Adipex retard

Mne lieky velmi pomohli,uz som tu pisala,ze som schudla 9 kg za mesiac.Ak by boli vazne nebezpecne,tak sa nepredavaju v lekarni v Cesku,napriklad.V niektorych krajinach ich zakazali pre take mudre slecny,co brali 3 tabletky denne alebo 5 a potom skoncili na psychiatrii a s anorexiou.Pre taketo nerozumne zeny,uz nie su dostupne na SK.Vsak je logicke,ze keby sa zneuzival akykolvek iny liek vo väcsom mnozstve,hoc aj na chripku,tak to skonci zdravotnymi komplikaciami. Mat rozumnu mieru vo vsetko je zaklad!!!

Ahoj prosim moze mi niekto dať na nejaký kontakt kto predáva adipex retard? Dakujem

moravkova.jn@gmail.com

mohli by ste mi ich prosim zohnat?moj email je kejsyosakwe@gmail.com

prosim vsetkych,zozente mi ten liek niekto,

mete ich este?

mam zaujem ale len original

mate na nu aj tel.kontakt?

Dobry deň. Ak máte zaujem o Adipex retard, tak ma kludne kontaktujte . Mám na predaj 1 balenie.
0905868297

Mám na predaj Adipex retard , original z lekárne z Čiech. V prípade záujmu ma kontaktujte na janulkamasarykova@gmail.com
alebo na 0905 868 297

Zdravím ak mate ešte zaujem o adipex napiste na nilon44@yahoo.com

Zdravím ano mam original z lekarne piste na nilon44@yahoo.com

1 Like

Ahoj cena za adip 40ks dakujem.

Este ich mate?a su urcite original?

Ahojte skor ako som vas nasla objednala som si z adipex retard .sk doslo mi potvrdenie o objednavke, myslite ze funguju alebo si rovno najdem kontakt ze uz je to pase? teraz neviem

Ahoj, ako si dopadla?dostala si original lieky?

Zdravím, mám záujem o adipex, kolko stoja?

píšte mi na zlmaja@azet.sk

Ja som objednala priamo od farmaceutky z lekarne,ale vie zohnat aj Adipex z Ceska.Nechcela som moc skusat objednavky cez web.stranky,lebo neviem aky cinsky fake mi pride...hmmm...Adipex uzivam mesiac a zatial som schudla 6 kg,cakala som aj viac,ale som spokojna,lebo ozaj zjem menej a na zakusky, zmrzliny apod. ani nepomyslim,dokonca ani cukor v kave nechyba:))Tiez som prvy tyzden nevedela spavat,ale potom sa to znormalizovalo...mam vela energie a naozaj vela pijem.Zatial som spokojna,uvidim,dam vam vediet:)kontakt,ak chcete:monikalencova10@gmail.c...

dobry den mam zaujem o tabletky je to este aktualne???