Zmrazenie ranky na krcku maternice

Vo všetkom s tebou danka súhlasím, naozaj to nebolí, len je to trochu nepríjemné. Nemusíte sa dievčatá báť. Ten výtok je trochu nepríjemný, no po čase zmizne.

Dobrý deň, mám dcéru, ktorá má 17 rokov a včera jej lekár povedal, že je potrebné zmrazenie krčka maternice. Mám obavu, keďže je ešte mladá a nemá deti, či to môže nejako ovplyvniť tehotenstvo a či to nemá ešte aj nejaké iné nežiadúce účinky.

Ahojte, môžte mi poradiť, bola som už 3 krát na zamrazenie krčka a teraz sa mi tvorí hlien nevhodný pre spermie, čo by bolo teraz najlepšie urobiť, ďakujem.

Ahoj, ja som to absolvovala prave dnes, nie je to bolestive, skor neprijemne a odporuca sa potom polezat 24 hod. Ja som tehotna a pre opakovane hospitalizacie pre zakrvacanie z krcka, sa mi to rozhodol doktor urobit, dufam, ze to bude uz OK, tych 13 tyzdov, co mam do porodu to vydrzi.

Dobry den prajem chcem Vam len povedat aby ste sa toho zamrazenia nebali vykonava sa to na ambulancii a je to vykon tak na 10 min. , nieje to bolestive, vykonava sa to tekutym dusikom, už som to absolvovala a všetko je v poriadku. Spozdravom Andrea. Pekny den.

Dobrý deň, Ja som bola na zmrazovaní asi pred 7 dňami. Bolelo to ale dalo sa to vydržať. Ale teraz mám ako keby slabý memzes, ale ten mám mať až za týždeň. Prosím viete mi povedať či je to normalne? Za odpovede ďakujem.