Ako pribrat?

Koľko to stojí?

Rada od igg ma zaujala asi zo vsetkych najviac, preto som sa rozhodol ju vyskusat. Vitaminy, Pyridoxin a Pangamin mam nakupene a davkujem ich uz druhy den podla navodov uvedenych na krabickach. Budem tu pravidelne pisat ako sa mi dari priberat a vzdy uvediem vahu, ktoru mi ukaze vaha rano po navsteve wc. Dufam, ze sa tento system osvedci a pomoze nielen mne ale aj ostatnym, ktori chcu pribrat.

Len od vapnika sa neda pribrat, ja mam vapnika v strave dost az privela, ryby, mliecne vyrobky, orechy, a dal som si spravit prvkovu analyzu vlasov, tak mam toho vapnika nad normu a nepriberam, mozno ked niekomu chyba vapnik, tak mu to moze pomoct, ale nie mne.

Ahojte, mám taký istý problém. Mám 18 rokov, výšku 168 a iba 46-47 kíl. Na pribratie som už skúšala takmer všetko. Brala som injekcie B12 asi 5 dávok. Tie mi však vobec nepomohli, nepocítila som žiadne zmeny. Bola som vyšetrená na štítnu žľazu, ale nič mi nezistili. Potom som skúsila piť nutridrinky, ale nepila som ich pravidelne, pretože boli dosť sýte, a skúsila som aj pangamin. Tak isto som nespozorovala žiadny výsledok. Asi pred pol rokom som sa rozhodla cvičiť, chodila som do posilňovne, a sem-tam som si dala gajner. Svalstvo, hlavne na bruchu na nohách sa mi vyrysovalo, ale na váhe som nepribrala nič. Teraz už nemám veľmi čas chodiť do fitka, ale niekedy si pocvičím doma. Snažím sa jesť veľa: najmä tvarohy, mlieko, kuracie mäso, ryby a iné. Nedarí sa mi pribrať. Je ešte nejaká možnosť, aby som pribrala za čo najkratší čas?

Dobrý deň. Našla som Váš príspevok, ktorý ma veľmi zaujal. Som dosť chudá už dlhé roky, no po narodení našich dvoch detí a dlhodobým dojčením v oboch prípadoch mi váha neuveriteľne klesla. Meriam 170 cm a momentálne vážim ledva 49 kg. No stále dojčím mladšie dieťatko, ktoré by som už nemusela, nakoľko už má čoskoro 17 mesiacov. Mám záujem o Váš produkt, ktorý ponúkate, nakoľko by som rozhodne potrebovala pribrať niekoľko kg. Chcem sa spýtať na cenu, podmienky predaja a tiež či to môžem užívať - vzhľadom na to spomínané dojčenie. Prosím ozvite sa mi. Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Ivka

Koľko to stojí?

Zdravim, vsetko je len o dobrom stravovani. Pit vela vody, aby sa roztiahol zaludok, pravidelne jest hlavne ranajky obed a vecera, medzicasom si nieco zobnut napr nejake ovocie, sladkost proste nejaku malickost, ak je nejaky zakusok, je dobre zapit mliekom, najlepsie nizkotucnym. Popri normalnom stravovani doporucujem brat vsetky vitaminy typu B, cize kupit si staci Pangamin, stoji okolo 3,80 dostanete ho v lekarni. Je potrebne dodavat telu bielkoviny, cize dalsi doplnok, staci susena srvatka alebo vajecny bielok drinkom mozte zaliat ovsene vlocky, jacmenove krupky staci raz denne, po tazkom dni aj dvojitu davku. Verit si a nevazit sa kazdy den treba vydrzat aspon tyzden a nemysliet na to a kilecka pojdu hore. Urcite sa to pokus oplati tak skuste, mne to velmi pomohlo. Vela stastia prajem.

Dobry den, ja by som tak chcela pribrat, ale sa mi vobec nedari. Mam 16 rokov a ledva 40 kg. Ja uz neznesiem tie nadavky. Nejaku dobu mam velku chut do jedla a inokedy zas menej. Prave uzivam tabletky Peritol, ale nie je velmi dobry. Prosim, od coho sa pribera?

Ahoj ja mám 32 rokov, 176 cm a 52 kg chcela by som trocha pribrať, aspoň na 58 kg ako na to? To kozie mlieko alebo servátku by som asi nevipila. Potrebujem troška pribrať, aby som zmocnela. Vidím, že s takým problémom je nás dosť, takže nie iba obezní ľudia majú problém, ale aj chudí, poraďte mi ako trocha pribrať, ďakujem.

Zmesná Bio kultúra (špeciálna zmes kultúr baktérií) produkuje enzýmy ktoré konvertujú mliečne proteíny na peptidy a voľné aminokyseliny. Di- a tri-peptidy sú pre telo najlepšie a najrýchlejšie vstrebateľné. Za deň si takto vyrobíme dva litre tak kvalitnej zmesi di- a tri-peptidov a voľných aminokyselín v tak kvalitnej podobe a s najvyššou možnosťou využitia pre telo, akú na trhu komerčných výživových doplnkov nie je možné kúpiť. Vhodné najmä pre extrémne štíhlych a ťažko priberajúcich cvičencov a pre začínajúcich cvičencov, ktorí chcú rýchlo zvýšiť svoju hmotnosť. Prírastok na hmotnosti 1kg za týždeň (merané na skupine rekreačných a kondičných cvičencov – po 15 týždňoch prírastok na hmotnosti min. 15kg). Najrýchlejší a najúčinnejší výživový doplnok v oblasti účinného budovania svalovej hmoty. Výsledky až o 420 % lepšie ako dostupné komerčné aminokyseliny a proteínové doplnky. Denné náklady na výrobu sú 1, - € ak rátame cenu mlieka z mliečneho automatu. Keďže Bio kultúra je „živý organizmus“, teda nám rastie a množí sa sama, nie je potrebné ju viac kupovať. Pri správnej starostlivosti nám vydrží neobmedzene dlho. Ak ste doteraz mali problémy s trávením mlieka, mliečnych výrobkov, gainerov, proteínov, s týmto produktom ich mať nebudete.

No a ako prišla Bio kultúra na svet? Išlo o vyprodukovanie vysoko proteínového prípravku pre zvrátenie astenických stavov u ťažko chorých pacientov. Asténia, teda stav “kosť a koža” kedy telo z rôznych príčin nadokáže prijímať proteíny za stravy a tak telo túto potrebu nahrádza spotrebovávaním vlastných bielkovín - telo aby prežilo trávi samé seba. Cieľovou skupinou boli pacienti s intoleranciou na laktózu, ktorí neboli ale schopný tráviť ani rastlinné bielkoviny, ďalej pacienti s vredovou chorobou žalúdka, pacienti so zápalom žalúdka alebo čreva, pacienti s rôznymi endokrinologickými nedostatočnosťami a teda neschopný tráviť bežné bielkoviny zo stravy, pacienti s chorobami čreva, pacienti s rakovinou žalúdka, pacienti po operácii žalúdka alebo po odstránení časti žalúdka, pacienti po chemoterapii, pacienti ktorých imunita vzhľadom na niektorí z predchádzajúcich stavov bola oslabená a ich telo trpelo následne kandidózou. Zároveň sa produkt nemal miešať so surovou vodou ale mal byť ľahko poživateľný a teda najlepšie tekutý. Ďalej mal obsahovať dostatok vitamínov, minerálov a stopových prvkov nedodávaných v syntetizovanej podobe. Nesmel obsahovať žiadne prídavné alebo stabilizačné, či konzervačné látky, ale zároveň mal mať požadovanú trvanlivosť, čistotu a vysokú bezpečnosť. Nesmel byť sám o sebe alergénom. Ďalej aby obsahom účinných látok liečil kandidózu, ničil v tráviacom trakte Helicobater p. a E. coli. Ďalej aby vyrovnával pH organizmu. No a samozrejme aby bol chuťovo a aromaticky príjemný. No a keďže fungoval veľmi dobre u pacientov, tak sme urobili pokusnú štúdiu, ako naň bude reagovať metabolizmus zdravých jedincov. Výsledok je, že je veľmi dobrý pre potreby suplementácie pre organizmus ľahko dostupných výživných látok s veľmi pozitívnym efektom pri budovaní svalovej hmoty.

Ahojte, mám 18 rokov a 45 kg, môžete mi niekto poradiť ako pribrať? Dik

Mám okolo 12 rokov a neviem ako prbrať. Z našej triedy vážim najmenej, 35kg a ostatné okolo 40kg.

Veľa jesť, spať.

Ako tak čítam ak môžem poradiť. Každý čo by chcel pribrať si musi položiť otázku, či pociťuje hlad resp. či je hladný. Poznám to z vlastnej skúsenosti. Ja som vždy bola štíhlej postavy a potrebovala som pribrať. Lenže ja som nebola nikdy hladná. To znamená, že som stále jedla pravidelne a v určitú hodinu. Aj keď menej. Môžno je príčina pomalé trávenie resp. nesostatok žalúdočných štiav. Tak skúste porozmýšlať. Pribrať je oveľa namahávejšie ako schudnúť. Pri výdatnej výživnej diete treba jesť pravidelne a hlavne s chuťou. Dopriať si treba hlavne po hlavnom jedle dezert ako napr. šlahačku, zákusok a podobne. Piť kakao a rozne koktaily. Ovocie a zeleninu určite zaradiť do jedálneho lístka. Ináč existuje aj liek pri nechutenstve Peritol. A ako doplnok k strave odporúčam vitamíny Bekomplex.

Pozor na to, priberať zo šlahačky a podobných nezdravých výrobkov môže spôsobiť síce nárast hmoty, ale zároveň aj vysoký cholesterol a predčasnú smrť.

Poradte prosím. Mám 39 rokov a 47 kg. Už ma nebaví počúvať poznámky, že som chudá. Jem dosť, niekedy aj v noci stanem a idem sa najesť. Chorá nie som. Ale nepriberiem nič! Cítim sa slabá. Povedzte nejakú radu. Ďakujem.

Pozor na ten Peritol, aspon na mna ma nenormalne sedativne ucinky. :smiley:

Tak tie poznámky ignoruj. Píšeš, že sa cítiš slabá. To už nie veľmi dobré. Radšej sa poraď s lekárom. Ináč unavený a slabý sa niekedy cítim aj ja, ale unavení a slabí sa cítia aj obézni, takže to by problém nemal byť. Unavený a slabý v dnešnej dobe plnej stresov, obáv z budúcnosti, sociálnej neistoty (čo keď pri mojom “super príjme” 400-500 € a “vynikajúcich” medziľudských vzťahov sa cíti asi každý.

Plne súhlasím - správny názor. Som, aký som a ak sa to niekomu nepáči, nech sa na mňa nepozerá. Nič neznásilňovať. Pokiaľ nemám závažnejšie zdravotné problémy, tak to je v poriadku.