Ako dosiahnem aby som mala krajsiu pokozku?

ahojte, zakladam tuto temu, lebo som ziadnu podobnu nenasla. mam velke problemy s pokozkou a uz som dost zufala z toho :confused: poskusala som rozne produkty, no nic nepomaha. davam tomu poslednu sancu a preto sem pisem a chcem vas poprosit, ci by ste mi nevedeli poradit nejake ucinne bud lieky alebo nieco ine, co by mi mohlo pomoct. dakujem krasne!

pokozku na tvari alebo celkovo na celom tele mas skaredu??

tvar mam skaredu a uz som si vsimla, ze mi zacinaju aj vrasky a som z toho velmi nestastna, kedze este tak vela rokov ani nemam :frowning: vies mi nieco ucinne poradit??

Určite treba vitamíny. Kúp si nejaké na zlepšenie pleti. No a na začínajúce vrásky skús nejaký krém. Je veľa značiek, skús Loreal alebo aj Niveu. Viem že krémy ešte na také vrásky dokážu pomocť. No uvidíš.

a skusala si uz vobec nieco na to? nejake kremy, tabletky a podobne? vobec nic ti nezabera alebo si zatial este nic neskusila??

ak mas fakt take problemy s pletou @aluana a nic ti nezabera, tak by som ti poradila kyselinu hyaluronovu uzivat. taketo iste problemy som mala aj ja a odkedy uzivam tieto tabletky, tak je to vyrazne lepsie. tiez som tomu spociatku nekupila ale kedze uz len to som nevyskusala, tak som si to objednala a musim si zaklopat ale pomohlo mi to, comu som strasne rada.

mirgia zatial som iba kremy a vselijake cistiace vodicky skusala ale nic mi moc nezabralo, vsetko iba trochu, no stale nie som spokojna. tabletky su tiez na to nejake??

zriarra a to je aj v tabletkach?? myslela som si, ze sa nachadza iba v kremoch, vodickach, atd. a to su ake tabletky, mozes mi nieco viac o nich napisat? dakujem