Zistenie zdravotneho stavu s vysledkom do 2mi

(lime) #1

Ak mate zdravotny problem ponukam zistenie zdravotneho stavu s vysledkom do 2minut a nasledne odstranenie zdravotnych problemov riešim všetly zdravotne problemy Magneticka rezonancia lime@atlas.sk

(ant) #2

čo to za blud, napravou atlasu / stavca / chceš vyliečiť boreliozu, chlamydiozu, sklerozu mult, lupus atď alebo mag. rezonanciou?

(lime) #3

Ja ti zistim čo ti je a potom ta pošlem k odbornikom ked to nedokažem ja odstranit

(ant) #4

Zdravotne problemy široky pojem :traviace, pohybove, alergicke, psychicke, infekčne, pľucne, bolesti, krče, kožne? diagnostikuješ? na zapadnom Slovensku? kde sa možem na teba kontaktovať? a koľko stoji diagnostika? ďakujem

(zdravotak) #5

Diagnostikujem lekarov primarov da sa povedat zdravotny personal ale aj ludi ktory maju zaujem pracujem v nemocnici

(Júlia) #6

Dobry den napište kde Vas najdem mam zaujem fufuk@atlas.sk

(Jozef) #7

Je to možne do 2 minut mate vysledky a poviete ake choroby mam

(lime) #8

Ano

(lina) #9

Nemusíš tu každý deň dávať svoju reklamu, ty Šalamún, spasiteľ chorých! Myslíš, že všetci tu žerú seno?

(lime) #10

TY asi ano

(Jozef) #11

Šalamún, spasiteľ chorých to si pekne pomenovala ale s jeho pristrojmi Vas všetkych schova do vrecka mne spravil diagnostiku a ked som to ukazal svojmu obvodnemu tak len pozeral že to ašte nevidet take precizne vysledky a ešte jedna otaska na teba prestan žit v stredoveku a ver aj pristrojom čo ti daju vediet čo ti je kto ti da okamžite vysledky… Jozef

(Julka) #12

Vy ste asi lekarka načo rychlo konat času je dost Julka

(Maria) #13

Julka dobre ste to napisala lekar čim viac vysledkov tym viac eur pre seba, pre poistovne a pre lekarne pacientje až… -

(Katka) #14

Lina ty musiš byt strašne hlupa ked uražaš ludi ktory pomahaju inym nakolko to ty nevieš

(lime) #15

Napiš mi tvoj email a ja ti prepošlem celu diagnostiku jednej osoby bude to bez osobnych udajov aby si sa presvedčil čo diagnostikujem lime@atlas.sk

(Viera) #16

Lina ja pracujem 30 rokov v zdravotnictve mam Vš a viem dobre ako sa pracuje na oddeleni sestry a sanitari si doslovne oddru smenu vela sa narobia čo ty asi nechceš pochopit o lekaroch sa nebudem vyjadrovat a ked ma niekto pristroje ktorym vie pomoct tak nechaj takych šalamunov ako si ich pomenovala pracovat ved možno vedia viac ako niektory z lekarov

(mirci) #17

Jozef, absolvovali ste už vyšetrenie? Smiem sa spýtať ako to prebehlo?

(Jozef) #18

Trvalo to cca 2min preskenovalo to všetky organy tzv. cele telo a okamžite som mal vysledky z celeho tela s rospisom čoho mam vela a čoho malo čo mi chyba maly pristroj ale dokaže vela to by mal mat každy lekar a hned by vedel čo pacient ma ake tažkosti lekar bol prekvapeny s takym rospisom všetkych organov tela to ešt nevidel Jozef

(zdena) #19

Dobry večer chcem sa opytať či ten pristroj zistí rakovinu Dakujem za odpoved

(lime) #20

Dobry večer áno zisti aj rakovinu a vieme pomahat aj s takymto ochorenim