Zubne implantaty

Kto vie poradit dobreho zubneho implantologa? Mate nejake referencie na Dr. Hirjaka z Ruzinova? Alebo Dr. Mracnu z Heydukovej?

Mozno neskoro, ale vlastna skusenost a dobry je Dr. Jozef Marko, Vojenska nemocnica, Bratislava.

Dr. Mračna nie, určite nie. Je to arogantný karierista.

Mne robil “osmicku” taku, do ktorej sa nikto nechcel pustit. Max. odbornik, max. pristup k pacientovi, proste po dlhej dobe velka spokojnost s niekym z tohto zdravotnictva.

17.1.2011 som si dala zaviesť dva zubné implantáty. Dlho som hľadala najvhodnejšieho zubára / jeden zub mám takto spravený už sedem rokov, ale chcela som vyskúšať iného lekára /. Operácia dopadla veľmi dobre a ja som spokojná, aj keď samozrejme zuby mi nasadia až niekedy v lete. Skutočne úprimne odporúčam Dr. Jurkoviča, ktorý sa ako jediný venuje v SR výhradne implantologií. Pracuje v tíme s Dr. Lužákom Marcelom v Dunajskej Strede resp. v Trnave / má dve ambulancie /.

Doc. Mračna nasadí implantáty spoľahlivo a je schopný opraviť i škody po iných implantológoch. Nemá ale dosah na protetiku, ktorá je následne schopná zničiť jeho námahu. To je podľa mňa problém na Heydukovej. Má k dispozícii lôžkové oddelenie, čo mu umožňuje riešiť aj veľmi komplikované prípady.

Potrebujem poradiť, lebo si chcem dať inplantáty na celú hornú sánku. Zvládnem to finančne? Bolesti sa nebojím, lebo so zubami som si prežila svoje. Neviem koľko to bude asi stáť, lebo podľa informácií na internete sa to vypočítať nedá. Má Dr. Jurkovič aj internetovú stránku a je veľmi drahý?

Aj ja si chcem dať implantáty. Tiež hľadám ku komu by som išla. Dr. Jurkovič zoberie bez problémov pacienta aj s iných miest? Nie je to veľmi bolestivý zákrok?

Odporúčam Mudr. Jurkovič s Mudr. Lužákom 13. 5. 2011 mi zaviedli 5 implantátov na spodnú čelusť operácia trvala cca 2, 5 hodiny a v den operácie mi vytvorily dočasné náhrady tak že som neostal bez zubov. Spokojnosť.

Ahoj, pozna niekto dobreho a zaroven lacneho zubara na inplantaty z trnavskeho kraja?

A aká bola cena?

Aká bola cena? Ďakujem.

Dobrý deň, prosím Vás o mohli by ste sme napísať aj cenu, približne koľko stáli tie dva implantáty? Za odpoveď budem vďačná

Mam vlastne skusenosti s MUDr. Miklatkom, s takym vybornym pristupom som sa este nestretol, robil mi aj implantaty. Nasiel som ho aj na webe www.dentalplus.sk

Cena? Je to veľmi individuálne, robí sa špeciálny snímok, ktorý zisťuje, či je tam dostatok kosti. Cca. za jeden implantát je 800 - 1000 euro. Naozaj je to najlepšie pri konzultácii, každý prípad je individuálny.

Ahoj, mala by som otázku je ten doktor veľmi drahý?

To, čo tu čítam - nerozumiem, ale isto to tu píše nejaký kamarát toho zubára. Aké 1000 eur za implantát? Čo ja viem, u Nás v HC kovový implantát stojí 300eur ´plus keramický zub 65 eur. Mám 3. Žiadny špeciálny rengen netreba. To je, ak správne počítam 365 eur. Jaj zabudol som Bratislava, to sú náročný zubári.
s pozdravom V Bratislave implantáty, zoberú aj remeň z gatí

Dobrý deň, viete mi poslať prosím kontakt?

Dobry den, viete poslat kontakt, prosim?
Dakujem

Dobrý deň reagujem na Váš príspevok a chcem sa spýtať myslíte Dr. Jurkoviča čo má ambulanciu v Topolčanoch.
Potrebuje poradiť ohľadom zubneho implatátu potrebuje spraviť a bol som unho na kontrole povedal že ma to bude stáť cca. 500euro.
Cena najlepšia v okolí len potrebujem vedieť aký je odborník.