Zelené potraviny posilňujú zdravie a odstraňujú únavu

Zelené potraviny zvyšujú imunitu i kvalitu materského mlieka, pomáhajú pri popôrodnej rekonvalescencii, nadváhe, regenerácii organizmu a odstraňujú únavu



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/5874-zelene-potraviny-posilnuju-zdravie-a-odstranuju-unavu

mne tree3chlorella zlepsila vyrazne travenie, pomohla lepsie travit menej nafukovat a nebyva mi tazko na zaludku, takisto som cosi schudla a mam viac energie

Zelené potraviny pôsobia aj proti depresii :slight_smile: vždy keď mám zlú náladu tak si spravím antidepresívny šalát zo špenátu čerstvého, zelených fazuliek, brokolice a reďkovky nech nie je všetko zelené

zelenu mam aj v spalni lebo je zevraj dobra na ukludnenie tela a duse ale tak zelenina je vseobecne prospesna

zelená je dobrá na všetko! pôsobí dobre na telo zvonku aj zvnútra a uľavuje unaveným očiam

U nas sa je celkom dostatocne mnozstvo zeleniny, no aj tak pocitujem dost velku unavu. Nieco na tom byt moze ale tak moc by som tomu vahu neprikladal.

Ja moc takuto zeleninu nemusis ale zena sa teraz snazi chudnut takze to mame permanentne ako prilohu k masu a mam pocit ze to trochu na tu unavu pomaha

Zelené potraviny používam ako dobíjače energie a dobre nálady už dlhé roky a nedám si na ne dopustiť, odporúčam každému vyskúšať :slight_smile: