Ako dosiahnem aby som mala krajsiu pokozku?

To su normalne kapsulky :slight_smile: V balení je ich 60ks. Tak ono teraz sa ti vyrobcovia snazia ju ako zlozku pridat do kadecoho. Ale ja nie som teda zastancom toho, ze by som si mala nakupit xy nejakych produktov a cakat ci mi zaberie, preto som zvolila tuto cestu :slight_smile: Ono to vlastne podporuje hydrataciu pleti tym, ze viaze na seba vodu, tak ako keby ti normalne pri nejakom invazivnejsom zakroku pichli kyselinu napr. do cela, len toto je takou menej bolestnejsou formou podane. Cena za balenie je necelych 16eur co je super, ked si porovnas kolko by ta inak vysiel taky klasicky zakrok.

áno presne aj ja mám od nich tak super som rada :slight_smile: si ma potešila. no ty si sa pri výbere podľa čoho rozhodovala, už pred tým si o týchto kapsulkách počula?

16€ za 2 mesacne balenie? Tak to je viac nez mega super potom. No ak by mala mat taky ucinok ako napriklad po tom chirurgickom zakroku, tak to by bolo uplne uzasne. Prosim ta kde si viem take tobolky kupit?

Vies co infoska mi prisla od kamosky :slight_smile: Podla mna je fajn, ked take doplnky uzivaju aj vase kamosky nejako pred vami a vy len v principe pridete na hotove, kupite, uzivate ich a tesite sa potom z vysledkov :slight_smile:
Tiez si myslim, ze je to super cena, ked mam teda porovnavat obycajne osetrenie u koznej napriklad alebo takto jednoducho cez tieto kapsulky. Vies co videla som, ze ich maju aj v DMke.

asi tak, mať kamošky pre takéto prípady je fajn :slight_smile: a ty teda užívaš len tieto kapsulky alebo ich s niečím kombinuješ?

No objednane a zajtra by mi mali prist tak som velmi zvedava, aky budu mat ucinok. Ako kremov sa nejak nevzdam bo bez nich by som mala draplavu a suchu plet. Ved to asi nebude vadit nie?

A máš ich už doma? Čo na ne vravíš, celkom som sa tiež na to namotala, že by som si ich kúpila, len neviem prečo stále som nejak na vážkach či sa to oplatí

Zentiina nie to nevadi, kludne si davaj kremy na plet :slight_smile: Tak to aspon budes mat taku starostlivost aj zvonku aj zvnutra :slight_smile:
Violita netreba vahat :slight_smile: Ked uvidis ten vysledok, budes rada, ze si do toho isla. Ci preco vahas? Bojis sa aby to neboli vyhodene peniaze?

Davam davam nech som ta najkrajsia :slight_smile: vies co @violita aj ja som sa bala zas si nieco objednat, lebo ako nebudem klamat ze neuspesnych pokusov uz bolo viac nez dost. Ale zas jak sa vravi, bez risku zisk necakaj

Zienky preco ste sa rozhodli kyselinu uzivat prave takouto formou v tabletach? Ved ona sa nachadza aj v nejakych kremoch a tak nie? Ci to nie je take ucinne? :slight_smile: Celkom ma to zaujima, ze ak sa to oplati viac ako hocico ine :slight_smile: