Alergia

a neskusala si jej povvedat, ze ti moc teda nezaberaju, nech ti skusi dat teda nieco ine?

…samozrejme, ze skusala, parkrat mi ich aj vymenila ale nikdy to moc nepomohlo… neviem ci som ja divna alebo mi proste dava zle lieky, alebo tie lieky na alergie vobec nezaberaju…nieco z toho je to ale urcite…

Ja by som mozno byt tebou este skusila ist este inej doktorke, mozno bude mat k tomu iny pristup. Ze sa bude snazit prist na to, preco ti nezaberaju tie tabletky

Chcela by som sa spýtať ako si vlastne dopadla?

nenechavaj to len tak prosim ta. mas pravo na to aby sa ti to zlepsilo aby si mohla chodit normalne von ked je vonku pekne bez toho aby si stale kychala a nemohla dychat. vyskusaj mozno este zatial kym sa k nejakej inej dostanes allergodil kvapky, to kupis normalne bez receptu a zaberaju dobre. tiez ich pouzivam

…bola som sa spytat u inej alergologicky ale ta ma poslala prec, ze uz mam jednu doktorku tak, ze ona ma nebude brat…proste takyto pristup to mas len na slovensku…ano? tie su dobre? a tie nie su na predpis?

ved to, ze je to na slovensku, tu sa ti to moze stat ako nic. tiez som sa uz stredtla s takym pristupom neboj sa. nie si spokojna tak chces ist inde a oni ta odtial poslu kadelahsie lebo potom sa teraz druhy lekar nastve. normalne. ano su dobre a praveze na ne nemusis mat ziadny recept :slight_smile:

To je podla mna velka vyhoda a konecne sa zacali vyrabat ucinne lieky, na ktore netreba ten hlupy recept, pre ktory stravis cely den niekde v cakarni

Ani nevieš aká som ja za toto rada. Lebo večne, keď som si šla dať predpísať lieky, musela som tam čakať pol dňa a skoro zakaždým som tam ešte aj ochorela

ano presne preto som si uz aj ja na ne zvykla, lebo nemusim dopredu furt pozerat, ze na kolko ich este mam a kedy si musim ist pre recept a vyvolavat, vyklopkavat aby som tam nemusela sediet skrz recept pol dna. len jednoducho vidim, ze uz proste sa mi mina, alebo sa nebodaj minul tak len vybehnem do lekarne a mam pokoj

…ahoj len som sa ti chcela prist podakovat, ze si mi poradila tie kvapky lebo su uzasne…pomohli mi ked som mala fakt hroznu alergiu a uz som si nevedela dat rady… akurat teda neviem ci mam spravne, lebo na mna vytiahla nieco co vyzeralo podobne ale volalo sa to trosku inak, teda myslim v lekarni… je toto ono prosim ta? IMG_20190314_180334

ano neboj sa, su to oni :slight_smile: neviem ale o tom, ze by predavali este nieco podobne. teda okrem toho vacsieho balenia ale to je uz na predpis takze to by ti len tak nepredali nemusis sa bat :slight_smile: hadam teda pomozu a uz buduci rok bude ta jar lepsie zvladnutelna :slight_smile:

No mas pravdu, zdravie je to najcennejsie.

baby prosím vás viete mi poradiť čo je dobré si zobrať na dovolenku so sebou keď som alergik na peľ? myslíte, že tam potrebujem vôbec niečo so sebou?

vies co podla mna ho tam nejako ptorebovat nebudes lebo aj tak tam maju ine rastliny trochu ako my ale tak pre istotu mozes mat nieco pri sebe