Ako rozmýšľať o jedle zdravšie?

Táto novinka vám ukáže, že narábať s jedlom a stravovať sa dá aj inak. Jej cieľom je poskytnúť vám dôležité informácie a ukázať praktickú cestu. Naučí vás vnímať jedlo po novom, aby ste neboli otrokmi diét, kalórií, kombinácií a časových obmedzení.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14202-ako-rozmyslat-o-jedle-zdravsie

to sa snáď ani nedá, či?

Všetko sa dá len je potrebné odhodlanie :wink:

o jedle netreba vobec rozmyslat a vtedy to je najlepsie

to takisto aj o vahe cim clovek menej rozmysla tym je to lepsie

ked cely den varite a peciete chutne jedla, tak sa ani neda mysliet na zdrave jedla :smiley: :smiley:

ale zdravo, moze byt aj chutne :wink:

len ked ma byt nieco zdravsie…tak to potom ide aj viac do penazi a to je hlavnym problemom…

Bosoreca
Asi tak nejako. Veľmi rada by som sa stravovala zdravšie ale jeden mesiac som to aj skúsila a keď som videla, koľko peňazí naviac som minula, tak som si hneď povedala, že to jednoducho takto nepôjde

Lenže koľko by ti to dala

dalo by jej to aj jej telu, ale čo tej účet no :frowning:

Rozmýšľať sa o jedle dá zdravšie, horšie je to preniesť do praxe :wink:

ale aj to sa da…len treba mat trpezlivost…a odhodlanie…

to vobec tak nie je zalezi kde nakupujes :wink:

Najlepšie je nad nim vôbec nerozmýšľať :smiley: :smiley:

  • asi tak nejako. lebo čím skôr riešite jedlo tak tým viac vám ide po rozume to nezdravé!

alexandriska a potom priberame a ani nic nejeme :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

nie nadarmo sa vraví že jedz čo chceš, ale potom to bež vyšportovať. Preto máme všetci nové bicykle a sme stále niekde ,vo svete, :slight_smile:

dalja to si dobre napísala. je to tak! nemala by sa držať žiadna diéta ale malo by sa jesť všetko a k tomu primerane cvičiť. potom by ľudia neboli až taký obézny!

Keby človek vedel tú správnu mieru odhadnúť :slight_smile: