Ako prestať fajčiť? Poraďte mi prosím!

to uz aj zalezi od cloveka aku ma povahu … Moj manzel vyskusal uz mnoho veci.Ci to boli pasiky co sa lepili na telo alebo konzultacia u odbornika… Ale nic mu nepomohlo a tolko penazi sme vyhodili za to… Vyskusal uz aj elektronicku cigaretu ale ta mu nebrala, ze to nieje ako klasicka cigareta…

No z vlastnej skúsenosti môžem poveď že najlepšie je seknúť naraz nie sa s tým ťahať donekonečna. Skúste si kúpiť počas odvykania nejaké doplnky. Napr. Nicorette je veľmi dobrá značka. Ja sám som si ich kúpil a cítil som sa lepšie ako keď som nebral nič počas vysadenia cigariet. ak by ste chceli priložím vám link kde majú tie produkty a budete mať aj menšiu zľavu http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/

S tymto problem sa ja osobne pasujem uz dlhsi cas. No zatial bez vacsieho uspechu. Skusala som rozne naplaste, zuvacky a nic. Teraz som na elektronickej cigarete a ta mi zatial staci. A co je hlavne sledujem ze ju nepouzivam tak casto…Mozno sa dostanem do bodu ked uz ani tu nebudem potrebovat.

Volila by som postupnejšiu cestu. Zo dňa na deň to zvládne málo kto… Chce to však silnú vôľu a pevné nervy. Skúsila by som nejakú náhradu a postupne ňou obmienať cigaretku

ja som fajčil cca 13 rokov, pred skončením (asi na 100 pokus) som si daval 20-25 cigariet denne. Skončil som zo dna na den, jeden večer som sa prefajčil (pivne slavnosti s 4 krabičkami cigatiet) až mi bolo z toho zle a druhý den som si dal 70km na bicykli a skoro ma to zabilo. A od vtedy mam pokoj :slight_smile: Liečba šokom :smiley: Nefajčím už 15 rokov.

Super. Takou šokovou terapiou by mohol prejsť aj môj muž :slight_smile: Lebo už mi to ide na nervy ten cigaretový smrad a ide to aj dosť do peňazí ale veď máme zatiaľ na to, lenže by sme si z tých našetrených peňazí, ktoré by si namiesto kupovania cigariet odkladal si mohli niečo iné dovoliť

Je to o voli, ci chce ozaj prestat. Ak o tom nie je presvedceny nepomoze nic ani len sokova terapia ani ziadne naplaste, zuvacky, elektronicke cigarety :slight_smile: Na vsetko potom len zbytocen vyhodite peniaze…