Zoznamka - áno čo nie


(emmaS) #1

Ahojte! Chcela by som svojou skúsenosťou pomôcť aj iným… Táto téma je rozoberaná zo všetkých strán a všade avšak význam je často podceňovaný. Je pravda, že človek netuší na koho narazí… Mala som niekoľko vzťahov - najskôr dlhoroční kamaárati, neskôr priatelia a nakoniec veľká láska, ktorá skončila rozchodom. Na zoznamky som absolútne “neverila”, keďže som sa držala pravidla - najlepší vzťah vychádza z kamarátstva… Na zoznamku som sa prihlásila paradoxne nie kvôli zoznámeniu (ale to je iný príbeh :D) a napísal mi môj terajší muž. S nikým iným som si nerozumela tak ako s ním. Milujeme sa a sme spolu naozaj, že šťastní… Je jedno čo vá hovoria ostatní a áno - môžete sa veľakrát sklamať a zúfať ale “niekedy aj motyka vystrelí”.

Moje odporúčania - môžete skúsiť napríklad www.ocity.net alebo www.dating.cz
Veľa šťastia :slight_smile:


(panpulon) #2

Súhlasím stebou na zoznamke som aj ja spoznala svojho terajšieho priateľa a nič lepšie ma stretnúť nemohlo. Tiež som za názor že najkrajšia a najlepšia láska príde z pravého priateľstva ale prečo by to nemohlo byť aj cez zoznamku?


Moto: Pokiaľ chceš niečo dosiahnuť musíš tvrdo pracovať. Som profesionál na grafické práce napr. www.ocity.net a fitnes stravu. Pokiaľ potrebuje niekto pomôcť napíšte.


(pauliussa) #3

To je veľmi pekné že niektorí ľudia sa aj takto zoznámia a že im to vydrží do konca života. :slight_smile: :wink:


(alexandriska) #4
  • tak treba skúsiť aj zoznamku pokiaľ si človek nevie nájsť inak spriaznenú dušu

(Lejs.y) #5

…len tie zoznamky nie su najvhodnejsie…vela ludi sa tak sklamalo co viem…


(danuskaa235) #6

Ale tak to mas v zivote tak, tak to proste chodi :slight_smile:


(alexandriska) #7
  • samozrejme, že sa sklamalo ale tak myslíš, že tu sa nenájde nejaký pako, ktorý si z nej bude robiť srandu a taktiež ju zraní?? internet ako internet. je to úplne jedno, ktorá stránka!

(lilinka56) #8

Ale nie vždy to tak musí dopadnúť!


(hrasko) #9

no poviem vám pravdu, že keby som hľadal nejakú známosť, tak jednoznačne by som nešiel sem ale na úplne iné portáli


(benromino) #10

hrasko presne, napriklad take badoo alebo nieco uplne ine


(Denisa Mjartanová) #11

Benromino
Tam som sa len raz prihlásila, vydržala som tam asi tri dni a hneď som sa z tade vymazala! Vôbec ma to tam nebavilo. Nechápem, ako si tam niektorí môžu aj písať a nebodaj sa stretnúť!


(juchio) #12

…ani sa ti nečudujem…veď na zoznamky chodia len zúfalí ľudia!..


(renulaa) #13

Nezmysel.Nie je to tak.


(Denisa Mjartanová) #14

Juchio
Nechcela som to tak priamo napísať ale ty si to napísal za mňa! Je to tak! Iba takých ľudí tam nájdete bohužiaľ :frowning: :frowning:


(pozlata) #15

nehádzala by som ale všetky zoznamky do jednej kopy. niektoré sú aj dobré a ľudia sa tam spoznali. moja kamarátka si na jednej tiež našla chlapa a majú spolu už druhé bábätko a sú veľmi šťastní


(Swetluska) #16

to je super len podla mna je to virtualna realita ktora s tou normalnou vela spolocneho teda ozaj nema


(Labelita) #17

Ja tomu moc neverím, akože možno sa niekomu pošťastí a fakt tam nájde nejakého normálneho človeka ale to fakt málokedy. A príde mi to aj neprirodzené sa takto zoznamovať


(bridal) #18

a kde to je podla teba akoze prirodzene? :slight_smile: