Žlčové cesty

Mám problémy s dilatáciou žlčových ciest a oddiho zvierača. Robili mi 3x ERCP žlčovodov. Stále ma nafukuje aj keď dietujem. Mám problémy hlavne v noci, keď si ľahnem . Po 2-3 hodinách sa budím na bolesti pod pravým rebrom. Musím sa postaviť, trochu pochodiť, aby sa mi uvolnili vetry a potom zase 2-3 hodiny vydržím. Berem Helicid 20 mg. Bral som aj Espumisan, ale mi to nepomáha. Zvyknem mať vodovú stolicu, ktorá po hladovke a Endiarone - 3 dni prestane.
Poraď te mi prosím Vás, čo mám robiť.

tu sa treba niečo robiť, aby nedošlo k väčším problémom, hlavne pozor aj na kĺby, a to hlavne bedrá, od kade ste???

Nevie mi niekto poradiť dobrého chirurga na vybratie žlčníkových kameňov v Ba a v ktorej bratislavskej nemocnici to robia “najlepšie”.Dakujem

Dobrý deň, chcela by som reagovať na podobnú tému. Hľadám spoľahlivého ľudského lekára na ERCP vyšetrenie. ERCP, t. j. endoskopická retrográdna cholangiopankreatografia, je vyšetrenie spočívajúce v zavedení endoskopického prístroja cez ústa až do dvanástnika a odtiaľ do miesta vyústenia žlčovodu.Ďakujem.

…nerastie v Andach ale v mocaristych pralesoch v Brazilii a mimochodm ma vedlajsie negativne ucinky pre cukrovkarov a je nevhodna pre tehotne zeny !
Urcite ze ma pozitivne ucinky, *ako vela byliniek!! ale nie vobec zazracne !

Na žlčníkové kamene je najúčinnejšia kombinácia očisty pečene+žlčníka s následným 6 týždňovým pitím čaju chanca piedra. Očista sa myslí pomocou Glauberovej soli a olivového oleja. Koho to zaujíma na nete je predný postup očisty.(najlepšie robiť cez víkend).Nie je to vôbec nebezpečná metóda,práve naopak treba vyskúšať. Osobne mám túto očistu spravenú už 15 krát a kamene zbieram do pohára. Najväčšie zo mňa vyšli asi 3 cm šutre. Takže netreba sa báť, je to úplne bezpečná metóda.

Mohol by ste mi poslať postup očisty na žlčové kamene. Ďakujem Pavol

Dobry den!Chcela by som sa spytat na akej stranke najdem tu ocistu zlcnika a kde sa da kupit ta glauberova sol.Ja mam jeden zlcnikovy kamen velky 9mm a nechcem ist na operaciu.Bola by som rada keby ste mi poradili ked to mate vyskusane.Aj ten caj som si uz objednala.A tie kamene co z vas vysli boli vylucene mocom alebo stolicou?Za odpoved dakujem!moj email je misel337@azet.sk

Dobry den!Chcela by som sa spytat na akej stranke najdem tu ocistu zlcnika a kde sa da kupit ta glauberova sol.Ja mam jeden zlcnikovy kamen velky 9mm a nechcem ist na operaciu.Bola by som rada keby ste mi poradili ked to mate vyskusane.Aj ten caj som si uz objednala.A tie kamene co z vas vysli boli vylucene mocom alebo stolicou?Za odpoved dakujem!moj email je misel337@azet.sk

Veľmi pekne by som Vás chcela poprosiť o recept pre moju mamu na odstránenie kameňov zo žlčových ciest. Vopred ďakujem. Gregorová

Zaujal ma príspevok ohľadne očisty, hlavne o tých veľkých kameňoch. Naozaj po glauberovej soli - očiste vyjdú aj také veľké kamene? Bojím sa, aby sa neupchali žlčovody? Veď kamene sú tvrdé. Prosím napíšte mi o tom viac.