Ženský orgazmus

No a este som zabudla, ze moj manzel sa urobka 3 krat po sebe, to uz niektora zazila?

Ja som to zazil, ale urobkala sa moja partnerka a pre mna osobne to bol nezabudnutelny pocit.

Ahojte vedel by mi niekto poradit? som este v mladom veku a nemam dake poriadne skusenosti.
Len by som sa chcela opytat mala som sex s partnerom bolo nam dobre len sa tak trosku hambim neviem ci som mala orgazmus.
nema mi kto poradit tak by som rada vedela ci to bol on zacalo zo mna striekat a vyzeralo to pre mna ako keby som sa pocurala.
poradi mi prosim niekto?
dakujem

Ahoj Zuzka. Píšem Ti preto, lebo niečo som už preskákal a viem o čom píšeš. Nepočúrala si sa, takýto orgazmus sa volá squirting, nájdi si v encyklopédii. Dokáže to mať veľmi málo žien, a chalani Ťa nedajú za nič na svete. Mám priateľku, ktorá to dokáže mať aj tri krát za sebou a vždy je uterák mokrý, že sa dá šmýkať. Ak ju milujem jazykom, tak nie raz mám plnú pusu a ver mi nie je to moč, toto nemá žiadnu chuť. Chcel by som Ťa nájsť. Vlado

Ahoj, čítam, že aj ty máš takú priateľku, lebo to je tiež aj môj problém. Problém píšem preto, lebo niekedy to je dosť nepríjemné. Stáva sa mi to pravidelne, vždy keď sa milujeme… Nikdy mi priateľ nepovedal, že sa mu to nepáči, ale ja mám z toho taký pocit, možno sa nad tým príliš zamýšľam, neviem… ak budeš mať čas, budem rada, ak napíšeš aké máš pri tom pocity. Dakujem

Ahoj. Som s partnerom rok a pohlavný styk mám možno 2-3 krát do týždňa. Pri sexuálnom styku som ešte ani raz nedosiahla orgazmus. Partner si namýšľa, že je slabý, že ako to je možné, že ma neuspokojí. Prosím poraďte mi.

Viete čo by mňa zaujímalo? V živote som sa nestretol s tým, čo robí moja priateľka. Normálne na mňa sadne, polopaticky to poviem - začnem ju prášiť a orgazmus dosiahne v priebehu niekoľkých sekúnd, a hneď na to ďalší a ďalší. Hovorí mi, že rýchle príde jeden, ustupuje a hneď na to sa valí ďalší. Pokiaľ dlho prirážam je sa schopná za 5 minút zrobiť aj 10 - 15 krát. Také množstvo orgazmov mala aj v priebehu asi dvoch minút pri prstovaní. Už sa stalo, že aj mokrý… zopár krát… je toto vôbec možné? V živote som o takom robení nepočul a niekedy mám až pochybnosť, či to nehrá, ale sväto-sväte prisahá, že nie. Váš názor?

Mojím najväčším problémom je orgazmus vôbec dosiahnuť. Môj partner by musel vládať aspoň 2 hodiny, aby som z toho niečo mala. Ja sa uspokojiť viem, ale nebaví ma to samej. Rada si užívam s partnerom a zbožňujem všetko čo na ňom vidím počas milovania, ale problém je ten, že som ako signál. Raz som tak blízko pri orgazme, že už explodujem, ale v zápätí to zmizne ako domček z karát. A otvorene sa rozprávať o týchto veciach s partnerom ma tak trochu desí. Nechcem mu ublížiť, pretože povedať chlapovi, že to niekde viazne, je pre chlapa pád na hubu - ranené ego. Takže ak si chcem užiť orgazmus musím sa držať hesla: "Sama si kutrá. "

Dobry den asi Vam viem pomoct skade ste

Chceš sa vystriekat napiš poradim ti

Dobry den zistim Vam pričinu kikava@atlas.sk

Píšete, že pri pohlavnom styku nedosiahnete orgazmus, to znamená že viete si privodiť orgazmus sama. Otvorene si pohovorte z partnerom, akým spôsobom dosiahnete orgazmus. Ak mate orgazmus stimuláciou klitorisu, zvolte pri milovaní taký spôsob kde vám partner môže stimulovať klitoris, alebo si k orgazmu dopomôžte sama. Ak sa pred partnerom hanbite milujte sa zo zadu kde mate lepší prístup ku klitorisu. Neverím že by bol partner proti keby ste mu predviedli ako sa viete dopracovať svojím spôsobom k orgazmu. Partner z takej ukážky bude nadšený a naučí sa vam privodiť pri milovaní k orgazmu. Alebo ak sa moc hanbite prehovoriť partnera na spoločne onanovanie, aby aj on vám predviedol akým spôsobom pociťuje najviac rozkoše. Neverím že takú ponuku odmietne, zároveň mate skvelú predohru pred milovaním.

Ak ste pri tom cítili rozkoš, môžete byť rada, dosiahli ste mokrý orgazmus, ktorý málo ktoré ženy dosiahnu, niektoré mokry orgazmus nedosiahnu ani raz.

Nemaniah chod do sprchy. pusti si stredne silny prud vody na klitoris a cakaj, pride. to same. bez klitorisu ziadne velke divadlo nebude!

Ja mám tiež tento problém, vždy to prestane, vedeli by ste mi pomôcť?

Dobry den ano viem Vam pomôcť lime@atlas.sk

Tiez som s tymto bojovala… A co mi zachranilo intimny zivot a pravdepodobne aj vztah bol gel Alura. Lekari, ktori ho vyvinuli, zanho dostali Nobelovu cenu… Original je strasne drahy, odporucam pozriet lacnejsiu nahradu gel Pleasure od bhip-u. Je to presne to iste. http://www.energiabhip.sk/n/pleasur-gel-pre-zeny

Ahoj Zuzka mal som partnerku ktora dosahovala mokry orgazmus presne ako si ho opisala ty. Ano je to mokry orgazmus bud štastna lebo len 1 / 3 zien dosiahne mokry orgazmus.

Ahojte ,chcel som sa opytat ci je v poriadku ak ma priatelka viac orgazmov ako 1 ci 2?vdaka

Ahojte ja som sa začala robiť aj dva krát za deň lenže už je ten orgazmus slabý. Ani si ho až tak neužijem.