Aloe Vera

Máte skúsenosti s Aloe Vera prípravkami? Ak áno, podeľte sa.

Mala som fakt vážne zdravotné problémy a 99% nápoje Aloe Vera sú určite výborným zdravotným doplnkom pre každého človeka. Môžem len a len odporúčať.

Dobrý deň, chcem len pripomenúť, že si môžete vyrobiť aj sama Aloe Vera. V Trebenovej je recept a máte to podstatne lacnejšie a viete, čo ste dotoho dali. Aloe Vera dostanete v kvetinárstvach aj vo veľkých obchodoch, kde sú podstatne lacnejšie a povedia vám, koľko ročné sú, lebo na tom záleží.

Pretoze tieto veci sa predavaju ako multilevel-marketing, takze ak si myslite, ze vam chce niekto pomoct zo stranky humanej, tak sa mylite, lebo je to prasprosty biznis, tak isto ako vsetko naokolo. Raz si objednate od dilera a uz sa ho nezbavite a v kuse bude otravovat, aby ste od neho brali, pretoze vam vnukne predstavu, ze je to pre vas skoro zivotne dolezite. Narod je nepoucitelny v tomto.

Na Aloe Vera si davajte pozor. Nove vedecke vyskumy dokazuju, ze organizmus si po dlhom uzivani privelmi navykne nan, co vedie po prestani uzivania k zhorseniu zdravotneho stavu!

… uz je len otazne, ze ci ide vobec o doveryhodny vedecky vyskum.

Ja som si ho nevymyslel, ja vam tu nic ani neodporucam ani nenahovaram na ine produkty. To bol iba fakt, o ktorom malo kto vie a kto o tom vie, tak mlci! Takze pozor na Aloe Vera.

Jakub Aloe sa pouziva starocia a sotva sa niekomu poskodilo z neho zdravie. Pytam sa na doveryhodnost vyskumu preto, lebo ked ho dotovala nejaka farmaceut. firma, tak sotva bude korespondovat s opravdivou skutocnostou, nakolko farmaceuticky priemysel preferuje svoje chemicke farmaka. Z nich totizto ma obrovske zisky a nie z nejakeho kaktusu, ktory nemoze byt na predpis a teda neprinasa ani zisky.

Máš 100% pravdu, už to na mne skúšali. Skutočná hodnota výrobku je je o 1/3 menšia, ale potrebuje sa niekto nabaliť. Pyramídová hra a tento predaj je to isté.

No chcel si asi povedat asi to, ze cena vyrobku je tretinova a nie o tretinu lacnejsia. Pyramida, to je ten spravny vyraz! A zistil som, ze preco ludia vedia predavat ceny aj za velkoobchodny nakup. Maju z toho dalsie provizie, podla toho, aku uroven dosiahnu v tom ich biznise. No a ked je niekto vysoko, tak moze si prihodit maloobchodnu prirazku, co je aj 30 percent z toho a plus z toho co preda, ma dalsich 18 percent. No potom netlac …ebnutym ludom do hlavy Aloe a hovor, ake je to uzasne! Bezchrbtaci.

Viete, tieto reči o bezchrbťákoch a sa nájdu iba u ľudí, ktorí sú s prepáčením dosraný niečo zo svojím životom spraviť, plaču, ako Fico zdiera národ, ako Slota kradne, a pod.

Tvojimi rečami sa radíš na ten najnižší spodok spoločnosti. Ten, kto robí čestne a s presvedčením, že robí správnu vec, je pre teba bezchrbťák? Ľudia, ktorí v živote niečo dosiahnu aj sieťovým marketingom, spravidla v živote pomôžu 1000x viac ľudom, ako tvoje plakanie nad skazenou spoločnosťou. Na rozdiel od teba sú to ľudia, ktorí sa nesnažia šťať proti systému. Jediným účelom tvojej odpovede je závisť, že niekoho tie prehnané ilúzie dovedú tam, kde ty nikdy nebudeš. Zamysli sa sám, ako ďaleko máš od bezchrbťáka

Prepac, ale to je do neba volajuca blbost! Nasa spolocnost - nemenujem, ma okrem inych produktov Aloe Vera, ale pocnuc nim aj ostatne, su bez chemie, len prirodne, aj stabilizatory su prirodne, nemaju vedlajsi ucinok a nie su navykove. Dokonca ich vyhladavaju aj nasi spickovi sportovci, co znamena, ze by ich nemohli uzivat, pretoze pred pretekmi musia prejst poriadnou kontrolou! Ja Aloe Vera uzivam 5 rokov, ziadne zhorsenie stavu u mna nedoslo, prave opak je pravdou. A takychto pripadov je na mraky, takze tie studie neviem co skumali, asi okolo tych pripravkov Aloe Vera len “preslo”! Manzel je bezec, behaval aj Kosicky maraton, deti zavodne sportuju, takze to mam odskusane.

Prajem pekný deň. Už dlho čítam túto diskusiu o Aloe Vera, ale stále sa to tu len ponúka a pod. Ja osobne mám zdravotné problémy a dosť som si na internete prečítal o účinkoch tejto rastlinky, tak som sa rozhodol si to vyskúšať. Najprv som si kúpil jednu fľašku cez internet a bol som milo prekvapený čo mi prišlo. 0,5 l fľaša za 16,50€ a bola to číra tekutina, ako je voda. Asi po mesiaci som stretol známu, ktorá je poradkyňa pre jednu spoločnosť a urobila mi výklad o Aloe a ich produktoch. Keď som ochutnal ich Aloe,tak som ostal milo prekvapený, ich Aloe je gél na pitie a oproti tomu prvému má hustotu oleja. Ja som len chcel toto: píšme si o účinkoch a ako komu to pomohlo. V mojom prípade sa upravil krvný tlak a cholesterol, môj metabolizmus je zlepšený, dokonca pokles váhy, ale je pravda, že som upravil aj stravu, známy mi hovoria, že mám lepšiu pleť. Manželka má problémy so žilami, tak tiež pije Aloe a uvidíme čo bude. Tak milí moji, vymieňajme si skúsenosti o produktoch z Aloe Vera. Ďakujem.

Co je skratka LR alebo FLP?

LR - L de Recapin, FLP - Forever Living Products

Aj ja mam veľmi dobré výsledky s Aloe Vera, ale dávajte si pozor, že od akej spoločnosti kupujete Aloe. Nie všetky sú ozaj kvalitné.

Je mi luto, ze hadzete vsetkych do jedneho vreca, asi nemate najlepsie skusenosti s MLM systemom alebo s dilermi. Ludia nie su rovnaki, je to na ludoch, ako robia a ponimaju biznis.To este neznamena, ze firma je zla alebo, ze ma zle vyrobky. Vo vsetkom je biznis, aj v tom, ze pracujete, ze chodite do obchodov, k lekarovi, k holicovi … Tak neviem, preco takyto postoj. Vyste nikdy nepracoval? Aj to je pyramida, ci nie?

Všetko o Aloe,spracovanie,výroba,pestovanie a certifikácia produktov a zariadení je na iasc.org Ak budete chcieť kupovať Aloe produkty,tak Vás upozorňujem,že tam je naozaj záruka kvality.

Všetko o Aloe,spracovanie, výroba, pestovanie a certifikácia produktov a zariadení je na iasc.org. Ak budete chcieť kupovať Aloe produkty, tak Vás upozorňujem, že tam je naozaj záruka kvality.

Prosim Vas, od akeho veku je mozne podavat Aloe Vera? Je to vhodne aj pri zlych pecenovych testoch? Dakujem vopred za odpoved.