Adipex retard

Ahoj našla som tvoj príspevok, že zháňaš Adipex… chcela by som sa ťa len opýtať, že ak si ho zohnala, tak či si schudla a či si mala vedľajšie účinky, Ďakujem pekne :slight_smile:

Ahojte, ak vas zaujímajú tabletky na chudnutie, pozrite sa na stránku http://www.tabletky-na-chudnutie.sk, najdete tu aj recenzie a hlavne informácie, o tom že niektoré sú zakázané a nebezpečné… a Adipex je rozhodne jeden z nich!

Ahoj, ja som užívala tento liek po porade s lekárom v Čechách. Má asi také riziká ako aj hormonálna antikoncepcia pri niekom. Veď aj tá je škodlivá a užívajú ju ženy celé roky. Adipex sa užíva len presne stanovené obdobie. Brala som jednu tabletku denne. Prvé tri dni som horšie zaspávala ale nebolo to nič hrozné. Potom to už bolo celkom normálne, len som sa toľko neprejedala. Samozrejme, že som aj cvičila, ale len toľko, koľko predtým. Užívala som ho mesiac a schudla som 5 kg, čo je na dané obdobie primerané. Nemala som vôbec také stavy, že by mi nič nechutilo a úplne by som nejedla. Ja som s liekom bola veľmi spokojná a ani jojo efekt sa neprejavil. Samozrejme, že je treba dávať si pozor ale mne sa trochu stiahol žalúdok a jem už menšie množstvá. Som spokojná s týmto výsledkom.

Ja by som tak nebezpečné anorektikum určite neskusala, veľké riziko pre zdravie http://www.tabletky-na-chudnutie.sk/adipex-retard/

Zdravim mam adipex etard ak chcete dajte vediet na nilon44@yahoo.com

Zdravim da sa poslat aj do Anglicka, ale nie na dobierku treba zaplatit peniazky na učet. Dobierky do niektorych statov posta nerealizuje.

Dobry den mate este na predaj adipex? ale zhanem len orginal nie cukriky dakujem

rovnako nebezpečné ako Nidora. Určite si prečítaj toto http://www.polakova.sk/nidora/

ahoj mas ho este? napis mi mail predam31@gmail.com

mam zaujem kupit 30 ks adipex retard poradte dakto kde sa da?

mala som to také isté,akurát som schudla viac,9 kg za mesiac.Objednala som si ho na základe odporučenia od pani,čo nosí lieky z Česka,som spokojná s tým,koľko som schudla a mám veľa energie..;) Kto rozumne užíva,nemôže mať problém,sú to lieky z lekárne.

mám na predaj originálne lieky Adipex retard.V prípade záujmu píšte na:monikalencova10@gmail.com

mám na predaj originálne lieky Adipex retard.V prípade záujmu píšte na:monikalencova10@gmail.com

mám ho na predaj,ORIGINáL z LEKÁRNE!!!píšte na:monikalencova10@gmail.com

Dobry den,mam na predaj,100 tabliet stojí 73 €.Ak máte záujem ozvite sa na:monikalencova10@gmail.com

Mám balenie,100 tabliet stojí 73 €,posielam s krabičkou a príbalovým letákom tak,ako mi to vadajú v lekárni v Čechách.

posielam aj do UK. mám na predaj originálne lieky Adipex retard. píšte na:monikalencova10@gmail.com

vsak som si od nej pred týzdnom objednala,na tú pani je spolah,vie zohnat aj iné lieky z lekárne,ja so sestrou objednávame od nej.Kontakt platí: moravkovajn@gmail.com

odkedy liek nie je na sk,tak objednavam od tej istej pani,jej sestra ma lekaren,takze zdroj je spolahlivy,posiela originaly aj s blockom,uz som sa tu o nej zmienila: moravkovajn@gmail.com

PODOTYKAM,ze nerobim reklamu,osobne ju nepoznam,len mam dobre skusenosti,tak posuvam dalej.Ak ma niekto ine dobre skusenosti,nech objednava tam,ja mam lieky z lekarne,aj s blockom,ostatni nech uzivaju zele cukriky :-D