30 rokov a panic

Neviem co by si napisal keby ti napisala ze dobre :smiley:

To by určite nedala a nedá sa to sem poslať aj keby že chcem ale nechcem nepotrebujem byt za somarinu zablokovaný

A zmenilo sa uz teda nieco? Ci si stale na tom istom bode? Tak da sa to riesit aj kamaratkami s vyhodami a tak ak teda nemas vztah a ani ziadny potencionalny vztah :confused:

lenze to tiez nie je najlepsie. Vsetko ma svoje pre a proti

Stále rovnako a take kamarátky z výhodami nepoznám.
Ak nejakú takú normálnu poznáš alebo vieš o nejakej môžeš mi poslať email : xxo0111x@gmail.com lebo už to musím nejak riešiť lebo už neviem čo som už má začínajú normálne priťahovať aj chalani a to nechcem.

Ahoj, citala som si celu diskusiu, nemyslis ze to je prehnane? Podla mna na to nejako moc tlacis. Navstivil si odbornika na to priamo na taketo problemy? Sexuologa alebo tak? Cim to moze podla teba byt? Ako vyzeras?

Prehnane vôbec odborníka nepotrebujem a nie som jak sa to hovory vás tip nie som pekný vymakany a ani bohatý asi tak

Tak potom si si vedomí toho, prečo si 30 ročný panic :smiley: :smiley: :smiley:

Ne ale ti mi to určite povieš :face_with_monocle::face_with_monocle::face_with_monocle:

Bože tak niečo rob, športuj, cvič a keď budeš vyzerať potom lamentuj, nemôžeš sa takto opúšťať čím viac sa budeš tým viac to od seba budeš odháňať :slight_smile:

Ja sa neopúštam mne to je už jedno ale štve má že už má priťahujú aj chlapi

:O, ak ta teda pritahuju chlapi problem je vyrieseny… mozes si zacat hladat priatela nie priatelku alebo navstiv sexuologa

Navštíviť lekára je podľa mňa vhodné, to uškodiť nemôže

Tak to môžeš byť rada, ale tak proste každý sme iný :slight_smile:

Mne je az smiesne ked vidim, co ludia proste dokazu riesit a najma v takomto veku :smiley:

No taketo veci by si ale asi nemal riesit na takychto forach sem chodia ludia realne riesit veci s ktorymi im vie poradit aj niekto iny s tym ze mas tolko rokov a nemal si sex ti asi nikto nepomoze to si musis len sam pomoct a nieco urobit preto aby sa to zmenilo drzim palce…

V takych pripadoch si clovek musi pomoct sam jedine :slight_smile:

Sám? A ako to myslím, že neni len tak.

Dobré je ak je nejaký problém vyhľadať lekára :slight_smile:

1 Like

Presne tak, to je najlepšie riešenie aj keď v tejto situácií nie moc priaznivé. Najlepšie je, keď je človek zdravý a nemá s ničím problém.