Abdominoplastika - plasticka operacia brucha

Mne robili abdominoplastiku v Pezinku pred dvoma týždňami. Dnes idem akurát na kontrolu. Môj dojem? Už som si to mala dať dávno urobiť. Okrem malého opuchu mi už nič neni a po ovisnutom bruchu ani chýru.

Ilonka, tak dufam, ze kontrola ti dopadla dobre. Prosim ta napis mi tvoje pocity po opke. A kolko ta to vyslo, na komplet a ci ti sili aj brus. svaly. Este nieco, ako dlho od konzultacie si cakala na termin op.? Pa.

Ninka je moja kamoška, preto aj ja idem do Pezinka, lebo ona je spokojná. Ale mne budú robiť minipolastiku bez narkózy a to o dva týždne. Ja sa síce bojím, ale to je normálne a videla som ten výsledok a to je fakt veľmi pekné. Som stále online s klinikou.

Ahoj maria, ja som desať dní po plastike, ja som mala brucho natiahnuté po dvojičkách, takže to bola hrôza, operoval ma doktor Pikula z BB, ale vo Zvolene, tam sú tie termíny nie také nabité.

Ja som bola pred rokom a teraz som bola na uprave jazvy a pupka, kedže sa mi urobila nekróza. Ale teraz je už všetko v poriadku, chvalabohu :-).

Ahoj, chcela by som sa ta opytat ako prebiehala reoperacia, bola si v celkovej narkoze alebo len v lokalnej? U ktoreho doktora si bola? Ja sa chystam tiez na opravu jazvy a pupku, Dakujem za odpoved.

Ano, súhlasím, treba si tento zákrok dobre zvážiť, ja som dostala emboliu pľúc, zápal pľúc a mám vodu v pľúcach… som dva mesiace doma, na liekoch, ktoré riedia krv, na silných antibiotikách a čakám, kedy mi bude lepšie… a bruško stále opuchnuté… už by som to nerobila

Ahoj, ja sa chystam tiez. Ako sa citis po dlhsej dobe? A mas brucho podla predstav?

Ahoj kamarátka, píšeš, že bruško a prsia si absolvovala naraz. Nevedela som, že sa to dá. Ako dlho si sa dávala do kopy ? A môžem vedieť, čo takéto niečo spolu stojí ? Ďakujem

Ahojte chcela by som ist na plastiku brucha ale chcela by som mat za par rokov aj 2. dieta po 1. porode mam hrozne brucho ale pocula som ze po operacii sa tehotenstvo neodporuca vie mi niekto ako to je?

Ahojte, som po abdominoplastike aj zosivani diastazy priamych brusnych svalov. Robil mi to Mudr. Cerven (Aesthetica). Anesteza uplne super, ziadne zvracanie (davaju lieky proti zvracaniu). Na druhy den som uz s pomocou vstala a sla sama na wc. Opuch stehien ziadny, na bruchu zopar modrin. 2 mesiace musim nosit stahovaci brusny pas. Jeden den je operacny vykon, druhy den lezim v zariadeni a na treti som sla domov.
Ubytovanie nadstandardne, vsetko nove, wc a sprcha na kazdej izbe, velky televizor na stene, sestricky neuveritelne mile a ochotne kedykolvek pomoct. Cena za vsetko (vratane naslednych prevazov) 2030 eur.
Z mojho pohladu absolutna profesionalita, takto si predstavujem spickovu starostlivost.
Jedina nevyhoda - rok cakania:- ( ale stalo to za to.

Ahoj cinculík, i ja mám termín u červeňa, ale ako hovoríš až v septembri. Možeš mi okolo toho popísať viac? ako to prebiehalo, hlavne po?

Ahoj. MOzem sa spytat, ci ti pri abdominoplastike robili aj liposukciu?

Ahojcek, chcela by som sa opytat, kedze aj ja idem o tyzden na tuto operaciu, ze co ti vsetko robili, lebo mne povedali cenu za operacou rozhodne vyssiu az 2525 eur aj s pasom. Keby si bola taka dobra, opisala mi vsetko, co ti robili no a dufam, ze to dopadne dobre, lebo tu citam aj hrozostrasne veci, tak som sa zacala bat, dakujem a pekny den Maria

Ja mam po operacii treti mesiac. Rana sa stale zapaluje oblast nad ranou a okolo pupka vobec necitim. Budem musiet ist na opravu, ale najskor po siestich mesiacoch. Leto mam skazene. Hlavne sa rozhodni pre spravneho chirurga.

Nekrozu mam urcite aj ja. Neviem z coho to vznika. Napises mi u koho si bola operovana? Oprava bola u toho isteho?

Ja som absolvovala pri operacii aj liposunkciu, ale musela som si ju zaplatit. Stalo ma to 2660e.

Ahoj, ja som tri týždne po abdomino a stále to bolí, ťahá, vieš mi povedať ako dlho trvá úplné odpuchnutie?

baby, ako velmi boli takato operacia a ake analgetika ste použivali? Co vam pomohlo?

v dnešnej dobe ve vela možnosti ako sa zbavit bolesti a teraz je na to vlemi popularna pumpa Xantis