Žehlička na vrásky

Ahojte, rada by som sa vedela, či má niekto pozitívne skusenosti s galvanickou žehličkou na vrásky a či skutočne má ten účinok “vyhladenie vrások” alebo jej používanie má charakter pohľadenia duše? Má niekto skúsenosť? Napíš! Ďakujem, Jarka.

1 Like

Ahoj jarka,

galvanicky pristroj je naozaj unikatny a momentalne je to jedina vec na trhu, ktora naozaj dodrzi to co slubi… ja to genialna vec, ja by som to nedal uz ani za nic na svete… mam kopec kopec skusenosti… ak chces mozme dat aj kafco…a pokecat o tom…

1 Like

:))
…nešal juuuu :))

1 Like

mozte mi poradit kde to mozem kupit a kolko ten zazrak stoji?dakujem Evka pekny vecer

Nevieti mi niekto poradiť ako sa používa žehlička na vrásky .Ja som to dostala ako darček ,ale neviem ako sa nabíja a ta
k…

Môžeš mi poradiť ,tu kavu zaplatím

Galvanicku žehličku má aj moja sesternica v kozmetickom salone a su s nou velmi dobre výsledky moja kamoška ich predáva ak máš záujem odpíš na email:rania3@azet.sk možeme sa aj stretnut ja som s Košíc

Ak má niekto záujem o Gavalnicku žehličku na vrásky,viem zohnať. Som z Bratislavy.Moj e-mail jjajja@azet.sk

prosim vas je tu neaka kozmeticka,ktora v salone vyuziva zehlicku na vrasky,nakolko mam aj ja svoj salon.Bola som aj na predvadzacej akcii,co sa tyka zehlicky a aj vyrobkov,ale chcela by som vediet kolko sa asi tak berie za osetrenie a ci to zakaznicky vyuzivaju.A este jedna otazka,ak je ta kozmetika NU SKIN,pracujem aj s MARY KAY a na tuto kozmetiku predvadzajuci nemali pekne mienky.Vie to niekto porovnat???Dakujem za odpoved na email.Maja.

pomôže aj mne ked mam 52 rokov?

Napise mi niekto kolko stoji ten zazrak a kde si ju možem objednat. Diky

ahoj ahoj, tak ved mi povedz kedy sa vieme stretnut a rad ti s tym pomozem
tu je moje cislo 0948 528 610 tesim sa

ahoj,prečitala som si,že máš záujem o Galvanický prístroj.Priznám sa,ja som s ním vešmi spokojná, používam ho už asi pol roka na svoju pleť,NAOZAJ mi vyhladzuje vrásky!!!používa ho aj manžel,tento prístroj sa dá použiť aj na vlasovú pokožku dokonca na celulitídu.Využila som kúru aj na vlasy,bola som veľmi spokojná.Samotný prístroj spolu so základnou kozmetickou radou, ktorá je potrebná k jeho použitiu stojí okolo 11000 korún,úplne presné číslo ti neviem napísať,spýtam sa manžela,on má cenník.Ak by si mala záujem o bližšie informácie, napíš mi svoje otázky na môj mail. U mňa si môžeš tento prístroj zakúpiť.Pozdravujem ťa

rehoooot :))

Vyhladí všetko. Najmä však peňaženku…
Ak už neviete, čo od dobroty, môžete mi tie prachy poslať na môj účet. Od toľkého šťastia sa nám definitívne vyžehlia vrásky hneď niekoľkým…

lea, ak máš záujem tak mi zavolaj na číslo 0905106466, príspevok od Romanka2
díky

ahojte baby ako pozerám niektoré tu máte skúsenosti s tým galvanic presnejšie pomocou na strie bola by som rada ak by ste mi dali vedieť o tom viac či to fakt pomáha na tie strie chcem si to kúpiť lebo niekde počujem na to same chváli a niekde, že je to len minanie penazí tak bola by som rada a mozno by som sa viac odhodlala keby mi niektora z vas popripade z vlastnej skusenosti povedala ci je to ucinne a este sa chcem spytat akym produktom ste si to pred pouzitim galvanic pristroja natreli leboje tam viacej tych kremov tak, ze ktory to je? fakt dakujem dufam, ze sa nejaka z vas najde co mi pomoze

Ahoj Miša,
nie som žena ale muž, nopracujem profesionálne s kozmetikou Nuski a “žehličkou na vrásky”(tento výraz úplne degraduje účel a použitie tohto prístroja).Som ten čo túto technológiu spolu s priateľmi priniesol na slovenský trh z USA a zaškoľujem aj kozmetičky.Ak máš naozaj vážny záujem o tento unikátny systém a dostať kompetentný servis a informácie a výrazne vyriešiť problém ,nielan strií tak sa mi ozvi mailom alebo najlepšie na tel:0915976205 a môžme dohodnuť stretnutie s ukážkou na tvojej pleti.Ešte ti pošlem mailom zábery z výsledkov a odkaz na záznam z jedného môjho školenia.

Pekný večer želá Jozef Kliment

Ahoj Maja,
v našom salóne pracujeme už 4 roky len so systémom anti-aging Nuskin kozmetiky,ktorý som rozbiehal na Slovensku a robím aj profesionálne školenia na tento systém, ktorý pracuje výnimočne,len ho treba vedieť používať.Ak začneš používať Nuskin tvoj obchod sa úplne zmení na tú najvyššiu kvalitu a zákazníčky to iste ocenia.Toto je ozjstný anti-aging systém,ktorý sa nedá porovnávať s inými a hlavne nekomplexnými kozmetikami, ktoré skoro všetky fungujú na vazelínovom základe(minerálne oleje - čo sú ropné produkty).Ak sa vážne zaujímaš o systém ako ho v salóne využiť tak sa mi ozvi na e-mail alebo na tel:0915976205 a môžme dohodnuť konzultáciu.

Pekný večer želá Jozef Kliment

zienky, strie je narusena struktura pokozky. ziadna zehlicka vam kozu “neprebuduje a neopravi”. rozmyslajte trochu…
komercna kozmetika je v sucasnosti obrovskym businesom :wink: