Ženy, ktoré pravidelne pijú červené víno, majú lepší sex

(Admin Zzz.sk) #1

Jeden alebo dva poháriky červeného vína denne prispievajú k lepšiemu prežívaniu sexu u žien. Vyplýva to zo štúdie univerzity v talianskej Florencii, ktorú prinesie odborný lekársky časopis Journal of Sexual Medicine

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/6709-zeny-ktore-pravidelne-piju-cervene-vino-maju-lepsi-sex

(pacient) #2

A s kým…??

(Vlado) #3

no s kym…no predsa z vinom…

(Dalja789) #4

asi som jediná, ale aj červené víno dávam vždy vychladit . Robí to ešte niekto?

(Leonka752) #5

na aku teplotu ho davaš chladit?

(Martan) #6

mam tuto chladničku a ta je automaticky nastavená. Chladi rovnako biele, červene a ružové vinko. Neecham ho tam cca hodinku a potom pijem https://www.chladnickanavino.sk/Dunavox-DX-7-20BK-DP-d127.htm

(marynka) #7

Na tejto teorii sa mozem zase iba pobavit :smiley: :smiley:

(Milkaaa) #8

je to ďalšia moderná vychytavka dnešnej doby. Ale ak na to niekto ma, prečo si ju nekupit.

(Karollana) #9

Len kto na to má, že?

(Erina) #10

No keby som každý deň mala piť červené víno, tak po určitom čase je zo mňa alkoholička :smiley: :smiley: :smiley:

(syminla) #11

asi tak nejak :slight_smile: to by sme potom dopadli

(Milkaaa) #12

zase čo v článku chceli povedat, že pravidelne. Tým možu mysliet aj raz za mesiac

(nikitka56) #13

jasne, podla mna je tao take cele nejakosi pritiahnute za vlasy

(magdi_85) #14

Ako kopa takýchto vecí, čo si budeme klamať :slight_smile:

(nikitka56) #15

len az rozum mi pri niektorych veciach zastava no :confused:

(lubietka) #16

neviem co sa nad tym vobec pozastavujes - zbytocnost :slight_smile:

(Leonka752) #17

zase čo v článku chceli povedat, že pravidelne. Tým možu mysliet aj raz za mesiac

(matrischa) #18

no tak to by bol moj pripad, lebo ja cervene vino moc nemusim ale tak raz za mesiac si s manzelom dame pri nejakom filme :slight_smile:

(nikitka56) #19

mas pravdu je to zbytocnost, ale chapes :smiley: