Zväčšovanie veľkosti prsníkov kmeňovými bunkami už aj na Slovensku

V dnešnej dobe až 99 % žien, ktoré sa rozhodnú pre zväčšenie poprsia, využíva klasické silikónové implantáty. Zarážajúci je ale fakt, že len v USA si nechá ročne tieto implantáty odstrániť až 50 000 pacientiek



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/6029-zvacsovanie-velkosti-prsnikov-kmenovymi-bunkami-uz-aj-na-slovensku

kde na Slovensku sa dá urobiť takýto zákrok?! a ešte sa chcem opýtať na cenu… ďakujem

Aj mna zaujima,kde sa tento zakrok vykonava a aka je cena.
Dakujem

mám 42 rokov a po diéte /schudla som 20 kg/ sa mi výrazne zmenšil aj objem prsníkov, je možné zákrok touto metódou urobiť aj v mojom veku a koľko približne stojí?..záleží to od množstva odsatého a implantovaného tuku? …ďakujem

Cena sa pohybuje okolo 10 000 EUR.

no ja som citala paru dni dozadu, ze najblizsie to robia vo viedni… za nejakych 15 000 eur…

kamatka bola minuly mesiac vo Viedni platila 18000… neuveritelna cena ale jej manzel bol zasadne proti silikonom. on je teraz maximalne spokjny ona chcela este vacsie no podla mna ich ma obrovske oproti tomu co tam mala predtym:)))) na zakrok cakala 3 mesiace - vraj tam chodia same rusky

Ahojte, aj ja by som to rada podstupila, ale ak to stoji fakt 10 000 eur, tak budem o tom dalej len snivat. Zaujima ma ale, ci sa tuk po case nevstrebe. mate niekto skusenosti s touto metodou?
Podstupil to niekto vo Vasom okoli?
Diiik

Vie niekto adresu kliniky ktora vykonava tento zakrok? Da sa splacat aj formou splatky? Dakujem

Po tom, čo som práve prečítala, mám 100 chutí zrušiť náročnú operáciu. Majú mi vyrobiť jeden odoperovaný prsník expander implantátom a druhý vybrať a tiež nahradiť implantátom. Moc sa mi do toho nechcelo a teraz už vôbec. Nie je nárok aspon na čiastočné preplatenie u onkologických pacientiek ? Vie mi niekto dať odpoveď ? Je to u nás v zaciatkoch, možno treba len počkať. Ďakujem

moja svokra je po amputacii prsnika a je to prenu uzastna sanca preto sa chcem spitat kde tento zakrok vykonavate akolko to stoji ma na to zlavu ked je po amputacii prosim o otpoved dakujem

dobri chcem sa spitat odpovedal vam niekto na vasu otasku ak ano mohli bi ste mi napisat mna zaujima ci onkologicke pacientki maju nejaku zlau koo to vlase stoji dakujem

Majka, žiaľ zatiaľ na môj príspevok nikto nereagoval.Ten prvý takýto zákrok na Slovensku robili teraz v apríli na klinike MEDICOM VIP v Bratislave. Aj ja by som rada vedela, či to je aspoň čiastočne hradené poisťovňou.

písala som na tú kliniku, odpísali mi, že v sucasnosti si hradi všetko pacient.

no konečne prišlo niečo také skvelé…ved silikońy je totálna umelina a obrovský zásah,ale na túto metódu by som sa teda nahovoriť dala…no len tých 10 000 eur zohnať ,ale možno časom to zlacnie

robia to v BA v Medicom VIP. Aj ja som tam volala a povedali mi ze to stoji tolko lebo ta technologia je velmi nakladna a narocna,inak vsetko som sa docitala na ich stranke

Cauko kocky, tuto metodu robia v Prahe za ovela nizsiu cenu- 110 000 Kc. Chcem tam ist na konzultaciu co najskor.

ahoj, kde to robia prosimta? lebo v pokial viem tak v Cesku zatial robia len gel Macrolane,a to je uplne nieco ine… vlastnym tukom to tam este nerobia… ak sa mylim tak kde to prosimta robia? dik :wink:

Zuzu daj vediet co a ako:)

Ahojte. Robí to doc. Dušková v Prahe na klinike GHC, - www.GHC.cz
Kočky, ak mi viete poradiť vo Viedni chirurga, čo to robí, dajte prosím vedieť. Zatial viem len o Dr. Heinrichovi. Ale ten je asi drahý. Chcem ísť na viaceré konzultácie.