Zlte chrasty v nose - zapach ako po liekoch

Ma niekto skusenosti s chrastami v nose, ktore ked si vyberiem maju zapach ako keby po liekoch? Su zltej farby. Najprv som myslela, ze to ma nieco spolocne s alergiou, ale postupom casu som prisla na to, ze mam choru sliznicu v nose a asi nielen v nose, ale aj v posve. Po gynekologickej stranke mam vsetky vysledky v poriadku, ani pritomnost chlamidii sa mi nepotvrdila, floru mam v poriadku, ale aj napriek tomu mam nazltly vytok. Co moze na sliznici sposobovat take problemy a z coho? Dakujem.

Ahoj. Neužívaš nejaké lieky? Ja som mala podobné chrasty v nose, keď som užívala Roacutane. Mala by si zájsť asi len k obvodnému lekárovi a ten už by mal vedieť, ku komu (k akému odborníkovi) ťa treba poslať. Prajem skoré uzdravenie.

Veď to, že žiadne lieky neužívam a tento problém mám už asi dva roky a ďakujem za povzbudenie na skoré vyliečenie.

Tak to sa divím, že si s tým nezašla k lekárovi už skorej, ja by som to tak dlho nevydržala. Choď čo najskôr, nie je to až taký bežný problém. Drž sa.

Dobrý deň Renátka,

ja mám ten istý problém ako Vy, aj som zašla k nosnému lekárovi urobil mi výter povedal, že mám alergiu na chlad “čož ja si to nemyslím” dostala som kvapky ale veľmi nezabrali skor si myslím, že to akoby povzbudilo chrasty. Neviem tiež čo mám robiť! Držte sa a dúfam, že nájdeme nejaké riešenie a zbavíme sa toho svinstva!