Zistenie zdravotneho stavu s vysledkom do 2mi

Dobrý večer chcem sa spitat nemôžem otehotniet zisti ten Vaš pristroj pričinu Dakujem

Dobry den ano zisti

Dobry den, mam zaujem o zistenie zdravotneho stavu
prosim uvedte cenu vykonu a kontakt na Vas
Dakujem

Dobry den podrobnosti na email Dakujem

Všetci ste tu naladení na jednej vlnovej dĺžke. Ja žijem v 21. storočí, len nie som jedná z relácie “Aj múdry schybí”, ako niektorí z vás. Ja verím diagnostickým prístrojom, ale nie nejakým pofiderným, ktorý si dokáže kúpiť kde-kto, lebo je cenovo dostupný. Prečo potom existujú soná, CT-čká, magnetické rezonancie a pod. ? Až si niekto z vás kúpi takýto prístroj, rada sa mu dám vyšetriť. Samozrejme, ak bude prístroj obsluhovať na to vyškolený zdravotnícky odborník. A nie niekto s vymysleným nickom, ani žena, ani muž, vyberie od vás za 2 minúty 20 eur a je vyučený v odbore, ktorý nemá so zdravotníctvom nič spoločné. Ak by bol ten prístroj taký dokonalý, iste by ho mali mnohí lekári vo svojich ambulanciách a jeho vyšetrenie by preplácali zdravotné poisťovne. Títo ľudia s tým prístrojom chodia po pútiach a trhoch, kde hlúpym ľuďom na počkanie stanovujú diagnózy. Za 2O E bez bločka z reg. pokladne, bez názvu firmy atď. Skrátka šmejdi. Kto chce, nech im verí. Ja verím lekárom, ktorí študujú 6 rokov, verím atestáciám, ktoré musia mať a ich certifikátom, ktoré visia v ich ordináciách. Ktorí chcete, verte LIMEovi, ktorý sa v duchu smeje, ako na vás zarobil. :slight_smile:

Lina ja som ti už niečo napisala že si hlupa ale keby sprostost kvitla tak si samy kvet ta diagnostika sa neplati tak čo tu pišeš za bludy si trapna chod sa liečit ty

Lina teba treba nazvať šmejd si komediantka, ciganka alebo čo si zač ved normalny človek ma njake IQ ale ty maš IQ ako sliepka