Ako sa zbaviť vší vo vlasoch

Za 4 roky vlasy paradne dorastu, takze to povazujem za strateny cas… Ostrihat, potom doriesit zvysne zvieratka a nechat rast zdrave vlasy…

Mamičky z modrého koníka som si objednala liquido duo a odporúčam vám ho vyskúšať. Zabral na prvý šup :slight_smile:

Neviete mi poradit ci sa da este kupit liquido a kde ho kupim a za kolko a cim ste sa zbavovali vajicok z vlasou dakujem

Mne nezabral žiadny šampón na vši, začala som najlacnejšími skončila som pri 20€, dala som si na hlavu ocot, slivovicu52%, majonézu z obchodu, doma robenú majonézu, v ktorej som rozmixovala levanduľu, to všetko som mala vo folii aj celý deň ani liquido duo mi nepomohol, vši mám už tri týždne… teraz som čítala, že vraj pomáha silikonový olej, ktorý si pôjdem zajtra kúpiť, aj lampový petrolej kúpim, lebo som zúfalá… (som dospelá a vši som dostala od vnučky)

Ahojte… dcera doniesla samozrejme zo skoly vsi, nastastie len jednu, len bohuzial aj ta jedna narobila sarapatu, nakladla plno vajicka kym som si to vsimla, sla som do lekarne kupila som Paranit sampon, po 10 min aplikacii, po umyti, pri vycesani vypadla vsa, samozrejme hnidy ostali, tak som zacala ich vytahovat cca asi tri hodiny cela hlava, dcera ma dlhe vlasy, na druhy den zas som nasla plno, ale vela uz boli mrtve a par ich popukalo, uz som sa nastvala a urobila som si roztok 0, 02 alpa, 0, 02 ocot 0, 03 olej klasicky na varenie a primerane som tam dala asi 0, 05 vodu aby ju na pokozke nestipalo, cele som si to naliala do rozprasovaca a poriadne som jej stim postriekala od kolienkou vlasy, dala som jej sacok na hlavu, nato uterak, po 20 min sa zacala skrabat nechala som jej hodinu zabal na hlave, a dnes som jej uz iba zopar hnidy ale mrtve povyberala, zabal budem este raz opakovat a dufam, ze na dobro sa toho zbavime.

Ahojte mám dredy a nie nemusela som si ich odstrihnut ani ísť na ježka akurat sa ich zbavujem, vsi už nemám ale zanechali mi tie nejaké hnidy ale to haadam zahubim ! Alpa pomáha! a môžem povedať že sa sama sebe hnusim s tými chrobakmi v hlave

Tak to aja viskušam

Ja som zmiesala alpu a stolovy olej. naniesla na hlavu, zabalila do sacika a 1 hod. som nechala na hlave. Potom som len zmyla.

My sme mali vši doma teraz, nechápem ako je to možné… vyskúšali sme ten liquido duo a zbavili sme sa ich, dobrý šampón

Pomáhajú prípravky z lekárne hlavne keď ich s niečím skombinujete, my sme takto kúpili liquido duo forte a podľa rád na nete sme doňho dali tea tree oil na silnejší účinok a pomohlo

Zdravim Vas všetkých,
Začala som to riešiť Liquido duo a prevenciou sprayu Hedrin, opranim všetkého, sušením v sušicke a žehlením a nepomohlo.
Teraz som kupila Orthosan spray aj sampon a uvidime. Treba vycesat vsetky hnidy.

Skuste Orthosan spray penu ( pre zvierata ) a zaroven sampon zabalom na hodinu a kazdy jeden vlas zbavit hnidy. Treba vlasy pozerat a vycesavat kazdy den a vycesavat. Mne toto odporucila sestra lebo ona tiez mala takyto problem s dcerou. Ja mam doma dve dcery a tiez takto bojujeme a dufam ze uspesne to bude. Drzim palce- su to potvory. Mne sa uz o vsach aj sniva, ale dufam ze stary dobry Orthosan nesklame.

Na vši je najlepší liquido duo forte, odksúšané týždeň dozadu :slight_smile:

A pomohlo to aj bez česania? My sa trápime už týždeň a stále “niečo” nájdem. Už mi to fakt lezie na nervy.

my sme sa vší zo vlasov zbavili vďaka octovému zábalu a šampónu so sérom liquido duo forte, dvakrát sme aplikovali do týždňa zmyli vyčesali a vši boli preč

gina a do čoho máme dať

nam stacilo iba umyt hlavu samponom a serom liquido duo forte a vycesat vsi, nemali sme s nimi nejaky vacsi problem

1 Like

my sme sa zbavili iba klasickym samponom liquido duo forte z lekarne; nemali sme so vsami nejaky vaznejsi problem

1 Like

no ja som mala ako malá vši ešte na základnej škole

No nam velmi pomohlo aj vycesavanie lebo len samotny sprej alebo olej nezabral. Takze ja by som skusila skombinovat nejaky pripravok s vycesavanim…Vela stastia :slight_smile:

1 Like