Žehlička na vrásky

Lenze v dnesnej dobe nejako ceny o kvalite nehovoria

Ahoj, galvanická žehlička je super, ja mám od nuskinu maminka používa tiež a omladla snáď o 10 rokov :slight_smile:

Je to dosť drahá záležitosť. Videla som výsledky po takejto žehličke, dá sa používať aj proti celulitíde nie len na oblasti tváre. Ak je niekto nešťastní, že má celulitídu alebo starne a má vrásky nie sú to vyhodené peniaze.

Lenže to treba asi aj veľmi často používať aby nejaké výsledky sa ukázali, nie??

ved nie. to ani len netvrdim. ale o tejto znacke viem a myslim si, ze je fajn

pokial mas dobru skusenost, tak myslim, ze je fajn si dat poradit od teba

tak keby som nemala tak o tom nenapisem :slight_smile:

Ako casto to treba pouzivat??

tomu ver, že to ide do peňazí, preto ja sa tým netrápim

tak by to aj malo byt, ale je to fajn :slight_smile:

Si s vraskami stotoznena? :slight_smile: Tiez by som chcela byt :stuck_out_tongue:

ak si vlasy pravidelne žehlite, použivate na to aj nejake špecialne vlasove pripravky, aby nboli vlasy polamane, poštiepene?

Samozrejme, to treba, ale tema je o zehlicke na vrasky :slight_smile:

pre niekoho zrejme zehlicka jak zehlicka :smiley:

Nie su to len zbytocne vyhodene peniaze? Takato zehlicka fakt dokaze odstranit vrasky?

Podla mna len zmiernit to moze, ale odstranit uplne nie

Keď už raz vrásky prídu tak už tak ľahko veru neodídu :wink:

Raz mi ktosi pvoedal, že proti vráskam by sa mali robiť prevencie, čiže krémy proti vráskam už v asi cca 20tke neskorej, potom keď vrásky vzniknú, vraj žiaden krém nepomôže, iba filler (- to, čo vypĺňa vrásky )… no ale popravde by sa možno trebalo spýtať nejakého dermatológa

sak tak by to malo byt. predchadzat problemom nie ich potom riesit.

1 Like

Ale vrasky su normalna a prirodzena vec, z toho netreba aby sme nejako robili vedu :slight_smile:

1 Like