Ako dosiahnem aby som mala krajsiu pokozku?

To su normalne kapsulky :slight_smile: V balení je ich 60ks. Tak ono teraz sa ti vyrobcovia snazia ju ako zlozku pridat do kadecoho. Ale ja nie som teda zastancom toho, ze by som si mala nakupit xy nejakych produktov a cakat ci mi zaberie, preto som zvolila tuto cestu :slight_smile: Ono to vlastne podporuje hydrataciu pleti tym, ze viaze na seba vodu, tak ako keby ti normalne pri nejakom invazivnejsom zakroku pichli kyselinu napr. do cela, len toto je takou menej bolestnejsou formou podane. Cena za balenie je necelych 16eur co je super, ked si porovnas kolko by ta inak vysiel taky klasicky zakrok.

áno presne aj ja mám od nich tak super som rada :slight_smile: si ma potešila. no ty si sa pri výbere podľa čoho rozhodovala, už pred tým si o týchto kapsulkách počula?

16€ za 2 mesacne balenie? Tak to je viac nez mega super potom. No ak by mala mat taky ucinok ako napriklad po tom chirurgickom zakroku, tak to by bolo uplne uzasne. Prosim ta kde si viem take tobolky kupit?

Vies co infoska mi prisla od kamosky :slight_smile: Podla mna je fajn, ked take doplnky uzivaju aj vase kamosky nejako pred vami a vy len v principe pridete na hotove, kupite, uzivate ich a tesite sa potom z vysledkov :slight_smile:
Tiez si myslim, ze je to super cena, ked mam teda porovnavat obycajne osetrenie u koznej napriklad alebo takto jednoducho cez tieto kapsulky. Vies co videla som, ze ich maju aj v DMke.

asi tak, mať kamošky pre takéto prípady je fajn :slight_smile: a ty teda užívaš len tieto kapsulky alebo ich s niečím kombinuješ?

No objednane a zajtra by mi mali prist tak som velmi zvedava, aky budu mat ucinok. Ako kremov sa nejak nevzdam bo bez nich by som mala draplavu a suchu plet. Ved to asi nebude vadit nie?

A máš ich už doma? Čo na ne vravíš, celkom som sa tiež na to namotala, že by som si ich kúpila, len neviem prečo stále som nejak na vážkach či sa to oplatí

Zentiina nie to nevadi, kludne si davaj kremy na plet :slight_smile: Tak to aspon budes mat taku starostlivost aj zvonku aj zvnutra :slight_smile:
Violita netreba vahat :slight_smile: Ked uvidis ten vysledok, budes rada, ze si do toho isla. Ci preco vahas? Bojis sa aby to neboli vyhodene peniaze?

Davam davam nech som ta najkrajsia :slight_smile: vies co @violita aj ja som sa bala zas si nieco objednat, lebo ako nebudem klamat ze neuspesnych pokusov uz bolo viac nez dost. Ale zas jak sa vravi, bez risku zisk necakaj

Zienky preco ste sa rozhodli kyselinu uzivat prave takouto formou v tabletach? Ved ona sa nachadza aj v nejakych kremoch a tak nie? Ci to nie je take ucinne? :slight_smile: Celkom ma to zaujima, ze ak sa to oplati viac ako hocico ine :slight_smile:

Acka mas pravdu nachadza sa v kremoch, len otazka je v akom pomere. Vies, ci sa to oplati zakupit a cakat taky vysledok, ako by si mala napriklad z uzivania takychto tabliet :slight_smile: Nehovorim, ze teraz mame vsetky kremy doma, ktore kyselinu obsahuju hodit do kosa to nie, ale myslim, ze v takomto vyzivovom doplnku je pomer dennej davky vyssi ako je v kreme na plet :slight_smile:

Ahoj :slight_smile: problémy s pokožkou súvisia aj s vekom. Neviem do akej vekovej kategórie spadáš, ale účinný spôsob regenerácie pokožky i pleti je užívanie morského kolagénu. Ak by si chcela poradiť konkrétny, tak značka Bionutrian je fajn https://www.bionutrian.com/obchod/ tu ti dávam aj link ak by si mala záujem vyskúšať toto riešenie. Potom osobnú skúsenosť mám aj s tým, že keď som vysadila sladkosti, moja pleť sa výrazne zlepšila. Avšak som v tom režime nevedela dlho zotrvať, tak som si pomáham kolagenom. :slight_smile:

Sabkasabca a ty ich uzivas uz dlhodobejsie, ked vies tak posudit pomer alebo teda vysledok ked si porovnas tablety a kremy? Ci davas si aj tie kremy na plet?

Acka ako mozem povedat, ze ich uzivam tak dlho na tolko aby som mohla posudit nejake ucinky :slight_smile: Myslim, ze doteraz mi ziaden krem tak nezabral ako tieto kapsulky. Lebo neviem aku hrubu vrstvu by som si ho mala davat na tvar aby to bolo vidiet :slight_smile: A ty si dopodrobna studujes ked si nejaky krem kupis ci a kolko kyseliny obsahuje? :slight_smile:

Ono to dava zmysel, ako podla mna je lepsie, ked nieco uzivas tak povediac vnutorne, do tela sa to tak rychlejsie a kvalitnejsie dostane. Krem ti podla mna skor nemusi sadnut ako takyto vitamin

Sabkasabca a krem ti nezabral, lebo si si kupila nejaky co jej obsahoval malo alebo preco? Ako chapem, ze clovek si toho asi nenapatle na tvar za dve kila ale tak v niecom by hadam mohol byt ucinny nie?
To je sice pravda, ale myslim, ze teraz su tie kremy aj v takej vyssej kvalite, a netestovane na zvieratach co je tiez super, mozno keby sa dalo este lepsie poradit v drogerke alebo v lekarni, ze aky si vybrat, by aj tie jeho ucinky boli viditelnejsie ci? Stale je lepsi tento doplnok?

Vies no ono pokial tych kremov vyskusas viac, s tym ze veris, ze kazdy bude fajn ale nie je, tak to uz prestanes asi aj riesit :slight_smile: Lebo zase na kreme som este nevidela uvedene, ze kolko ma byt denna davka pre plet, chapes, tak to nie je take ako pri tychto kapsulkach :slight_smile:

To ani na kremoch asi vobec nebyva. Ako neviem si tak nejak predstavit, ze by som si mala aj krem na tvar nejak vazit a zvlast ak ich teda pouzivam viacej. Tieto kapsulky su teda super vravite?

Venecia33 ved to, ze nikde to nepisu. Teraz nevies, ci si ho davas dostatok alebo co. Mozno pre taky lepsi pocit je to asi fajn, ze ano dam si krem, ale aspon mi zhydratuje plet no :slight_smile: Takze za mna su stale tieto kapsulky super. Ale tak, kto nevyskusa nevie o com hovorim :slight_smile: A teraz po lete, ked bola plet namahana, ci uz slnkom, chlorom alebo potom, jej asi treba dopriat :slight_smile:

a ty tie kapsulky uzivas kolko ak sa smiem spytat? davas si v uzivani aj nejake prestavky ci sa mozu uzivat 365 dni v roku