Zlatá žila - hemoroidy

Zlatá žila je často používaný ľudový názov pre hemoroidy. Ide o uzlovité rozšírenia žíl v oblasti análneho (ritného) otvoru. Hemoroidy sú veľmi časté a dajú sa nájsť u 70 percent dospelého obyvateľstva. Výskyt sa zvyšuje vekom a je o niečo častejší u mužov.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/9956-zlata-zila-hemoroidy

Pekny den. Zaujimalo by ma, kde je take medicinske centrum na Slovensku. Dakujem.

Mne moju liečbu dosť v pozitívnom ovplyvnil aj gél z lekárne hemostop, ktorý odporúčam všetkým v okolí čo hemoroidy majú. Postupne zmierňuje a odstraňuje svrbenie, pálenie a krvácanie, netreba ale čakať zázraky v priebehu týždňa. :slight_smile:

Na hemoroidy je bezkonkurenčný hemostop, kúpil som si hemostop synbio s gélom a hemoroidy som do troch mesiacov nemal

so zlatou žilou máme generačné problémy asi každý druhý člen rodiny, u nás zaberajú krátkodobo sedavé kúpele, ja som sa vždy cítila lepšie po takomto kúpeli; vláknina pitný režim pohyb to sú základy k tomu som pripojila hemostop prípravky z lekárne a postupne som sa hemoroidov zbavila...je to však zdĺhavý proces a chce to veľa trpezlivosti