Ako rozmýšľať o jedle zdravšie?

(Admin Zzz.sk) #1

Táto novinka vám ukáže, že narábať s jedlom a stravovať sa dá aj inak. Jej cieľom je poskytnúť vám dôležité informácie a ukázať praktickú cestu. Naučí vás vnímať jedlo po novom, aby ste neboli otrokmi diét, kalórií, kombinácií a časových obmedzení.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14202-ako-rozmyslat-o-jedle-zdravsie

(natashasha) #2

to sa snáď ani nedá, či?

(katuska.luzna) #3

Všetko sa dá len je potrebné odhodlanie :wink:

(anitka74) #4

o jedle netreba vobec rozmyslat a vtedy to je najlepsie

(sall_ka) #5

to takisto aj o vahe cim clovek menej rozmysla tym je to lepsie

(adell876) #6

ked cely den varite a peciete chutne jedla, tak sa ani neda mysliet na zdrave jedla :smiley: :smiley:

(darkadraha) #7

ale zdravo, moze byt aj chutne :wink:

(bosoreca) #8

len ked ma byt nieco zdravsie…tak to potom ide aj viac do penazi a to je hlavnym problemom…

(Karollana) #9

Bosoreca
Asi tak nejako. Veľmi rada by som sa stravovala zdravšie ale jeden mesiac som to aj skúsila a keď som videla, koľko peňazí naviac som minula, tak som si hneď povedala, že to jednoducho takto nepôjde

(patzinka) #10

Lenže koľko by ti to dala

(ninaa) #11

dalo by jej to aj jej telu, ale čo tej účet no :frowning:

(Aluša) #12

Rozmýšľať sa o jedle dá zdravšie, horšie je to preniesť do praxe :wink:

(bosoreca) #13

ale aj to sa da…len treba mat trpezlivost…a odhodlanie…

(darkadraha) #14

to vobec tak nie je zalezi kde nakupujes :wink:

(pauliussa) #15

Najlepšie je nad nim vôbec nerozmýšľať :smiley: :smiley:

(alexandriska) #16
  • asi tak nejako. lebo čím skôr riešite jedlo tak tým viac vám ide po rozume to nezdravé!

(adell876) #17

alexandriska a potom priberame a ani nic nejeme :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

(Dalja789) #18

nie nadarmo sa vraví že jedz čo chceš, ale potom to bež vyšportovať. Preto máme všetci nové bicykle a sme stále niekde ,vo svete, :slight_smile:

(martinula) #19

dalja to si dobre napísala. je to tak! nemala by sa držať žiadna diéta ale malo by sa jesť všetko a k tomu primerane cvičiť. potom by ľudia neboli až taký obézny!

(Aluša) #20

Keby človek vedel tú správnu mieru odhadnúť :slight_smile: