Ako sa staráte o nohy? (suchá pokožka)

Jamilia to by veru mohli, aby som nemusela stale objednavat :slight_smile: Mozno to firmu worwag pharma raz napadne, ze by to nebolo zle :slight_smile: :smiley: No musime si na to pockat! :smiley: To som zvedava aj ja, potom ti napisem, ked ho miniem a budem musiet nove objednavat

@Mukina si sa pomylila a oznacila si v sprave zlu babu, ze? Lebo mi prislo upozornenie, ze mam od teba spravu a ostala som v soku, ked som nevidela moje meno. No chybicky bludia casto, takze v pohode :slight_smile: :slight_smile: Som rada, ze ti vyhovuje uragamma :wink:

Mukina mozno ano, uvidime po case :slight_smile: Dobre, budem rada ked napises. Som fakt zvedava, za aku dobu sa tebe podari to balenie minut :slight_smile:

Oxantela fakt? Vidis a ja som si to vobec nevsimla :smiley: :smiley: Prepac, ta sprava mala byt urcena inej babe. Ospravedlnujem sa ti este raz! Vidim, ze aj tebe nejake pismenka usli :smiley: :smiley: A co sa tyka tej masti, ta mi velmi vyhovuje a pomaha!
Jamilia dohodnute, potom pisem :wink: :slight_smile:

Pekný deň prajem :slight_smile:
To sa tu bavíte o tejto mastičke ureagamma, ktorá bola zadarmo v diaboxe?
20171010_114724

Karollana da sa povedat, ze ano. Aj ked skor sa tu bavime o tej masticke, kedze je tato tema o suchej pokozke a suchych chodidlach. PS: Diabox by si uz teraz asi nekupila, lebo uz sa im vypredali zasoby. Teraz budeme musiet kupovat zvlast, no ja iba ureagammu, kedze iba tu pouzivam :wink: :slight_smile:

karollana neviem síce, o čom sa tu baby bavia, lebo som sem prišla len na skok a všimla som si hneď tvoju fotku. túto mastičku používam aj ja. je super, má super hydratačné účinky. :slight_smile:

baby a dostat ju kupit aj samostatne, ci musim si len cele to balenie zakupit? mala by som zaujem, kedze citam, ake dobre ucinky ma. moje nohy vyzeraju momentalne strasne, to keby vam pridam fotku tak si pomyslite, ze si ich nicim nekremujem a prave opak je pravdou. pouzivam krem, ale asi je spatny :frowning: :frowning: a este by som chcela vediet, kolko stoji? vdaka za odpoved

Mukina
Aha, no dobre vedieť. Snáď nevadí, že som pridala fotku, kde sú aj vitamíny pre diabetikov. Aaaa viem, že už diabox nepredávajú. No ja som si viac balení kúpila, keď ešte bol dostupný a tak mám aj zásoby :smiley: :smiley:
Natashasha
:+1::+1::+1::+1:
Zdenika
Dostať ju kúpiť aj samostatne v skoro každej lekárni. A stojí cca 5€ (ale taktiež cena závisí od toho, kde ju budeš kupovať)

super, vdaka za odpoved. ved si chcem kuknut na internete, kde je najlacnejsia a z tade si ju objednam :slight_smile: snad mi uz tato pomoze!

@Karollana ona obsahuje iba tu ureu ci aj nejake ine zlozky? Kolko ma ml a stoji vsade tych spominanych cca 5€?

pekny den prajem vsetkym… zaujala ma tato tema z jedneho dovodu a to takeho, ze poslednu dobu mam velmi vysusene a nie pekne chodidla… uz som bola aj u pedikerky, trochu mi to pomohlo ale stale ich mam prilis suche… co by ste mi este odporucili?.. vidim, ze ste sa tu bavili o nejakych mastiach, su este dostupne?.. pomohli vam?..

a preco by neboli dostupne? ved si natukaj nejaku lekaren a velmi rychlo zistis, ci ich maju v ponuke alebo nie. nie je to zase az take tazke zistit!

a ktora je podla vas babulky taka najlepsia? s ktorou mate dobre skusenosti?

Baby rada vám poradím dobrú mastičku na nohy :slight_smile: Používam už niekoľko mesiacov Ureagammu a priznávam, že moje chodidlá sú o veľa krajšie, jemnejšie a už nie sú konečne suché a stvrdnuté. Samozrejme, že niekedy si ich aj poriadne vymočím vo vode a oškrabkám ale vždy si ich potom natriem a mám ich ako batoľa :smiley: Vyskúšajte, dostať ju kúpiť v lekárni :slight_smile:

mas pravdu, ze to nie je tazke zampurka ale nemam moc na to cas… a preto som to touto cestou chcela zistit… vidim, ze tu @jamilia spomenula jednu, tak idem od nej pozistovat nejake blizsie info… tebe zatial dakujem… @jamilia co tato masticka obsahuje?.. a moze sa dlhodobo pouzivat?..

no konecne si napisala pravdu. mohla si aj hned spomenut, ze nemas cas hladat na internete a i ja by som ti poradila masticku na nohy. tu, ktoru tu spomenula pouzivam aj ja, je super!

aj mna by zaujimalo, preco prave tento krem na chodidla si si zakupila, preco ta oslovil? co obsahuje? dufam, ze cim skor nam odpises, potrebovala by som urgetne nieco dobre na paty, lebo ma neskutocne bolia:/

Babuľky odpíšem vám do jednej správy, keďže sa pýtate na to isté, tak čítajte pozorne a dozviete sa všetko :slight_smile: Masť obsahuje vysokú koncentráciu urey – hydratačnej látky, ktorá udržuje vlhkosť, vďaka čomu je pokožka nôh hydratovaná a jemná, a zároveň zabraňuje svrbeniu. Táto masť je účinná aj v prípadoch, keď človek trpí ochoreniami ako diabetes melitus, neurodermatitída či ichtyóza (to mám z internetu, taká múdra zase nie som, aby ste vedeli :laughing:). Môže sa používať aj dlhšie obdobie ale väčšinou už po dvoch týždňoch sú vidieť výsledky a pokiaľ je pokožka pružná a správne hydratovaná nie je potrebné ďalšie používanie. Skôr potom odporúčajú opakovať v mesačných či dvojmesačných intervaloch. Toť asi vše babule :slight_smile:

dakujeme ti @jamilia… ja som si poriadne precitala a na zaklade tychto veci som sa aj rozhodla, ze zajtra si tento krem pojdem aj kupit… je super, ze si sa vynasla a ze si si niektore veci precitala aj na internete a napisala nam ich… ja som v tomto velmi leniva…