Adipex retard

Ja objednavam Adipex od od tejto pani, lebo ho nosi priamo z lekarne… A kocky, zeny-paradne chudnem:-) Kontakt: moravkova.jn@gmail.com

Tato pani nosi Adipex priamo z lekarne… Kontakt: moravkova.jn@gmail.com

Ja objednavam Adipex od od tejto pani, lebo ho nosi priamo z lekarne… A kocky, zeny-paradne chudnem:-) Kontakt: moravkova.jn@gmail.com

Ja objednavam Adipex od od tejto pani, lebo ho nosi priamo z lekarne… A kocky, zeny-paradne chudnem:-) Kontakt: moravkova.jn@gmail.com

Ja objednavam Adipex od od tejto pani, lebo ho nosi priamo z lekarne… A kocky, zeny-paradne chudnem:-) Kontakt: moravkova.jn@gmail.com

Ja objednavam Adipex od od tejto pani, lebo ho nosi priamo z lekarne… A kocky, zeny-paradne chudnem:-) Kontakt: moravkova.jn@gmail.com

Dobry den mam zaujem o tablety adipex retard 30 tabl. moja adresa kristina novakova vajanskeho 338 brodske 90885… dakujem

Ja objednavam od pani Janky z Bratislavy, myslim, ze niekto tu uz o nej pisal. Jej mailova adresa je: moravkova.jn@gmail.com. Lieky su skutocne originalne a ucinne a ocenujem aj jej pristup a komunikaciu a co je najdôlezitejsie, schudla som 12 kg a chlapi sa otacaju a ja si to uzivam:-) )

Adipex je liek, ktorý pôvodne nebol vo vývoji na chudnutie, ale ako antidepresívum, ale pacienti strácali chuť k jedlu a veľmi chudli, preto prešiel ďalším vývojom ako tabletka na chudnutie. Preto Vaša priateľka po vysadení začala mať depresie, proste mala absťák, Adipex sa vysadzuje postupne ako antidepresívum. Neviem či jej na psychiatrii učrli správnu diagnózu, ale môže byť, že Adipex len naštartoval chorobu, ktorú by jej diagnostikovali neskôr. Ja som mala depresie, predpísali mi antidepresíva začala som priberať, ako svinka, tak som si naštudovala všetko o Adipexe, prestala som brať antidepresíva, a začala brať Adipex, schudla som nadobudnutých 22kg a nemám depresie, lebo základná zložka antidepresíva v ňom zostala, inhibítor MHO.

Ta istá osoba Lucia, Zuzana píše na seba recenzie…

Chcela by som sa spytat ci by sa dalo aj 30abletiek adipexu a aka by bola cena.

Ano dalo by sa. cena je 23 eur. ak by ste to chceli poslat postou, tak plus postovne. poslala som vam mail.

Janka, ja prave druhy tyzden uzivam Adipex. Zohnala som si ho na zaklade recenzii na jednu pani, ktorej meno som tu nasla a som velmi spokojna. Je to 100% original. Ja som ho totiz brala este ked bol k dostatiu aj na Slovensku, tak viem zhodnotit. Pred dvoma mesiacmi som objednala od jednej zeny zo Ziliny a prisli mi tabletky bez balenia a navyse absolutne neucinne, ese aj inak chutili, ale vyzerali rovnako. Tato pani, co viem ich nosi priamo z lekarni, len musis niekedy pockat, lebo chodi pre lieky do learne kazde dva tyzdne. Som spokojna, lebo hlad nepocitujem. Snad este nieco zhodim do leta:)

Pani Mgr. , ja na seba nepisem recenzie, lebo lieky nepredavam! Trosku sa zorientujte, ja som iba spokojna zakaznicka. Ked som sa uz parkrat nechala s liekmi oklamat, tak som napisala recenziu na pani, s ktorou som bola maximalne spokojna.
Nosi 100% original lieky z lekarne. Z tych, co som objednala predtym som nepocitovala ani hlad, ani nic, este aj inak chutili.
Takze, kedze som napisala aj negativnu receziu na tych, co ma oklamali, tak je logicke a jasne, ze napisem aj pozitivnu reakciu, ked viem, ze niekto nosi original lieky a nie napodobneniny. Lieky som objednala od J. Moravkovej z Bratislavy.moravkova.jn@gmail.com
Takze pani Mgr. k veci nabuduce:)

Micikovaz@gmail.com

Predám Adipex od pani Moravkovej. Všetko funguje len zvíšuje môj krvný tlak takže ho už nemôže využívať. Ináč som paradne schudla po prvej várke. Teraz žiaľ už nemôžem. Mám 94tabliet v originál balení s letákom. Škoda to je vyhodiť. Za 120 tabliet som dala 70€. Predám ho za 40+poštovné.
0917118681.

Ajojte mam na predaj 50ks tabliet adipex retard priamo z lekarne aj s krabickou a pribalovym letakom. Dovod: kupula som si 100ks ake dtaci mi 50ks. Cena 40€. kontaktujte ma na mail :slight_smile:

Baby neberte to. pred par rokmi som tiež takto skušala rychlo schudnuť a efekt sice bol riadny ale kratkodoby… neda sa to udržať, skratka po vysadeni mate tyždne vlčieho hladu to sa neda kočirovať… nehovorim o tom, že počas uživania som mala nežiaduce učinky ako nespavosť, zvyšena aktivita, rozširene zrenice, ako keby som brala nejaký koks! aj si ludia mysleli že čo beriem… ! tiež depresie, lebo mozgu chybali živiny aj ked som hlad necitila… po vysadeni som do par mesiacov pribrala späť. všetko to bolo márne. Až cvičením a upraveným stravovaním som dosiahla dlhodobých výsledkov! A ešte jedna vec. Nikdy som nemala problémy s búšením srdca. Odvtedy keĎ si príležitostne vypijem, po niekolkych hodinach mi začne byť presne tak, ako keby ste zjedli dva adipexi naraz, teda len to búšenie srdca. Nikdy predtým som také stavy nemala a občas sa už o seba aj bojím či som si s tým niečo neprivodila. Niekde som čítala, že to aj skracuje život… : /

Aj ja mám záujem o adipex retard - polovičné balenie, potrebujem schudnúť 15kg. Info prosím zaslať na alenka7780@centrum.sk. Prosím len originál - zlatý. Ďakujem

Ahoj mozem dostat kontakt od koho si to kupovala? nemas vedlajse ucinky?