Ženy, ktoré pravidelne pijú červené víno, majú lepší sex

Ale rozťahuje ich až po viacerých pohároch a to väčšinou ženy pijú iba tak jeden pohárik večer. Aj ja som si na to zvykla, veď to je predsa zdravé :slight_smile:

Nie každému to sadne, nie pre každého je to prospešné :slight_smile:

hlavne myslím, že na každého to inak vplýva :slight_smile:

To je prirodzene, ze ano :slight_smile:

Veď to je presne to, čo som písala aj ja :slight_smile:

Len na mňa mám pocit, že to nejako nevplýva :smiley:

:smiley: :smiley: :smiley: cervene vino nepijem a so sexom nemam problem :smiley:

tak to mozes byt rada, hadam sa ti to vekom nezmeni :smiley:

to aby som teda zacala :smiley: :smiley:

Na to si myslím, že nikdy neni neskoro :slight_smile:

1 Like

Kazdy den sice nepijem cervene vino ale cez vikend si rada dam tak za poharik a drahy sa tiez nestazuje :smiley: :smiley:

a ked nelubim cervene vino, tak co mam pit?.. :smiley: :smiley:

Niektorým ženám to zaberá a niektorým naopak nie! Moja žena keď si dá červené víno tak hneď ide spať, lebo ju to unaví. Takže my keď sa chceme milovať, tak žiadne víno nepijeme :smiley:

neviem čim to je, ale ked si s manželom doma dame pohar vina a po chvilke vytiahneme naše oblubene hračky zo superlove, vždy to skonči krasnym sexom

lebo uz mate drinknute, to je normalne :smiley:

Haha, toto dam precitat mojmu muzovi, urcite sa potesi :smiley: :smiley: :smiley:

bude ti len to vino kupovat :smiley:

no mne cervene vino nechuti, pijem len biele, tak preto ho asi tak casto nepotrebujem :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

No neviem, neviem, ci to je az taka pravda, ja to moc nepocitujem :smiley:

presne tak ako ty, nepovedala by som, ze je to prava, akurat ak to s nim prehanaju, tak si z toho sexu potom nic moc asi nepamataju