Ako rychlo sa da zistit tehotenstvo?

dobry den cem sa vas spitat ci vam niekto odpowedal na to čo ste napisali že akosa da najrichlejšie prist že ci si tehotna a či sa daju kupoit tie tablety na potrat . prosim vas odpište .Dakujem

ahojte ma problem zle som zobrala tabletky tak dufam ze som nie tehotna mam teraz 6MESACNEHO synceka a kojim ho .Boz asi ma porazi tabletky berem 5 mesiacov dakujem a prosim porate mi

No ak Ti vysiel 2x za sebou pozitivne…tak si jednoducho tehotna…Testy sice maju 90% uspesnost ale 2 x za sebou to by bola prilis velka nahoda. Ja som si skusala test len raz a dnes mam 7 rocneho syna: -))

Mozem sa vas prosim spytat jednu otazku?..s partnerkou sme sa obavali ze bude tehotna mala by byt v 5. tyzdni ale este sme to nijako neoverovali ani testom ani u gynekologa nebola…teraz mala dostat menstruaciu a aj jej zacala vytekat krv tak ako by pri nej mala…trochu ju boli brucho ale to ju bolieva aj pri menstruacii…je mozne ze je naozaj tehotna aj ked jej takto tece krv?..alebo je to len klasicka menstruacia
a nieje tehotna?

Ludia prosim, dajte si predpisat antikoncepciu alebo pouzivajte kondom, a nie taketo hormonalne burky a stresy, o inych aspektoch ani nehovoriac… Prepacte, ale musela som to povedat…

ahoj mne sa szalo podobne ibaze am praskla guma…tiez som mala tabletku a bojim sa…

aoj …mala si tento problem…mam s priatelkou podobny…ale jej nemeskaju kramy az tak dlho…ako to stebou nakoniec dopadlo???

Chcem sa spytat ze ked sme sili s chalanom bez kondomu ale nevystriekal sa mi tam a potom mapalcoval a mala osm na posteli trochu krvy iba v tedy a potom uz nie moze to nieco znamenat???

neboj sa veľa ľudí sa snaží o dieťa anepodarí sa im to … je veľmi malá pravdepodobnosť že by si bola tehotná… :slight_smile:

ne neeni too mozneee

ahoj s istotou to zistis u gynekologa a s tou tabletkou je to tak ze ked sa hned do teba spravi tak musis do 24h uzit tu tabletku inak uz nie okrem potratu.

ahoj tehotenstvo by si mala zistit po siedmych dnoch pohlavneho styku.staci ked pojdes do lekarne a vypitas si tehotensky test a oni ti poradia.najlepsie bude ak si hned kupis 2testy najprv si sprav 1 a povedzme o 2dni ten druhý.budes mat väcsiu istotu.

mala som kamaratku ktora tiež mala takyto istý pripad stale mala menstruaciu aj ked bola uz v tretom mesiaci.takze treba si davat pozor.ak vies ze sa priatel do teba spravil pocula som o tabletke do 24h.a ked nie uz len test aby si vedela na com si aby nebolo neskoro

aj mne sa to uz stalo ze mi meskalo moze sa stat ze si nachladnuta zo spodu .no ak si mala pohlavny styk a nie si si ista sprav si test.

no ak si dostala menstruaciu tak je to este dobre a to co s teba este vyslo to bolo pravdepodobne s toho ze si mala styk po menstru. a to bola este ta krv aj mne sa t uz stalo ze mi priatel este spustil menstr. ale nemala by si byt tehotna

No ono sa to ma uzit do 72 hodin najneskor a nie do 24 hodin,ale najlepsie je to uzit do 12 hodin…ja som to uzila do 2 hodin cca,tak dufam,ze to zabralo,bo sa bojim.

ja som uzila tu tabletku do 2 hodin,tiez sa stale bojim,uz su to tri dni po tom co sa vystriekal do mna…dost ludi z okolia ma utesuje,ze to musi zabrat,vraj to vela bab tak uz zobralo a aj neskor a aj som sa pytala znameho,co je gynekolog,ze sanca ze to zabralo je 90% ale aj tak sa mi to zda malo,predsa len je to 90% a nie 100%

tak prosim ta ked uz sa raz popalis a urobis to znova?si nabuduce zozen antkoncepciu,ja som sa po tej mojej skusenosti zaprisahala ze dovtedy kym budem mat antikoncepciu bez kondomu vobec,aj keby nas to neviem ako lakalo

chcem sa spytat ze…s priatelkou som mal sex no najskor sa so mnou moc dlho hrala a tak som to nevydrzal a bezal na wc… :slight_smile: a po 10 min sme na to vlietli…mal som kondom vsetko v poriadku aj som ho v cas vytiahol no lenze menstruacia jej uz meska 4 dni…a patricne sa bojim…mohlo sa nieco stat koli tomu ze som sa spravil pred sexom?..poradte prossssiiiimmm

nemyslim si ze by sa mohlo nieco stat pockajte este par dni ked tak nech si skoci do lekarne po test :slight_smile: