Zo školy

Čo hovoril tvoj otec na vysvedčenie? - Strašne sa hneval, pán učiteľ, radšej sa mu snažte vyhnúť! Pani učiteľka sa v škole pýta: - Máte v ruke 2 jablká z toho jedno zjete, čo vám ostane v ruke? Dežko sa prihlási a hovorí: - Ohryzok! - Pani učiteľka,cestou do školy ma prepadli zlodeji. - A čo ti ukradli? - Domácu úlohu! V škole sa rozprávajú dvaja prváčikovia: - Ešte 56 rokov a ideme do dôchodku. Dekan: Pán študent, prečo ste sa rozhodli študovať práve na našej fakulte? Študent: Ale otec ! Nechaj si tie hlúpe otázky! - Janko, a z čoho si dostal tú päťku? - pýta sa otec. - To kvôli Hviezdoslavovi. - Tak sa s ním prestaneš kamarátiť! Malá Anička hovorí otcovi: - Dnes som sa v škole pochlapila. Dostala som dve gule. Dežko bol prvý krát v škole a mamička sa ho pýta: Ako bolo v škole? -Dobre A vedel si? -Áno A hlásil si sa? -Áno A čo sa ťa pýtali? Kto prdol. Na hodine dejepisu: - Čo bolo po smrti Karola Veľkého, žiaci? - Prosím pohreb. Na hodine fyziky sa učiteľ pýta žiakov: "Tak, žiaci, ako by ste z vody urobili svetlo?" Kdesi zozadu sa ozve: "A čo tak umyť okná?" V škole na hodine dejepisu sa učia žiaci o slávnych ľudoch. Uciteľka sa pýta: "Miško, čím sa preslávil Krištof Kolombus?" "Dostal sa bez víz do Ameriky," odpovedá Miško. Otec sa pýta syna: - Čo sa teraz učíte v škole? - Hľadáme spoločného menovateľa. - To sa ešte nenašiel? Ja som ho hľadal, keď som ešte chodil do školy. Mamička hovorí synčekovi: "Jožko, na budúci rok už budeš druhák a to už budeš môcť umývať riad. Jožko povie: "Tak to radšej prepadnem!" Otec sa pýta syna, ktorý sa práve vrátil z maturity, ako bolo. - Vieš, oci, celá maturita prebiehala pobožne. - A to akože ako? - To vieš, skúšajúci bol v čiernom, ja som bol v čiernom. On položil otázku, ja som sa prežehnal. Ja som odpovedal, on sa prežehnal.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14369-zo-skoly

zo skoly ich byva velmi vela dobrych.

jooooj a tych vseliakych ozajskych spomienok heh

heh ani nehovor. sú to roky síce dozadu, ale človek si fakt občas pospomína a podľa mňa rád na tie školské časy a všetky tie vylomeniny, ktore pozažíval

Tak to ano :smiley: :smiley: Dobre som sa pobavila, dakujem :smiley:

spominam na to rada ale ze by som sa chcela znovu vratit do tych casov, tak to vobec nie…uz by som do skoly nesla ani za nic!..

Niee? A ja koľko krát aj hej, keď sa mi nechce ísť do práce. Človek vtedy žil taký ten bezstarostný život, či jak by som to bola napísala. Niekedy mi tie školské časy fakt chýbajú