Ako pribrat?

Ja som mal ten isty problem, nemohol som pribrat, aj ked som jedol a jedol a stale som sa citil unaveny, spaval som po 12 hodin a stale som bol unaveny, tak som navstivil svojho lekara v Anglicku a on ma poslal na gastro, kde mi zistili, ze mam bezlepkovu dietu, do konca zivota … a za dva roky som pribral z 69 kg na 86 kg a citim sa vyborne!

Volam sa Monika a mam 32 rokov. Moja vaha je 50 kg. Chcela by som pribrat par kil., poradte mi, ako by som mala pribrat. Co by som mala jest. Uz som nervozna sama na seba, ze som taka chuda. Prosim vas poradte mi.

Presne, ja som to uzival asi pol roka a vzdy asi po polhodine som zaspal, cize tymto sa usetri aj za prasky na spanie.

Musím sa pridať. Mňa uspával tiež a bola som neuveriteľne nervózna. Jesť mi síce chutilo, ale tie nervy mi za to nestáli… :wink:

Ahoj Monika, zmeraj si svoj kaloricky prijem, musis prijat viac, ako vydas - s tvojou vahou a vekom minimalne 1800 az 2000 kcal denne, pozor na to, aby si nejedla len tuky, lebo maju vela kalorii, tak si poskodis. Aj vychudnuty clovek moze mat zlou zivotospravou vysoky cholesterol a zly pomer tuku v tele. Ak si myslis, ze si moc chuda, najdi si tu v zozname dietologa alebo ambulanciu klinickej vyzivy, alebo nejaku nutricnu poradnu, neviem ako sa to presne vola a tam sa popytaj, ak to chces skusat na vlastne riziko a sama, tak urcite uprednostni prirodne cukry v ovoci pred tukmi, zacni jest vela vela ovocia, to obsahuje po odratani vahy vody a vlakniny (ani voda ani vlaknina nemaju kalorie) az 95% kalorii z cukrov, budes mat dost energie ak to rozlozis pocas dna rovnomerne, vahu ziskas aj nabratim svalov, ale zasa viac svalov znamena aj vacsia spotreba kalorii bazalneho metabolizmu a pomerne aj pri akychkolvek fyzickych aktivitach, preto si myslim, ze priberat na vlastnu past je nebezpecnejsia ako chudnut.

Čo sa týka narábania s tukmi, tak som práve dočítala článok na Zzz. sk http://www.zzz.sk/?clanok=11928 Narábanie s tukmi pri chudnutí, v podstate to isté platí pri priberaní, priberať chceme svalmi a nie tukmi.

Ahoj, uz si nejako pribrala, aj ja potrebujem, napis mi prosim ako

Ahoj ja som mala ten istý problém.
Hlavne v 12 sa ma to dotklo. Pripomienky tipu "už sa najec ". Tak som si povedala že to musím zmeniť.
potrebuješ:
hlavne chcieť
veľa jesť
podporu
čerstvý vzduch
a úsmev
a za 12 týždňov som pribrala 11 kilo neni najviac ale potešilo ma to

Ahoj ako sa vola ten produkt

Nemozem. nijak. pribrat mam 4 dedi. mam fur nervi

Dobrý deň mám problém s priberanim mám len 37 kíl a chcem mať 51kg mohli by ste my s tim pomocť?

Ahoj, mám 15 rokov 157cm a 42kg. V škole sa mi smejú že som lata, anorektiča… každý kto ma stretne mi hovorí, preboha, najedz sa. A ja pritom jem, jem, jem ale nepriberem nič. Doktorka mi povedala na prehliadke, že mám podpriemernú váhu, ale že to nie je také zlé, aby sa to riešilo. Ale ked sa na seba pozriem do zrkadla vidím len samé kosti. Čítala som, že ked je človek v strese chudne alebo nemôže nepribrať. Ja som taká, že pri všetkom panikárim a bývam v strese skoro stále. Často ma aj bolieva hlava. Môže to byť aj tým stresom ? Ďakujem za odpoveď :slight_smile:

A ešte som zabudla povedať, že so štítnou žlazou problémy nemám, nebývam často chorá a menštruáciu mám pravidelnú.

Na pribratie su dobre enzymy. Napiste mi email pre info

Po domacky sa pribera z jedla ako su huste omacky zeleninove alebo strukovinove, z ovcia banany, melony zemiaky, zemiakove kase, ovsene kase, pudingy a tak vseobecne pecivo biele. Pocas puberty je normalne ked vaha par rokov stagnuje. Aby ste nahodou o par mesiacov zasa nechudli. Uspesne priberanie.

Ahoj, mám 15, 46 kg, výška 160-161 cm. Dokážem zjesť všetko, nie som vyberavá v jedle, zjem aj veľké porcie, často som hladná, neviem sa dojesť, mám rýchly metabolizmus, veľmi sa nehýbem ale už som s tým začala niečo robiť, jem aj mastné a sladké a viem že keby som takto chcela priberať tak akurát si zvýšim cukor a cholesterol, som chudá a ako doska… chcela by som veľmi pribrať aspoň 4 kg no neviem ako. Prosím ak niekto vie, poraďte mi :slight_smile: ďakujem

Ahoj dida, tiež som mala taký problém ako ty. Mám 16 rokov, mala som 48 kg a 170 cm, čo je na moju výšku dosť málo. Tiež veľa jem a nie som vyberavá ale pribrať som nikdy nemohla… Dosť veľa športujem takže aj to bol asi problém. Už ma to veľmi štvalo ako mi každí hovorí aká som chudá a zle sa mi na seba pozeralo, a tiež som ako doska… Začala som jesť ešte oveľa viac, aj keď som už nemala chuť. Za pár mesiacov som pribrala 8 kg. :slight_smile: Stále to nebolo na mne veľmi vidieť, pribrala som len trochu do nôh a zadku, minimálne brucho a prsia sa mi skoro vôbec nezväčšili… ale aj tak som bola spokojná, lebo to bolo oveľa lepšie aj keď to nebolo až tak vidieť… :slight_smile: no pred nedávnom som bola dlho chorá a zvracala som, skoro 2 týždne som nemohla nič jesť len tak diétne, a schudla som viac ako 5 kíl takže som skoro tam kde som bola… ale prajem veľa šťastia, musíš si veriť a veľa jesť, počítať si koľko energie vydáš a viac toho prijať ako vydať… :slight_smile:

Skus sa dat vysetrit na parazity. Diakom alebo biorezonancia. Moze ist aj o zle vstrebavanie. Precistit tenke a hrube crevo. Viem poradit.

Alexandra nepis na mailik. Poradim.

Prosím Ta a čo si jedla ked za 12 týždnov si pribrala 11Kg