Ako sa staráte o nohy? (suchá pokožka)

V pohode, rada som ti napísala :wink: Vyskúšaj, možno je chyba v kréme, že nie je dostačujúci pre tvoju suchú pokožku na chodidlách. Snáď keď vymeníš, tak bude lepšie :wink:

Mukina ďakujem za odpovede, pozriem v mojej lekárni, kde si všetky lieky beriem či tam túto masť majú. Chcem ju vyskúšať!

Nie je zaco predsa :slight_smile: :slight_smile: Vyskusaj, myslim, ze aj tebe budu vyhovovat. Ak nie, tak objednaj z pilulky, oni maju dost rychle dodanie :slight_smile:

Mukina veru že budem musieť objednať z internetu lebo v tej našej lekárni tento krémik vôbec nemali :frowning: Lekárnička mi povedala, že predomnou teta zobrala posledné balenie, mala som smolu :frowning: Ale veď z tej lekárni by mi to mali rýchlo doručiť, nie?

jamilia, súhlasím s mukinou. Pilulka je dobrá lekáreň. Ja by som ale odporúčala klasickú vazelínu, ktorú v lekárni tiež kúpiš, pokiaľ ju nebudú mať, tak stačí nejaký dobrý olejček, natierať hlavne na noc a dať na to igelit, na to teplé ponožky a takýto zábal robiť pravidelne. V lekárni ti ale dobre poradia, tu ju máš keď si chceš objednať: https://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/ . Skús a uvidíš, ale toto by malo zabrať, len to chce trpezlivosť a čas.

Veribr už je neskoro, objednala som si hneď vo štvrtok Ureagammu, nechcela som už dlhšie čakať. Prepáč, no ja na tie kupóny vôbec neverím. Všímam si, že to dávate všade a pri tom to žiadna zľava nie je :frowning: A obyčajnú vazelinu som už skúšala a tá mi vôbec nepomohla :frowning: Ale vďaka za správu a utvrdenie v tom, že pilulka lekáreň je fajn :slight_smile:

Prepac ale normalne som sa musela zasmiat, ze si mala takuto smolu :smiley: :smiley: No vidim, ze si si ju uz objednala. Vynasla si sa dobre :slight_smile: :wink: Uz ti aj prisla?

Mukina ty si takáto škodoradostná? :slight_smile: No nemusíš sa báť, mňa to neurazilo. Väčšinou mám takúto smolu, že pred nosom mi niečo vyfúknu :smiley: Áno, včera mi prišla. Mám ju už a už si s ňou natieram aj nôžky moje :slight_smile:

Asi to tak bolo, ze nebol vhodny pre moju pokozku na chodidlach. No uz tyzden si kremujem s Ureagammou a citim, ze to je o nieco lepsie. Tak dufam, ze cim dalej, tym to bude len lepsie :slight_smile: A co, uz mas vianocne darceky pokupene? Ked sa tak rychlo blizia nase najkrajsie sviatky? :slight_smile:

Fajn, to som rada, že cítiš už aj zlepšenie :wink: :wink: Vianočné darčeky? No nejaké mám už kúpené a ostatné budem musieť ešte tento týždeň dokúpiť aby som už budúci týždeň mohla len vypekať a upratovať. Ty si ako na tom?

Nie som, nebooooj! :wink: Len mi to prislo take vtipne, ze ti to pred nosom zobrala ta teta :smiley: :smiley: To som rada, že si sa neurazila. Lebo som to nemyslela v zlom. Super, že ti už prišla. Pekne si len natierať a uvidíš ten skvelý výsledok po čase :wink:

Mukina aj mne to je už teraz vtipné! :smiley: :smiley: Ale tak čo, neriešim už! Natieram a dokonca sem tam si predtým aj vymočím nohy vo vode a až potom nakrémujem aby mali lepší účinok!

Aj ja a to vdaka tebe, lebo ty si mi poradila ten kremik :slight_smile: Tak snad sa ti podarilo dokupit tie darceky, ktore ti chybali. Ja nastastie uz mam vsetky pokupene a v sobotu som ich uz aj balila :slight_smile: Mna uz caka cisto len upratovanie, varenie a vypekanie :smiley: :smiley:

Ty si trdlo, vies o tom? :smiley: :smiley: To pomaha, ked si predtym vymocis nohy vo vode? To som ani nevedela. Budem to musiet aj ja niekedy vyskusat, ked budem mat viacej casu :slight_smile:

@Mukina to by si mohla vediet, pre nohy je lepsie, ked ich pred natretim kremom vymocis vo vode! Uz dlho viem o tomto zvyku, ktory je ucinny!

Mukina nevedela som o tom ale ked hovoris, tak asi som :smiley: :smiley: Samozrejme, ze to pomaha! Vyskusaj to aby si sa o tom presvedcila na vlastnej kozi. Ale uvidis, ze sa ti to bude pacit a ze aj nohy budes mat take lahsie a oddychnutejsie :slight_smile:

Oxantela uz viem, ked ste mi to poradili ale predtym som to veru nevedela :frowning: Nikto mi take nic nepovedal, takze som to nemala z kade vediet! No coraz viac dakujem tomuto foru a vam, ze sa podozvedam veci, o ktorych som predtym ani len netusila!
Jamilia vyskusam, to si pis!! :smiley:

@Mukina aspon ze uz teraz o tom vies. Uz si to snad aj aplikovala, hm?? A to mas pravdu o tomto fore, aj ja som sa tu nejake nove veci naucila a som za to vdacna :slight_smile: :wink:

Jamilia ale ano, uz som aplikovala viac krat mast na nohy a mam z neho dobry pocit. Uz po tyzdni som zacala citit, ze mam hebkejsie a jemnejsie nohy! To aj ja :slight_smile: :slight_smile:

Mukina to je dobre, ze si uz konecne natieras nohy. Drzim ti palce, aby ti to cim dlhsie vydrzalo a aby si stale mala take nadsenie z toho ako mas aj teraz :smiley: :slight_smile: Mohli by vyrabat uz aj vacsie balenie toho kremu, ze? Mne pride, ze za mesiac ho vyminiem, takze kazdy mesiac kupujem novy. Som zvedava, za kolko ty minies jedno balenie :slight_smile: