Adipex retard

Mám záujem o tabletky adipex máte ich ešte? Koľko stoja?

Mám záujem o tabletky adipex máte ich ešte? Koľko stoja?

Ponuka niekto originál Adipex? Ak ano kontaktujte ma na semkovamichaela@gmail.com

Dobry den, je to este aktualne? Poprosim e-mail :slight_smile:

Mate este ten adipex?

Ahoj prosim mam zaujem o tabletky adipex ak niekto mate prosim napiste… chcem original !

Je to ešte aktualne ?

Dobry den ja zhanam tabletky adipex a bivam angliji tak ak mate dajte mi vediet

Ahoj, mam na predaj adipex, 14 tabliet za 20eur, napis na email a napisem detaily :slight_smile: lucia.strmenska@gmail.com alebo hoci kto iny kdo mate zaujem

Prosim maťe este ten liek adipex za 14 eur

Mala by som záujem o 30 tbl, aká by tam bola prosím cena? ďakujem andy. g.

Ahoj prosim mam zaujem o tabletky adipex ak niekto mate prosim napiste… chcem original !
milla.boehme@yahoo.de

ZDRAVIM MAM ORIGINAL ADIPEX RETARD 100tabliet za 75eur

Dobry dne… mala by som zaujem o tabladipex retard… mate ich este prosimvas? DAKUJEM HROBAR

Ahoj Maria… chcela yb som si objednat adipex retard od p. Moravkovej len by som radsej tel. c. nanu nez email. bolo by to mozne? a chcem sa spitat ak si objednala uz 3x aj ucinkovali lieky ako mali? je to 100% original? DAKUJEM Jurogova… moj email-29jano11@azet.sk

Dobrý deň, prosím Vás je ešte možnosť zohnať Adipex. Ďakujem za Vašu odpoveď

Dobry den. Mam zaujem kupit ak je to este aktualne. dakujem

Zamawiam 1 opakowanie 100tbl.

Dobrý den mám na predaj ADIPEX RETARD ORIGINAL s lekárne! je to 40 kusove balenie… Mám ho odskušaný a chudne sa s nim výborne, žiaden pocit hladu, ani chut na jedlo, a vedlajšie učinky som mal len prvý de bolest hlavy a ináč nič som nezaregistroval. Ak máte zaujem pište na email: Lukis55@azet.sk

Dobrý deň, je ešte aktuálne ?