Ako rychlo sa da zistit tehotenstvo?

ahojte…bola som u lekara lebo mi meskal menzes a ten mi povedal ze v maternici vidi 4 mm dutinku,ze sa v nej moze nieco tvorit…ale ja som tvrdila,ze test som mala negativny…kazal mi spravit si doma este jeden a ak bude pozitivny prist…test mi vysiel ten den pozitivny…dokonca aj na dalsi…chcem sa spytat,moze sa stat ze vyjde test pozitivny a zena nie je tehotna?

ahoj určite test je spolahlivy ak ti ho odporučil aj gynekolog. gratulujem

4auko zuzana kolko maš rokov? Ja mam 19 a už budem mat druhe babo. Nemusiš sa toho bat aj keby si bola tehotna do pohodi. Ale je aj antikoncepcia ktora ta ochrani aj po 72 hod aby si nebola tehotna. Neboj sa

:)dakujem …pondelok idem opet k doktorovi, drz palce :slight_smile:

Ahojte…chcem sa opytat ak som mala chraneny pohlavny styk a nasledne druhy pohlavny styk bol chraneny, ale stala sa vec, ze praskol kondom, tak sme pouzili druhy.
Da sa otehotniet?
Nemam jasno nakolko som brala 9 rokov antikoncepciu a isli sme vzdy bez prerusenej suloze…
Bojim sa toho, ze bel chraneny sex, potom novy kondom- prasknuty, a zas chraneny sex…ide mi o to, ze ked bol prasknuty, ci sa nieco zachovalo z predosleho sexu?
dakujeeem

ahojte, viete mi povedat ci mate niekto skusenost stym ye vam vznechava menstruacia. to znamena ze som ju mala na posledy v januari trvala skoro 3tyzne a od vtedy nic. je to u mna stale taketo od prvej mojej menstruacie. lekar mi predpise lieky a posunie ma dalsiemu lekarovy a uz ich ani nepocitam a vzdy je to iste sono, steri,lieky , iny lekar. Len problem je vtom ze z muzom tuzime po dietatku a vsetky metody ktore su su zavisle od menzesu. Tak prosim o radu dakujem

ahoj … mam strasny problem … mam 15 v juny 16… mala som s partnerom nechraneny styk … antikoncepciu neberiem … moj chlapec ho stihol nakoniec vytiahnuť ale nebol si istý … tabletku som nestihla užiť nakolko som ocestovala v ten den do zahranicia … teras mi uz 5 den meska menstruacia … nemam ani zmeny nalad ani bolest ani zavrat nic … jedine co mam je strach :frowning: poradte mi prosim :frowning:

Dobry deň mám 18 rokov , s frajerkou sme mali silnú chvílku kedy ma začala masturbovať až došlo k ejakulácii, po 10 minutach smee mali nechranený sex… aká je pravdepodobnosť že ostane tehotná ? dakujem

Dobry vecer da sa dabletka kupit bez predpisu stoji okolo 500 sk a je to 100 percentne a tehotenstvo sa da zistot u lekarky ked prejdu 2 tyzdne nebojte sa a chodte ku lekarke a ta tabltka sa berie tak ze ked nahodou partnerovi uslo tak ju musite hned v ten den zobrat tu tabletku nazov ale neviem vela stastia

dobry vecer Michaela ked sa vam babo nedari skuste ist na umele oplodnenie ale najprv postupite vysetrenia a tak sa zisti u koho je problem ja som bola tak a u mojho manzela bol problem a tak sme isli na umele oplodnenie a teraz mame 3 mesacne nadherne dievcatko. podarilo sa hned na prvý raz vela stastia

Tehotenstvo sa najrychlejsie a najucinnejsie zisti krvnou skuskou. Testy (mocenim) su ucinne az po par dnoch.

ahojte mam 15 a s mojim chalanom sme sa kusok hrali…najprv som mu masturbovala ja a potom on mne ale ked som mu ja tak to potom dokoncil je mozne ze mal na rukach spermie myslite ze je mozne aby som bola tehotna?:(…prosim odpovedzte alebo bi bolo najlepsie e-mail punkygirll@azet.sk dakujem velmi pekne:(

chcem sa opytat ked moj frajer nedal do mna cely svoj penis ale asi len tak stvrtku a nevystriekal sa do mna mozem byt z toho tehotna pls vas je to surne ked mozte piste mi na moj mail dakujem

Ahojte prosim pomoc =(… robili sme to s frajerom vo vode bez ochrany a vraj sa do mna neurobil ,ale ja radsej nic nehovorim dopredu,este v ten den mi zacali kramy,dozvedela som sa,ze z toho styku vo vode by som asi nemala byt tehotna.ked mi skoncili kramy,tak asi o 3 dni po skonceni sme to robili s priatelom znova bez ochrany a tiez mi hovoril ze nic nedal do mna,ale asi o 2 dni zo mna vyslo nieco take hnede abo krvave no ja som sa zlakla ze su to kramy lenze nemohli mi zacat znova dalsie,a bolo toho malo,co zo mna vyslo.Strasne ma to vystrasilo poradte mi prosim mozem byt tehotna? co to mohlo byt to co zo mna vyslo? prosim pomoc som zufala bojim sa ze som tehotna mam 17 rokov =( … dakujem

awoj ja sa cem spytat ze ked mi meskaju kramy uz pomaly2 tyzdne,ci som tehotna laebo ne…uz sa mi to par krat predtym stalo prosim co si o tom ymslite???

Ahojte, chcem sa spytat ze ci ste uz niekto mali problemy s vysokou davkou testosteronu a vynechavala Vam menstruacia, mam 25 a chcela by som uz aj otehotniet, chcem sa spytat ze co mam robit aby sa vsetko vratilo do normalu, trva to pol roka a kazdy mesiac chodim na vyvolavacku menstruacie. Dakujem,

ahojte…mam 16r. a…chela by som vas poprosit o radu mala som pred 2 dnami nechraneny sex…myslim si ze to dal do mna…on sice tvrdi ze nie ale tak obaja sme boli tak trochu pod vplyvom alkoholu…hned na druhy den som si dala tabletku po…ale bojim sa ze to nepomoze…alebo nezabere…aka je pravepodobnost ze budem tehotna?..a aka ze nebudem…prosim o radu.:(:(…

Tehotenstvo sa da zistit po troch dnoch, ale ked si si neni ista v lekarni ti aj bey receptu predaju tabletku do 72 hodin po pohlavnom styku.

ahojte, chcem sa vas opytat, to, ze som dostala menstruaciu este nemusi na 100 % znamenat, ze nie som tehotna vsak?

Ahojte! Rada by sóm vedela, či sa tehotenstvo dá zistiť aj deň po pohlavnom styku?Alebo kolko dní na to potrebujem, musím počkať aby mi nasledujuca menštruácia vynechala? Poraďte mi prosim, aký test si mám kúpiť? Ďakujem Vám vopred!!!