Ako dosiahnem aby som mala krajsiu pokozku?

Balenie 60ks stojí 15,90€, neviem, príde ti to vel´ľa? Lebo podľa mňa to veľa nie je, keďže užívaš denne len jednu tabletu a tým pádom ti balenie vystačí na dva mesiace.

Iba tak malo? :astonished: Tak to vobec nie je vela. Cakala som, ze mi napises okolo 30-50€. To idem hned objednavat a rovno zavolam aj sestre a mamine, ci aj oni nechcu. Uz som im o nich hovorila a vyzerali, ze by to vyskusali aj oni, tak aspon by sme mali aj zadarmika postovne, ked to bude nad 30€ :slight_smile:

Fuu, tak to mi teraz odľahlo, lebo som sa už zľakla, že to bude pre teba veľa a že ich nebudeš chcieť ani vyskúšať. Daj potom vedieť, čo na ne hovoríte, áno? Som veeeeľmi zvedavá.

Nieee neboooj. Praveze som bola cenou prijemne prekvapena. Podarilo sa mi ich nahovorit, tak este sme vystihli objednaku aj bez toho postovneho, tak sa velmi tesim. Kazdym dnom by mal balicek dorazit

To sa ti potom dobre podarilo. Kocky moje no ja mam otazku, ci su teda lepsie tabletky alebo lepsie uzivat tuto kyselinu v tekutom stave?

mne vyhovujú tabletky, keďže beriem viacero vitamínov, tak som si ti tak nejak zvykla a lepšie sa mi aj odratúvajú dávky, na koľko mi ešte vychádzajú. vstrebateľnosť je taká istá akurát mne to teda takto vyhovuje viacej

Kocky tak to by som si raa od vas v tomto nechala poradit. Mozte mi presne napisat co uzivate? Lebo mne nejak padli oci len na tu skvelu cenu

ahoj. mas vyssie aj obrazok kapsuliek. je to kyselina hyaluronova od zeen by roal. je to vyzivovy doplnok hlavne pre vypnutu a pevnu plet. omladi ju a tak redukuje aj iste nedostatky na nej. sama ho uzivam a vidim, ze aj nasledky po akne sa mi casom zmiernili co je uplne super, lebo som mala z toho taky zly pocit, ze mi takto plet ostane naveky

Pocula som o tej kyseline mnoho, no myslela som si, ze sa len picha pod kozu, ako vobec som netusila, ze sa da uzivat aj v kapsulkach, to je pre mna teda velka novinka

Nad tym som sa zamyslala aj ja, no ked sa nad tym zamyslis viac, tak ved aj v roznych kremoch a serach je . No mozno, ked sa uziva takto vnutorne, tak moze mat aj lepsie ucinky. Vedeli by ste mi to niektora objasnit preco je lepsie ju brat takto v tabletkach?

heh nie je to nejaka novinka, len mozno si sa viac zamerala na ine formy pouzivania. no v kazdom pripade je fajn ak si ju hlavne zeny doplnaju. mne zas tabletky vyhovuju, som zvyknuta uzivat takto rozne vitaminy, takze je to len jedna kapsulka navyse

Uzivam ich tiez a nedam na ne dopustit. Vidim dokonca lepsie vysledky, ako pri roznych kremoch, ktore tuto kyselinu obsahuju. Objednavas si ich tiez z ich stranky https://www.zeenworld.com/sk/? Inak skvele produkty maju aj okrem tejto kyseliny. Som velmi rada, ze som sa k nim dostala

Vidite, toto ma vobec nenapadlo, ze by bolo fajn si tuto kyselinku aj takto doplnat. Ako ste sa k tomu vlastne dostali? Vidite po uzivani dobre vysledky? Kolko prosim vas to balenie stoji?

Balenie obsahuje 60 kapsuliek co je teda dvojmesacna kura. Ja si ch u nich kupujem za 15,90€ co je teda podla mna super cena. VIes co casom ako starnem heh a pribudaju nejak aj tie vrasky, tak som sa tak intuitivne o seba zacala viac starat a dozvedela som sa o nich hlavne vdaka internetu. Reklama ma zaujala a viac mi nebolo treba :slight_smile:

Mat paradnu pokozku ako batola, to asi nie je v mojej moci dosiahnut, ale este ze existuju na trhu rozne vyzivove doplnky, ktore nam zenam pomahaju sa aspon priblizit kvalite detskej pokozky. co som stihla na sebe odpozorovat, tak sa mi rychlo straca kyselinka a o spanku a imunite asi ani netreba hovorit.

To keď sa objavia prvé vrásky, už to nie je taká sranda ako za mládí. Keď som ich ja uvidela, ma prepadla myšlienka, že je to už v keli, ale nejdem úplne hádzať flintu do žita ako sa hovorí. Tým, že kamoškina mamina pracuje v tejto beauty oblasti, troška mi dala rady, čo robiť aby som vrásky minimalizovala. Nie som zatiaľ nejakým zástancom pichania si do čela tej zázračnej tekutinky, i keď je možné, že aj to príde časom. Rozhodla som sa ísť cestou výživových doplnkov zatiaľ.

Tym, ze su firmy na trhu, ktore ponukaju rozne vyzivove produkty, paci sa mi, ked narazim na taku, ktora sa zamierava na viacere oblasti krasy a zdravia. Ci uz je to hydratacia, podpora imunity alebo detox. To uz si toho nakupim z kazdeho nieco a tesim sa, ze robim nieco aj pre svoje zdravie, aj pre svoju krajsiu plet. Tiez doplnam kyselinu hyaluronovu a je to super. Mam sice taku plet, ktorej dlhsie trva, kym vidiet ucinok, ale potom to stoji za to.

sabkasabca a od akej značky užívaš tú kyselinu? lebo by ma zaujímalo, či od každej značky závisí, či sa môže brať aj dlhodobo, alebo treba aj nejakú prestávku. nerada by som tú svoju prestala užívať, keď už vidím výsledky :slight_smile:

Vies co, akoze neviem ti povedat, ci to zavisi od konkretnej znacky, ako dlho sa moze uzivat. Je dost mozne, ze to ma kazdy poriesene inak co sa tyka davkovania. Uzivam od Zeen by Roal, a teda od nich sa mozu doplnky uzivat aj dlhodobo a mozes ich aj kombinovat :slight_smile: Tiez vidim ucinky a je to super, takze pokracujem v uzivani.

To su prosim ta nejake tobolky alebo sirup? Ja som si myslela, ze sa zvacsa pridava do kremov a tak, ale ze by sa dala uzivat takto samostatne? Kolko ta ta kyselina vide na mesiac napriklad, ak by som sa mohla opytat. Ci to nie je cele aj financne narocne