Zistenie zdravotneho stavu s vysledkom do 2mi

Ak mate zdravotny problem ponukam zistenie zdravotneho stavu s vysledkom do 2minut a nasledne odstranenie zdravotnych problemov riešim všetly zdravotne problemy Magneticka rezonancia lime@atlas.sk

čo to za blud, napravou atlasu / stavca / chceš vyliečiť boreliozu, chlamydiozu, sklerozu mult, lupus atď alebo mag. rezonanciou?

Ja ti zistim čo ti je a potom ta pošlem k odbornikom ked to nedokažem ja odstranit

Zdravotne problemy široky pojem :traviace, pohybove, alergicke, psychicke, infekčne, pľucne, bolesti, krče, kožne? diagnostikuješ? na zapadnom Slovensku? kde sa možem na teba kontaktovať? a koľko stoji diagnostika? ďakujem

Diagnostikujem lekarov primarov da sa povedat zdravotny personal ale aj ludi ktory maju zaujem pracujem v nemocnici

Dobry den napište kde Vas najdem mam zaujem fufuk@atlas.sk

Je to možne do 2 minut mate vysledky a poviete ake choroby mam

Ano

Nemusíš tu každý deň dávať svoju reklamu, ty Šalamún, spasiteľ chorých! Myslíš, že všetci tu žerú seno?

TY asi ano

Šalamún, spasiteľ chorých to si pekne pomenovala ale s jeho pristrojmi Vas všetkych schova do vrecka mne spravil diagnostiku a ked som to ukazal svojmu obvodnemu tak len pozeral že to ašte nevidet take precizne vysledky a ešte jedna otaska na teba prestan žit v stredoveku a ver aj pristrojom čo ti daju vediet čo ti je kto ti da okamžite vysledky… Jozef

Vy ste asi lekarka načo rychlo konat času je dost Julka

Julka dobre ste to napisala lekar čim viac vysledkov tym viac eur pre seba, pre poistovne a pre lekarne pacientje až… -

Lina ty musiš byt strašne hlupa ked uražaš ludi ktory pomahaju inym nakolko to ty nevieš

Napiš mi tvoj email a ja ti prepošlem celu diagnostiku jednej osoby bude to bez osobnych udajov aby si sa presvedčil čo diagnostikujem lime@atlas.sk

Lina ja pracujem 30 rokov v zdravotnictve mam Vš a viem dobre ako sa pracuje na oddeleni sestry a sanitari si doslovne oddru smenu vela sa narobia čo ty asi nechceš pochopit o lekaroch sa nebudem vyjadrovat a ked ma niekto pristroje ktorym vie pomoct tak nechaj takych šalamunov ako si ich pomenovala pracovat ved možno vedia viac ako niektory z lekarov

Jozef, absolvovali ste už vyšetrenie? Smiem sa spýtať ako to prebehlo?

Trvalo to cca 2min preskenovalo to všetky organy tzv. cele telo a okamžite som mal vysledky z celeho tela s rospisom čoho mam vela a čoho malo čo mi chyba maly pristroj ale dokaže vela to by mal mat každy lekar a hned by vedel čo pacient ma ake tažkosti lekar bol prekvapeny s takym rospisom všetkych organov tela to ešt nevidel Jozef

Dobry večer chcem sa opytať či ten pristroj zistí rakovinu Dakujem za odpoved

Dobry večer áno zisti aj rakovinu a vieme pomahat aj s takymto ochorenim