Abdominoplastika - plasticka operacia brucha

Ahojte, abdominoplastiku som podstúpila pred 14 dňami. Fungujem už normálne, v práci. Zo skrine som povyťahovala väčšie veci, lebo ten pás ma neskutočne zväčšuje. Opuch trocha ešte trvá, bruško bez modrín, zato stehná boli úplne zaliaté 3 dni po operácií.

Vladka vyzdrž, neviem, kto ťa operoval, ale viem, že sa to vstrebe. Neboj sa.

Ahoj, som tretí deň po operácii brucha a chcem sa spýtať, ako si zvládala hygienu. Myslím veľká poreba, malá mi je jasná, ale ako velká? Prádlo si si dávala dolu?

Ahoj Paťa, chcela by som sa spýtať, kde si bola operovaná, mám 4 deti, brucho hrozné po 2 sekciách, každý si myslí, že čakám 5-te, už ma to nebaví, síce najmenšieho mám 1,5 starého neviem, ale chcela by som sa zbaviť toho bachora, mohla by si mi prosím poradiť. Ako som čítala skoro každý chváli nejakého Dr. Červeňa z BB, ďakujem Ti za info. Ahoj.

Ahojte! Chcela by som sa vás všetkých, čo ste sa podrobili tejto operácii, opýtať aké máte skúsenosti, totižto, aj ja rozmýšlam o tom, mám 4 deti, najmenší má 1,5r., ale sa už fakt hanbím, každý si myslí, že čakám 5-e bábo, ježiš, už ma to fakt nebaví, prosím napíšte, ďakujem. :slight_smile:

Dobrý deň, prosím Vás, ako ste to vyriešili v práci? Mám na mysli, ako ste odôvodnili svoju dlhšiu neprítomnosť? Ja nechcem povedať pravý dôvod a veľmi ma trápi, ako to mám vyriešiť s PN-kou. Tak dajte nejaké nápady. Vopred ďakujem.

Ahojte, ja sa tiez chystam na Abdominoplastiku, ale neviem sa rozhodnut pre kliniku. Mna by zaujimalo najma nieco v BA. Vie mi niekto poradit? Dakujem

Ahoj, asi uz mas po tom ze? Az teraz citam prispevky, ja som to absolvovala teraz pred tyzdnom naraz aj prsia aj brucho, je to super.

Ahoj. Ja som absolvovala abdominoplastiku pred 3 tyzdnami a poviem, ze som skoro zomrela, po operacii som zacala krvacat, museli ma este raz otvorit, no hroza, ja osobne este raz by som uz nesla. Treba to naozaj dobre rozmysliet.

Prosím Vás akde ste boli operovaná? Ja mám po abdominoplastike a bolo to jedno z mojich najlepších rozhodnutí v živote. Nemala som žiadnu komplikáciu a po dvoch mesiacoch som si dala zdvihnúť aj prsia. Nevedela som, že je to také riziko.

Dobry vecer. Aj ja s chystam na abdominoplastiku, rada by som vedela kde ste boli vy, aby som tiez nahodou takto nedopadla. Dakujem.

Musím sa pridať, aj mne operácia prebehla dobre, v teň deň, takže viem, že aj u tej druhej teraz už mojej kamarátky to dopadlo dobre. Boli sme hneď po operácii spolu na izbe, potom na druhý deň sme išli každá na svoju, dva dni sme tam boli, v pohode.

Danica, chcem vas poprosit, napisali by ste mi o zdvhnuti prsnikov viac, ako ste znasali prve dni bolest? Kde vas operovali, nieco blizsie k opke. za odpoved dakujem, pekny den Zuzi.

Ja som zavolala do prace a povedala jednoducho, ze som chora a pridem asi o dva - tri tyzdne. Oni nemaju pravo vediet, co ti je, to ty nikomu nemusis v praci vysvetlovat, iba povedz, ze si chora. Alebo ak chces, vymysli si, ze mas chripku aj to raz zabralo, ked som sla aj na op. nosa.

Péenku Ti dá praktický lekár a to bez problémov.

Aj som absolvovala pre 3 tyzdnami abdominoplastiku u MUDr. Cervena a som nadmieru spokojna aj s vysledkom jeho prace, aj s pristupom personalu. Operacia prebehla bez komplikacii a hlavne bez bolesti a co je zaujimave, aj s minimalnymi modrinami na stehnach. Takze ja urcite odprucam vyuzit sluzby MUDr. Cervena. Maria

Dobry vecer. Prosim Vas, kde ste bola na abdominoplastiku? Poradte mi dobreho lekara. Tiez sa chystam na jesen. Dakujem.

Ahojte. Prosim vas, neboli ste niekto na abdominoplastike v Kosiciach? Ak ano, ake su vase skusenosti? Dakujem.

Ahojte, je tu teraz niekto, kto sa chysta na abdominoplastiku, ja mam termin na september u dr. Cervena. Velmi sa bojim, som po 2 sekciach, takze brucho hroza!

Vramarka, tak uz to mas asi za sebou, co? To sa tu naozaj uz nikto nenajde, kto sa chysta, alebo uz ma po abdominoplastike? Prosim piste.