Žehlička na vrásky

caute ak nekto vie zohnat tu zehlicky tak mi napiste na mail aka je cena a poslite foto dakujem

Ahoj jarka,

ja s tym pracujem a je to super,ak chces mozme sa stretnut a pokecame alebo mi posle svoje udaje, nahlasim ta na stranku a pozries co a ako, maja.kendracova@atlas.sk

ahoj!chcela by som sa ta spytat ja si teraz idem otvarat salon a chcela by som si zehlicku zakupit a pracovat snou potrebujem na to skolenie a je to tazke na obsluhu? dakujem Simona

Tak o anti-agingu by sme sa mohli porozpravat.

tento pristroj je urceny na to, aby znovanastavil funkciu koznych buniek. odporucam pouzivat prve dva mesiace 2x do tyzdna nasledne 1x na stabilizaciu. www.laszlo.nsedreams.com

Caute,
chodím pravidelne 1x mesačne na žehlenie vrások galv. žehličkou. Je to účinné a vidieť to, že sa o seba starám.

Ahoj, môžem poprosiť a konkrétnejší popis, respektíve viac info, zaujalo ma to. Ďakujem.

Ines kolko stojí také ošetrenie gal. žehličkou? Dík za info

Ahojte ja by som sa chcela opýtať, či nemáte konkrétne skúsenosti s domácimi galvanickými žehličkami. Na nete som našla Galvanic Spa II a Ion Beauty? Máte ich niektorá odskúšané? Janka

Dobrý deň, dostala som galvanickú žehličku, ale neviem ako to mám používať, potrebovala by som podrobnejší návod “krok1, 2 atď”. Ďakujem

Prečítal som si váš príspevok a rád by som sa s vami poradil, moja manželka má 35 r., často hovorí aké má vrásky, rád by som ju prekvapil žehličkou na vrásky, no neviem aká by bola pre ňu vhodná, vopred Vám ďakujem.

Ja som bola len na jednom ošetrení zatiaľ a už sa to dá vidieť.

Chcem si ju kúpiť, ale momentálne je vypredaná, tak musím čakať.

Je to naozaj účinná vec. Skúšala som to na polovici tváre asi tri mesiace (cca 10 ošetrení) a rozdiel?.. podstatný!

Veľmi to tu ospevujete, ake je to užasne, ale cenu, vysledky a vlastne presny postup a doba trvajuca na nejake vysledke nie je nikde… každy hned posielate maile a t. č. len aby sa vam ludia ozvali a prišli osobne, lebo potom už ich je lahko ukecať… sa čudujem, že sa niekto necha nachytať obyčajny o… b na ludi… ved ked už ste prišli vy o nemale peniaze nech pridu aj iní. mam švagrovu čo to robi a teraz išla pomaly do pezinka, zadlžena až pouši! a vysledky… žiadne

HAHAHA mate uplnu pravdu! Ludi akurat zadlzia a dostanu do problemov a pomaly do Pezinka! Pyramidova hra, podvody, ludia otvorte si oci!

Serus ja ti můžu 100 procente říct že žehličky a nesmysly prostě nefungují. Jsou to jen marketingové triky na zlákání lidí jako většina podvodných produktů, žena měla 3 každou od jiné značky a vypadý pořád stejně :smiley: :smiley: :smiley: Doporučím asi jen kvalitního dermatologa zde nebo jinde kde vám doopravdy pomůžou …

Konečne niekto, kto si to uvedomil, podľa mňa sú vrásky normálne a hovoria o tom, čím sme si v živote prešli

Tak vieš, niekto má dobré skúsenosti a niekto zase nie! Sto ľudí, sto chutí

je to super vec, tiež ju možem odporučit. Myslím si že pri pravidelnou používaní je vidiet výsledok.