30 rokov a panic

Ahojte. Som obyčajný muž, vyzerám normálne aj sa správam spoločensky prijateľne. Mám 30 rokov a stále som panic, potencionálne vzťahy skončili už na začiatku, keď si dievčatá uprednostnili pracháča. A tak čas plynul a moji kamaráti to mali za sebou už počas strednej školy.

S tým sa netráp a hlavne nehľadaj vzťah len kvôli tomu! Časom to oceníš!

O nič neprichádzaš. Všetko má svoj čas.

No tak pred tebou klobúk dole. Máš môj obdiv, že si to nechcel za každú cenu, len aby si bol in.

Miro vec, že nie si jediný panic po 30tke, je nas omnoho viac.

Paľko nehnevaj sa, ale toto može povedať iba ten, čo sa nemiloval.

Miro, tak to potom musíš mať okolo seba samých pracháčov. Ja pracháč nie som, nemam ani výzor ako pop idol a mám za sebou zopár vzťahov aj jednorázových “akcií”. Hľadaj chybu niekde inde, najlepšie v sebe.

Miro, nenazvala by som to chybou, to znie tvrdo podla mna. Mozno len ocakavania, ktore sa nenaplnili a zivot rychlo leti a popritom clovek preziva aj obavy z nadviazania vztahu a priblizenia sa a ine, co sa moze do sexuality premietnut. Miro napisal len vysledok, nie priebeh jeho zivotom a chapem ho, chrani sa a to je tiez dolezite, nakolko ludia lahko sudia inych. Psychologicka, Rita Sv.

Ahoj Miro, pekny vek 30tka. Si tak stary, ako moj manzel. Teraz sa necham zahambit od ost. dievcat, ale aby si si nemyslel, ze len ty si sam na svete co mozno nemal zatial stastie v laske tak ja som o poctivost prisla v 32r.! Flirtovat som nechcela, zeby som bola promiskuitna a vsetko ma svoj cas. Neni dobre to trhat cez koleno. V dobe ked som ja bola v puberte tak boli idolom muzne typy chlapov proste ziadne sladke lizanky, ako dnes, ze muz je zozensteli, navonany damskym parfemom ci ma vymalovane oci alebo obocie a pod. Minule som to citala, ze doba je ina a s nou sa menia i nalady ludi a ich postoje k zivotu. Nebud smutny, ze nikoho nemas. Chodis niekam do spolocnosti, o vikende na zabavy alebo na nejake akcie, do kina, do divadla, do kostola alebo si daj zoznamovaci inzerat cez sms spravu. Ja som sa zoznamila s manzelom na inzerat a dodnes sme spolu. Mame dve male deti a nikdy by ma nenapadlo, ze sa za muza z inzeratu vydam nakolko na prve rande prisiel manzel neoholeny, bez kyticky, mali sme dohodnute, ze bude mat v ruke ruzu, ale skutek utek. a to oblecenie, myslela som, ze hotova charita. :slight_smile: Nie nadarmo sa vravi, ze protiklady sa pritahuju a mozno bude aj na tom trosku nieco pravdy. Prejem Ti len stastie aby si nejaku slusnu zenu spoznal, to ostatne pride samo. Maj sa pekne, SISA.

Sisa, pekne a odvazne vyznanie, paci sa mi.

Csss, ake veci ta trapia. Ak si najdes rozuzmnu zenu, tak ta to odceni. Ja som prisiel o panictvo asi v 32 rokoch a s mojou doterajsou manzelkou a neriesim to. Som na seba hrdy a som tomu rad.

Je pekne, ze si to nechavas az na vazny vztah. Ked si najdes priatelku, ktora je tiez ochotna ist do sexu iba v ramci vazneho vztahu (nemusi byt panna, moze to byt aj kocka, ktora uz mala nejake vazne vztahy za sebou), tak taka oceni, ze mas k sexu zodpovednejsi pristup ako väcsina inych chlapov. Mozno takito chlapi to povazuju za zahanbujuce, ale bud si isty, ze ak si taku najdes, tak ona to za zahanbujuce povazovat nebude a bude si to vazit. A nevsimaj si, co si o tom myslia ostatni chlapi. Ty nebudes zit s nimi, ale s nou.

Ja mám 32 a som tiež ešte panic

Teraz to nie je nič zvláštne :slight_smile:

nic zvlastne? no podla mna je to fest divne

Aj podľa mňa je to cez v takomto veku

tak mozno ani nie, mozno clovek nemal stastie na lasku, na cloveka :wink:

A čo? Tak proste ešte nestretol tú pravú, teraz sa už aj tak všetci berú neskôr a aj deti majú neskôr

Toľko rokov? To sa mi celkom nechce veriť

Toto sa akoze nehanbi niekto riesit takto verejne?