Zväčšovanie pŕs pomocou kmeňových buniek obohatených vlastným tukovým tkanivom je alternatíva, ktorá láka pacientov do Viedne

Nedávno sa v médiách objavila správa, že herec George Clooney opustil svoju priateľku po tom, čo si nechala zväčšiť poprsie pomocou silikónu



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4894-zvacsovanie-prs-pomocou-kmenovych-buniek-obohatenych-vlastnym-tukovym-tkanivom-je-alternativa-ktora-laka-pacientov-do-viedne

kolko stoji takato procedura? Je to potrebne opakovat?

Je to velmi pekne ale co to stoji a v ktorom meste sa to da urobit.

Tiez by ma zaujimala cena zvacsenia prsnikov pomocou tuku a ci to staci len raz a vysledok je trvaly a ci sa to moze dat spravit ked este nemam deti ale radsej uz po detoch.a kde to robia dakujem

Prosila,by som podať informáciu a to : Chcem si dať zväčšiť prsia tukom - môže sa použiť tuk -tukové buňky od inej príbuznej osoby napr.otec /má tuku nadostač/ alebo musí byť vlastný tuk resp.buňky vlastné…A aká je celková cena za zákrok…Ďakujem

tiez by som mala zaujem nevie niekto poradit aka je celkova cena a kde sa to da urobit dakujem

dajte si vyhladat stránku MEDICOM VIP vraj sú na slovensku jediny co to robia. ale čim viac o tom zisťujem tym som o tom menej presvedčená. Je tam iba jeden doktor co to robi a to odsatie tuku vobec nevie, mozte si precítat na tejto stranke. je tazke sa rozhodnut no ja to odsatie nepotrebujem len toľko aby mi mali čim zväčšiť prsia a cena no… odsatie okolo 25 000+tie prsia, nikde som nenasla na to ohlasy,boh vie ci to robil viacerim a ma prax…

Tiez by ma strasne zaujimalo kolko stoji zvacsenie prs tukom a kde sa to robi a kolko to hlavne vydrzi, ci je to tak ako u kyseliny hyaluronovej len 2roky alebo kolko, dakujem jana

Zväčšenie prsníkov vlastným tukom je dosť drahé. Volala som tam, stojí to 10 000€ čo som ostala zaskočená a robia to iba v Bratislave Medicom VIP. a musí byť vlastný tuk, nie od maminy alebo otca.

Celkova cena 10000 eur, teraz mam dilemu auto ci prsia? :slight_smile:

Urcite auto. Bola som na “zvacseni prsnikov”. Vyhodene peniaze, nehovoriac, ze je to viac ako stvt miliona / v sk _povodnej mene /. Liposukciu som nepotrebovala, lebo s postavou som spokojna, aj ked mi mali co odobrat. Dala som si ju spravit len preto, ze ma priroda neobdarila na prsiach. Moje zvacsene prsia - predstavte si ako svoje opuchnute. A vysledok je hotovy. Tento zakrok je podla mojho nazoru vhodny pre zeny, ktore potrebuju doplnit prsia po kojeni, proste zmenili tvar a treba ich doplnit. Moj prvy moment po operacii - sok, zufalstvo a plac. Bezmocnost a keby sa dalo, vratit to spat, co nejde. Nehovoriac o tom, ze hned po operacii lekar sa lekar pozdravil a nebolo ho. Nestihla som sa ani nic spytat. Tak som sa pytala sestricky. Asi som ocakavala viac. Nehovoriac o tom, ze vela veci som sa dozvedela po operacii. Vraj si mysleli, ze mam nacitane z internetu. Mam, ale aj tak mi neboli poskytnute vsetky info. V tom pripade by som sa na to nedala, nehovoriac o cene.

Ahoj. Chcem sa ta spytat na ktorej klinike si bola? Vedela by si mi konkretne napisat co si sa dozvedela az po operacii? Dakujem za odpoved