Zväčšovanie veľkosti prsníkov kmeňovými bunkami už aj na Slovensku

dakujem zuzu:)

ahoj kocky, tak som si to cele obvolala a fakt to v tych Cechach nerobia :slight_smile: je to len ten umely gel Macrolane ako som spominala … a Heinrich vo Viedni chcel odo mna skoro 18.000 Eur… Takze mi z toho vysiel nakoniec ako vitaz len MedicomVIP u nas v Blave…

Ahoj nevies nahodou prosim Ta kontakt na tu VIeden? aspon meno doktora? dakujem

ahojte. V pondelok som bola v Prahe na konzultáciách na klinike GHC u Doc. Duškovej. Robí túto metódu zvačšenia pŕs vlast. tukom v celkovej narkóze. Povedala, že by som musela pribrať 15 kg./teraz mám 60 pri výške 171/ aby mala z čoho brať tuk.Cena sa mi zdala super- 90 000 Kč na jeden krát, ale že odporúča na dvakrát s odstupom 1 roka a tam je cena 60 tis plus 60 tis.Kč./ vrátane prádla, narkózy, 3 dňovej hospitalizácie/ Tak si ceny porovnajte, podľa mňa v BA im ide len o prachy. Docentka mi povedala, nech si to dobre rozmyslím, že po kojení sa mi prsia zvačšia a potom uvidím. Mala som z nej dobrý pocit.

Tie fotky vyzeraju uzasne! z ktorej kliniky to je? Dakujem.

ano. mám ten istý názor. podľa mňa je tých 10000 prehnaná cena. takých 2500 by sa mi zdalo normálne…

zaujimalo by ma ako tie prsia vyzeraju po rokoch… cas tuku sa moze vstrebat, a ako sa potom deformuju

Tak teraz ste ma uplne dorazili s tou cenou,takze asi nebudem jedina,ktora sa s peknymi prsiami moze rozlucit!Dakujem za info,idem snivat dalej!

chcem tiez vediet kde sa to na slovensku robi takyto zakrok a jeho konecnu cenu dakujem

Prepacte ze vas otravujem ale chcela by som reaagovat na vas prispevok o zvatsovani prs pomocov vlastneho tuku. Strasne som mala o to zaujem lebo som po jednom porode a tie prsia su nie bohvie ake ale ked som sa informovala v BA tak som skoro dostala infarkt. Co ste spominali kliniku v prahe mate tam aj niejaky kontakt na niejaku konkretnu osobu ktora to vykonava. Ak je taky rozdiel v cene tak to by bolo super. Este raz vam velmi pekne dakujem

Ja som si nasla na internete doktora v Nemecku v Hamburgu a bola som tam, platila som 4800 eur za celu operaciu, takze sa to aj s cestou oplati ovela viac, ako u nas, som celkom spokojna.

Damy, videla som taketo procedury live v Parizi a v New Yorku ale toto tu je krasna pracicka! Mozme byt rady, ze mame take sikovne rucicky na Slovensku! Blahozelam pan doktor!

Celkova cena je 10 000 eur, a zakrok trva 4 az 5 hodin.

Ahoj Janka. No ked si bola v Nemecku v Hamburgu u konkretneho doktora za 4800 tak nebudes mat problem napisat jeho meno, adresu a kontakt. Myslis, ze my ostatne nechceme ist? Okrem toho, pochybujem, ze to v Nemecku bude lacnejsie ako na Slovensku!

Myslim, ze fer cena za to, ze je to bezpecne a vysledok je uzasny!

Neviem, ale ja som citala, ze v niektorych statoch je to zakazane, napr. v rakusku pretoze zistili, ze to, ze geneticky upravuju tie tuky, tak je velke riziko rakoviny. A ze vraj to neni na stalo, ale tak na max rok alebo dva. A navyse nie kazdej pacientke sa to da urobit, pretoze potrebujete mat nejake to percento tuku. Takze najprv musia niektore pribrat a az potom im moze nieco odobrat. Neviem, ale asi by som sla do tych silikonovych prs.

Ja som zasa citala, ze to bolo vyvinute pre onkologicke pacientky, takze asi tam ziadne riziko rakoviny nebude a este ked nad tym tak rozmyslam, co by asi tak na tom tuku mohli geneticky upravit? Tak teraz neviem, ale silikon ma nejak nelaka, teda.

Neviem, či ste už počula o problémoch, ak si niekto dá silikóny a za pár mesiacov ich musia vybrať, lebo ich telo nechce prijať. Ja som si tým prešla a som za ten to spôsob, ak to žene pomôže. Dokonca poznám ženu, ktorá mala rozdielnu veľkosť prsníkov a toto riešenie jej dosť pomohlo. Áno, nie je to na celý život a treba to opakovať, ale ani silikóny nie sú na celý život, stačí jedno tehotenstvo a môže to dopadnúť tak, že ich musia vybrať a až po dlhšom čase cca. 6 mesiacov vedia dať nové implantáty. Tak čo je lepšie a hlavne prirodzenejšie?

Poradí mi niekto, či sa takýmto zákrokom dajú prsia len upraviť. Nepotrebujem ich zväčšiť, len vyplniť strie na prsiach. Ďakujem za odpoveď.

Ahojte, ja som bola pred piatimi dnami vo viedni u prof. Hernusa, platila som 6000 eur. Potom este co viem vo Viedni je dr. Heinrich, u toho je cena od 7000, ale moze to byt aj nieco viac, ale ak to niekto chce este lacnejsie, vyskusala by som Madarsko alebo Nemecko, ale menej ako 4500 to nebude urcite nikde. Ak ma niekto vazny zaujem, nemam problem, mozte sa mi kludne ozvat, rada pomozem - 0907 512 112 (cislo tu nechavam, lebo viem, ake su tazke ziskat priame informacie)