Aky mate kavovar?

toto je fakt, ale kazdemu vyhovuje nieco ine, co sa tyka nakupovania, dnes uz vazne je to len o tom, co kto preferuje, pre mna ten kontakt s tym predavajucim je proste dost podstatny, pretoze to casto ani nevieme na co by sme mali dbat a oni nam ukazu ten spravny smer :wink:

No ja vam neviem zienky, nemam nejako extra dobre skusenosti s takymito predavacmi. Stalo sa mi, ze ked som si mala ist nieco vybrat, popozerat, tak sice niekto za mnou prisiel, ci nepotrebujem poradit a potom len vedla mna tupo stal a obcas nieco poznamenal, skor sa mi stalo, ze sam nevedel co a ako. Ale verim, ze su este aj taki ti poctivi predavaci, ktori vedia ochotne pomoct a poradit :slight_smile:

similia, ale to zalezi na koho narazis, do akeho obchodu pojdes a tak podobne :wink:
ja osobne som nejake problemy doposial nemala a zakazdym som vdaka takemu poradenstvu dobre nakupila, ale tak to je rozne, uplne to chapem, ale teda mali by sme cca vediet, co chceme kupit, do akej sumy, co od toho kavovaru realne ocakavame :slight_smile:

Tak som mala asi zakazdym smolu alebo co :slight_smile: Len teda vy ste mali predstavu, ale co s takym clovekom, ako som napriklad ja, ze pridem nepripravena do obchodu obzerat kavovar vies ako :slight_smile: Vtedy sa ma niekto ochotny ujme a bude mi vysvetlovat?

Ale vieš oni sú tam na to aby ti pomohli, no druhá vec je či natrafíš na takého ochotného :slight_smile: Ale skús sa usmiať a uvidíš :slight_smile:

usmev dokaze vela, ale mne v Planeu napriklad zakazdym vedeli poradit, pomoct, nech sme isli kupovat cokolvek :slight_smile:
mali sme sice trosku akoze jasno v tom, co chceme, ze teda ci automat, pakovy a taketo veci, ale napriklad s tym, ze kolko barov je dobre aby kavovar mal a take to o tom som nemala ani paru, kedze dovtedy sme taketo nekupovali :slight_smile:

Zakazdym? To tam asi radi chodite ci? No asi sa tam vypravim, ze ci mi budu vediet poradit, lebo teda ja som v tomto lava. Som zvedava ako to dopadne :slight_smile:

Ono keď sa nevyznáš tak je lepšie si dať poradiť, predsa len keď niekto robí, predáva, že má skúsenosti, vie aj čo ľudia kupujú, aj prečo a jedno s druhým tak proste ti bude vedieť skôr poradiť dobre vybrať akoby si sa s tým sama trápila.

Moji rodičia si niekoľko mesiacov dozadu kúpili, tiež si nechali poradiť od predavača aký vybrať a je to pecka. Teda ocino sa do takýchto mašiniek vyzná, ale aj tak. Len teda, aj keď sa mi páčil, pri tej predstave, no na moju kuchyňu je veľký a nespratný, skôr by som chcela niečo menšie, len mám pocit, že keď som aj taký hľadala tak som buď nenašla alebo bol cenovo niekde mimo.

Kvetinik, tak tie mensie vacsinou su pakove, tie su take male a spratne, ale k tomu musis mat aj mlyncek, cize to zaberie potom cca rovnako miesta, to je proste na tebe. Ale kukni si v Planeu maju dobru ponuku, co sa tyka kavovarov a za dobre ceny, ze ozaj myslim, ze budes mat z coho vyberat a pozries si, co cca maju a potom si vies ich na predajnu kuk rozmery, velkost, ze ci si to vies doma predstavit :wink:

A tie pákové potom nie sú náročnejšie na ovládanie? Či je to asi aj o zvyku, čo. Aha, tak tam mi nenapadlo pozerať :slight_smile: Snáď budú mať takú širšiu ponuku, že sa mi nejaký zapáči. Ty máš odtiaľ kávovar?

Mam pocit, ze do tej predajne chodi asi viac ludi ako som si myslela :slight_smile:

akoze myslis do Planea? tak ja niekedy uz ani do predajne nechodim, lebo napriklad dnes si vezmi, ze predajne zatvorene a cez eshop je 10% dolu, takze viacej sa mi oplati cez internet objednat, pride mi to rovno domov nemusim ani paty z domu vystrcit a este aj lacnejsie :smiley:

Len vies si urobit aj nejaky dobry obraz podla nejakeho obrazku na nete? Vies, ze ci ten obrazok koresponduje s realitou. Lebo teda ja si nejako neviem podla toho predstavit realne velkost, ze kde asi by sa mi mohol kavovar hodit a tak. Som rada, ked to mozem vidiet a vtedy mam taku lepsiu predstavivost, ze asi jak by to mohlo byt.

Mám Tchibo Cafissimo a som spokojná z tym :smiley:

terka tak pokial ti to staci, tak je dobre, my kedze sme kavickari, tak sme si dali zalezat na vybere a boli sme sa aj pokukat po predajniach, v Planeu sme sa dokonca s predavacom radili, ze co by bolo lepsie, vhodnejsie aj s pohladom na cenu :slight_smile:
mne sa paci ze tak mas moznost vidiet viacere znacky a porovnat si to objektivne, ze co je take lepsie pre teba :wink: