30 rokov a panic

niekto nema hanby, tak to proste chodi :smiley:

Uvidis, ze ked raz natrafis na spravnu babu tak to oceni, ze si este panic. Hlavne hore hlavu a nezufaj! Tak ako to ma byt, tak to aj bude!

Hej sú ľudia, čo nejako to neriešia nezamýšľajú sa nad tým

esteze k takym osobne nepatrim :smiley:

z toho si nic nerob a hlavu hore a hladaj dalej. raz sa aj na teba usmeje stastie :slight_smile:

preco sa ti tomu nechce verit??

presne tak ale vies co, niekedy je takym ludom najlepsie, lebo nic neriesia a tym padom ich tolko veci nestve. maju taky jednoduchy ale lahky zivot!

Chod za knaza nie? :smiley: :smiley:

To vážne akože zato že mám 32 a som ešte panic tak som podľa vás nejaký retard či čo ? A akože čo je natom napísať že som panic začo sa mám hanbiť nemal som šťastie a už má to vôbec akože netrápi nech si mysli každý čo chce. To keď je niekto v takom veku ešte panic tak už je retard ale to že dnes sa 12 ročne decká sexuju tak to je ok štrnásť ročná a už má decko to je v poho ?

To nie, len mne napríklad to príde dosť také málo pravdepodobné

podla mna na to nie je vobec nic! rozhodol si sa tak zit, tak tak proste zijes

Tak len aby to človek časom neľutoval :confused:

to uz by clovek nemal lutovat. je to predsa jeho rozhodnutie a nie niekoho ineho

Čo mám ľutovať že som panic že som nemal šťastie lebo som škaredý jak čert ?ci čo. To mám ísť do nejakého bordela a niečo chytiť ?

To čo ti ho sem mám odfotiť aby si verila že som panic?

Nie, nie takú fotku si neprosím!!! Radšej napíšem, že ti verím

Vďaka a som rad že aspoň tak

To by si aku fotku chcel poslat? :smiley: :smiley: :smiley:

Žiadnu len som nevedel čo mám napísať keď to je vraj nepravdepodobne

Na čo asi tak myslíš ? :face_with_monocle: ak na P…S tak na internete ich máš plno stačí si vybrať