Ako sa zbaviť vší vo vlasoch

Ale keby si predtým nepoužila olej alebo sprej tak len veľmi ťažko ich vyčešeš

1 Like

vycesat to nie tie spreje su najlepsie

1 Like

ostrihat klasika. mozno lepsie ako sa tyzden cela rodina trapit

1 Like

ostrihať nie je najlepší nápad, hlavne u malých dievčatkách, pre ktoré by to bola trauma ostrihať ich pekné dlhé vlásky, skúste šampóny z lekárni, mnohé z nich skutočne pomôžu, my sme mali liquido duo forte, keď trochu vyžehlíte vlasy, všivákom vyčešete a párkrát to zopakujete tak ich dostanete z vláskov

kde by som zakupila liquido? mne sa to este nestalo ale viem, ze vela razy v skolke mali deti vsi ale chvalabohu moje dieta ich nedostalo. neviem ako by som si snimi poradila ale zvazujem o kupe niecoho dobreho na vsi aby som to mala pre istotu doma keby nahodou ich dostal. je drahy ten sampon?

1 Like

v skolke, ktoru navstevuje moj syn ma jedno dieta vsi a bojim sa aby to aj on nedostal…koli tomu som ho momentalne nehala doma a do skolky ho nepustim.neviem si predstavit co by som robila keby mi prisiel domov a by mal vsi vo vlasoch…vedeli by ste mi poradit co by som mu mohla dat tak preventivne aky sampon je na to dobry?

1 Like

spravila si dobre, ja to tiez tak robievam, aj ked je napriklad vela deti v skolke chorych, tak ho radsej neham doma. A vsi to nie je sranda:slight_smile: Moj syn ich uz raz mal a chvalabohu, ze je to chlapec, lebo sme ho museli do hola vystrihat:confused:

1 Like

aj si niečo používala navši? potrebovala by som poradiť, lebo chcem dat detom preventivne niečo proti týmto malým votrelcom, tiež sa bojím aby mi jedného dňa stým neprišli domov…neviem čo by som robila, veď vši sa môžu prenisť aj na druhú osobu

1 Like

tak z toho by som mala aj ja strach, že by sa vši preniesli na mňa, lebo mám rada svoje vlasy a nechcela by som sa dať ostrihať. Najlepšie je, keď je niečo také v škôlke alebo v škole, tak nechať dieťa doma, kým sa to neukľudní…

1 Like

Ale, ked sa to inak nebude dat, tak sa aj ostrihat vlasky musia. Je to velka trauma, predsa ked si pestuje vlasky a je zvyknuta na dlhe a zrazu sa musi dat ostrihat na kratko, ja ked som bola ako dieta, som tiez mala vlasy az po zadok a jedneho dna ma babicka vzala ku kadernicke len tak. A ked som prisla domov tak mamina az skoro plakala, z dlhych vlasov na kratunke

1 Like

My sme si ich priniesli so škôlky…To je vec , ktorej sa dá ťažko niekedy ubrániť ikeď je hygiena …Pri dcérke sme používali Paravit…Na ostrihanie vláskov som sni nepomyslela, neviem či by mi to bola schopná niekedy odpustiť, keďže mala vlásky po lopatky.

1 Like

tak ja kupujem ten Paranit, mame doma aj sampon aj sprej a pomaha. ved skus sa popytat nan v lekarni ale ja sa nan nestazujem

1 Like

svagrina ho tiez kupuje pre chlapcov, lebo skoro kazdy rok sa v ich skole vyskytnu vsi, za kazdym ich nejake dieta ma a preto je radsej obozretna a ma doma pripravky, ktore tomu zabrania. zatial sa nestazovala na Paranit, povedala, ze stale ho pouziva a dost pomaha

1 Like

Tomu sa ani neit co cudovat, je to normalne :slight_smile:

Kedysi to bolo horšie sa toho zbaviť. Teraz je už kopu všelijakých prípravkov, ktoré vám vši zabijú a zmyjú a nemusíte ani strihať vlasy. Už to nie je až také zlé ako volakedy!

//zmyju? hnidy nezmyjes//

To súhlasím to treba vyčesať jedine

na to su aj take speci hrebene :slight_smile:

Len s nimi je to pekná makačka, piplačka :smiley:

Len keď ich raz dostane dieťa, tak čo iné, treba sa s tým popasovať :slight_smile: