Zmeňme spolu piatok 13. na lepší deň

(Admin Zzz.sk) #1

S rakovinou sa vo svojom živote určite stretol takmer každý z nás, či už v rodine, medzi priateľmi alebo v práci. Rakovina si nevyberá, zasiahne nás nepripravených, bez ohľadu na vek, pohlavie či sociálny status. Náš život, ale aj život našich blízkych sa po oznámení onkologickej diagnózy radikálne zmení a naším jediným cieľom je vyliečiť sa. Okrem kvalitnej zdravotnej starostlivosti potrebujú onkologickí pacienti počas liečby, ale aj po nej, aj inú formu pomoci, a to psychosociálnu a finančnú. A práve tú im dokážeme aj vďaka každoročnej podpore verejnosti poskytovať už 28 rokov.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14227-zmenme-spolu-piatok-13-na-lepsi-den

(alexandriska) #2
  • je to veľmi pekne napísané!

(adell876) #3

neviem, ale osobne piatok 13teho mam vzdy dobry. nejako neriesim tento den

(ampulka) #4

Myslim, ze tento rok islo skor o den narcisov

(adell876) #5

presne, dobry postreh. takze vela ludi z nas spravilo dobry skutok v tento den!

(patzinka) #6

Škoda, že len v ten deň, dobré skutky by sme mali robiť často a nezištne

(bekka) #7

Neviem ako ostatni, ale moje piatky 13teho byvaju vcelkom dobre. Este sa mi nestalo, ze by som mala zly piatok 13teho a preto na to ani neverim!!

(zaborcita) #8

tento tyzden nas caka taky piatok ale vobec sa ho nebojim. nevnimam to, ze je nejaky piatok 13teho. je to den normalny ako aj ostatne

(mirihia) #9

nijako ho nemusime menit…len ludia, ktory na to veria nech si to usporiadaju v hlave a bude vsetko okey…

(romcitika) #10

ja tomu aj tak neverím, proste ten deň je taký aký si ho urobíme

(Labelita) #11

Mne sa nikdy nič v piatok 13. nestalo zlého myslím

(kreolla) #12

No co stalo sa vam nieco?

(iana) #13

presne ako som hovorila, normalny den ako kazdy iny :slight_smile:

(romcitika) #14

ja sa tiež pridávam, bol to úplne normálny deň

(pozlata) #15

mne sa este nikdy nic zle v tento den nestalo. takze podla mna su to len take myty a ludia sa zbytocne stresuju a boja

(Arula) #16

Pozlata,

tak isto som na tom… A neverim v to, ze je to nestastny den… Prave naopak, mne sa v ten den deju len dobre veci :slight_smile:

(ampulka) #17

Ked si tak psychicky nastavena, tak to ide :wink:

(petrana) #18

Presne, je to vsetko o psychike a hlave!