Aky mate kavovar?

akoze chces vediet aku mame my? alebo chces aby som ti poradila? v prvom rade by si mi mohla napisat, ze co vlastne od chladnicky ocakavas, co chces aby vsetko mala :slight_smile:

Dobre je pozerat aj aktualne akcie a letaky, lebo teraz napriklad je v mnohych obchodoch aj black friday takze to by mohla byt pre teba moznost nejaku chladnicku za super cenu vychytat :wink:

uz som bola vo viacerych predajniach, pozerala som kadejake, ale uz som si vybrala ten svoj, uz som ho aj muzovi poslala odfotila a dohodli sme sa, ze zajtra ho pojdeme aj vziat :slight_smile:
je to automaticky kavovar, sice je drahsi, ale podla toho, co mi na predajni hovorili a co som si o nom nasla na nete, tak to vyzera velmi dobre :heart_eyes: a ja sa uz neviem kavy dockat :partying_face:
kavovar

tak toto si inak zadelila, to keby som si takyto darcek nasla na Vianoce pod stromcekom, to by bola ina radost :star_struck:

co keby si vedela aky boj bol u nas, nechcel mi ho dovolit muz vybrat aby som ho dala do kuchyne, ze to ma este casu :smiley:
ze najdem si ho v krabici pod stromcekom :smiley: tak sme sa dotahovali, ale nakoniec povolil tak uz sme aj kavu robili, uz sme poskusali a teda dobre som vybrala :stuck_out_tongue:

a sak zas nikto nepovedal, ze si ho na vianoce zas nemozes dat po stromcek :slight_smile: nech ma teda radost aj on. ale sranda ako nas vek zmenil, ked sa tesime skor spotrebicom ako inym veciam :slight_smile:

To všetko prichádza s vekom. Aj ja v živote by som nepovedala, že budem mať radosť z upratanej kuchyne, z vysypaného koša a takýchto vecí.
Ale tak to značí, že maličkosti nám robia radosť, že si ich viac vážime.

Ani nehovor. To by som potom asi aj viac káv denne pila, nielen dve :smiley:
To aj laté aj kapučko sa tam dá robiť čo?
Jój, ale si nám narobila chute. Aj ho máš rozbalený, či počká si na svoj čas do Vianoc??

Nevydrzala by som kukat sa nan, alebo ta predstava ze to mam doma a nemozem pouzit, ved by som sa zblaznila :smiley: Ja by som si radsej na linku, nan dala maslu len aby nemusel byt cely cas v krabici zabaleny :smiley:

Kde si ho kupila za takuto cenu prosim ta?? To ma zaujima!! :open_mouth:

ewuschik kadeco sa da na nom, akoze ja som bola len za espresso najskor, ale teraz sa tesim, ze mame takyto, ze si mozeme cokolvek urobit a aj navsteve, ktora k nam dojde :slight_smile:
rozbaleny je, krabica je ale v skrini na chodbe, aby som si ju pod strom mohla dat, nech to neni take ze tam nic nebudem mat, ale uz si kavu na nom normalne robime, neodolala som no :smiley:

da sa tento ovladat nejako aj telefonom, ci to nie je take podstatne?? :smiley:

vies co je nejaka Smart Coffee link aplikacia to viem, ale este som to neriesila s telefonom, to na taketo veci moc casu nemam, ale muz povedal, ze sa na to pozrie, co sa s tym da robit a podobne, tak som zvedava, ale tak ma to vela inych vyhod tiez, ktore clovek bada hned, napriklad su tam nove recepty Americano alebo si mozes zvolit stupne ked si chces pripravit vodu na caj :slight_smile:

Podľa tej fotky, čo pridala by som povedala, že v Planeu, tam mávajú takéto farby, aspoň čo si spomínam teraz, keď som bola darčeky kupovať :wink: Ale je možné, že sa mýlim :smiley:

My máme od Tchibo, ale už si nepamatám presný typ :rofl:

voolky ale oni nemaju len take male na kapsule kavovary nahodou?

Benicka niekomu to mozno staci take, ze na prilezitostne urobenie si kavy. Ale mne nie. Teda kedysi by mi to stacilo, ale dnes uz si zakladam na dobrej kave, len uz ma prestava bavit robit si kavu v kotogu, neutale ho cistit, takze chcela by som nahradu za neho, mate nejake tipy, co sa teraz oplati pozriet? Kde maju nejake fajn akcie?

pozri si nejake nove aktualne letaky z viacerych obchodov, kde co maju :slight_smile: teraz je toho celkom dost, len zalezi aj v akych cenach by si sa chcela pohybovat?

Vyskúšaj pozrieť Planeo, tam si kamarátka teraz kupovala, mi fotku posielala, že si objednala a už ho má doma. Sa učí robiť aj srdiečko do kapučína, tak aspoň takto virtuálne si zatiaľ dávame spolu kávu.
Ale koľko ju stál to neviem, len hovorila, že dobrú cenu vychytala a rýchlo jej ho dodali, čo je v dnešnej dobe podľa mňa dosť veľký benefit :wink:

tak musíme si poradiť v týchto časoch ako sa dá. mne už aj chýbajú také tie kávičkové seansy, ale tak hádam sa to nejako dá do poriadku. teraz sa naučí aj viacej toho robiť nielen srdiečka ak budeme ešte dlho doma :smiley: