Adipex retard

Dobrý deň,
chcem sa opýtať odkial ste si ho objednávali

Ja som ADIPEX vyskusala asi pre 10 rokmi, za mesiac islo dole 11 kil, potom naspat 5, ale 6 vtedy ostalo natrvalo. Vedlajsie ucinky, nespavost, rozsirene zrenice, nervozita. Takze už nikdy viac.

Ak by ste mali zaujem, tak mi zavolajte a mozme sa dohodnut. Mam adipex original z lekarne z ciech. 0905868297

Mam na predaj 100 tabl. balenie adipexu original z lekarne z ciech. t. c 0905868297

Ahoj je predaj ešte aktualny, mala bi som zaujem dakujem.

Ahoj potrebujem dat dole min 10 kg naozaj funguje nie je to nejaký fejk, prosím, a predá mi aj polovičné balenie.

Ahoj a polovica sa vám neda predat… dakujem

Da. Zavolaj mi a dohodneme sa.

Alebo mi posli tvoj email, alebo adresu a mozem ti to poslat. Cena za 50 tabletiek je 38 eur+ postovne.

Dobrý deň p. Jana,

mala by som tiež záujem o Adipex, ale len v originálnom balení s letákom… máte ho ešte voľný?

Ďakujem

Ahoj, mohla by si mi prosim poslat obrazok zadnej strany blistru? Dakujem

Ahojte, potrebujem zohnať adipex, ale len originál. Poraďte niekoho. Dakujem

Ja som si objednavala tu z tejto stranky od Lucii a bola som nadmieru spokojna. Mam na nu aj mobil-0915042697. prisiel mi original adipex aj s krabickou aj s pribal. Letacikom. Odporucam.

Ahoj. Dakujem a mail náhodou na ňu nemáš?

Nie. Len cislo

Ahoj môžem poprosiť mail mam zaujem?

Ja by som mala záujem tiež o nejakýc 30-40 tabliet. Ďakujem

Ahojte… Predam tabletky Adipex retard su ORIGINAL z Ceskej republiky. Mam tam este 40kusov. Je to original v krabici a je v tom aj pribalovy letak. Ak by mal niekto zaujem tak napiste e-mail a dohodneme sa. Posielam na dobierku ale preferujem osobny odber. Vpripade zaujmu aj fotky poslem. cena 30eur plus postovne… e-mail: bubuka132@azet.sk

Písala som e-mail.

Mate este zaujem ?