Aloe Vera

Aloe Vera je možné podávať už od 3 rokov, má blahodárne účinky na organizmus, detoxikuje, dodáva potrebné látky, podporuje kapilárny systém atď.

Viete mi prosim vas poradit, je mozne kupit v Europe cerstve listy z Aloe Vera? Dakujem

Čerstvé listy z Aloe Vera možno zakúpite v oblasti Kanárskych ostrovov, alebo niekde v Španielsku, kde je vhodná klíma na rast rastliny. Neviem síce načo potrebujete listy, ale ak ich budete spracovávať, tak pozor na zelené časti listov, lebo obsahujú aloín a ten pôsobí na organizmus ako silné preháňadlo. K znehodnoteniu gelu v listoch Aloe môže dôjsť aj pri preprave, zlom odrezaní od rastliny, taktiež sa majú používať len listy určitého veku a pod. Ideálne by bolo si listy odrezať na farme, ale ako ich potom spracovať?

Kde sa vyraba gel z Aloe Vera v Europe?

Výrobcov produktov z Aloe Vera si pozrite na http://iasc.org/ je to organizácia, ktorá certifikuje produkty a zariadenia na spracovanie Aloe. Je ich viac, ale tu máte záruku, že máte to čo tam má byť.

Všetci ste proti Martinovi, ale ja s Martinom súhlasím. A každý si zarába tak ako môže, neviem či MLM je horšie ako byť dílerom drog alebo prostitútkou podľa vás. Ja si myslím, že väčšina ste MLM ešte nerobili a buď ste počuli nejaké tupé rečičky alebo ste ho zle pochopili, keď máte taký názor na to, ale sa zamyslite, že v akom podnikaní a vôbec práci nezarábate a nie ste závislý od druhých ľudí? V každom jednom! Pretože vo všetkom sú peniaze a tie peniaze ti nedá šteňa keď ho zaočkuješ, ale jeho majiteľ - človek. Tí čo pracujú MLM zarábajú asi toľko, čo bežne v cene normálneho výrobku tvorí “splátka” reklamy zákazníkom. Iné je, keď vás niekto núti si kúpiť niečo, o čo nemáte záujem, ale nehádžte všetkých do jedného vreca. Sú tu aj normálni ľudia, ktorí nemajú toľko času a predsa si potrebujú trochu privyrobiť a robia to takto. Alebo chcete radšej vývoj nejakej firmy posunúť tým, že im budete platiť za reklamy a oblbováky tohto typu? Vždy je to o tom človeku, ako sa rozhodne tak nerobte z tých, ktorý to kupujú chudáčikov.

Csaba, máš pravdu. Z vlastnej skúsenosti tomôžem potvrdiť. Z dílerov AV sa stávajú nenažratí a hlavne otravní ľudia, ktorým sa neštíti bohatnúť na úkor vážne chorých ľudí. Bezcitne z nich vyťahujú peniaze aj napriek tomu, že posledná nádej na život u nich už vyhasla.

Kolko baleni Aloe Vera gelu mesacne uzivate? Mne to podla doporucenych davok vychadza na 2 balenia mesacne (2 litre) a dalsia otazka - ako dlhu dobu za sebou to uzivate, alebo stale?

Maximálna dávka je 3 x30 ml denne, ale užívajte tak, ako doporučili. Ak to máte ako prevenciu, potom stačí jeden mesiac za štvrťrok, ak to je na pomocnú liečbu, je dobré užívať 2 mesiace, potom pauza 1 mesiac a takto to opakovať.

Chcem upresnit, ze Aloe Vera gel od FLP nema konzistenciu oleja! Ak niekto nema s tymto vyrobkom skusenosti, tak si moze toto overit na Youtube, kde vo viacerych videach sa tento gel nalieva do pohara. Je to voda, ale tento fakt jeho kvalitu nijak nespochybnuje. Bohuzial FLP je cisto marketingova firma - pre porovnanie - vyrobky od FLP su v USA lacnejsie o 55% oproti slovenskej cene. Ked sme uz pri tom gele, tak u nas stoji 29 eur, v USA 17 usd (t.j. 13 eur). Ak si z obidvoch odpocitate 30% zisk pre distributora, tak je to 20 eur u nas a v USA 12 usd (t.j. 9 eur). A 9 eur je aj maximalna cena, za ktoru som ja ochotny si tento vyrobok od FLP kupit. A to nehovoriac o tom, ze skutocna hodnota 9 euroveho FLP Aloe vera Gel je maximalne 2 eura! Ak tu niekto pise, ze by nekupoval podla ceny (teda tie najlacnejsie vyrobky na trhu), tak treba povedat, ze v tomto pripade (FLP) dotycny sponzoruje danu znacku 70timi %tami (t.j. 20 eur dava cisto na budovanie distributorskych sieti a 9 eur je vyrobok – v ktorom su zahrnute naklady, zisk ako aj dalsie bonusy distributora). FLP vyrobky sa za sucasne slovenske / europske ceny neoplatia! A este, distributor je clovek, ktory chce nielen pomoct, ale aj zarobit (zisk az 50% z predajnej maloobchodnej ceny).

Vies mi blizsie povedat stranku alebo zdroj, odkial si tuto informaciu zohnal?

Aj ked je to stara diskusia, tak pripojim aj sem nazor. Pre vsetkych kritikov, chapem uplne vase obavy z toho, ze sa nemozete spolahnut na to, co kto predava, co je dobre a co zle. Ale zabudate na jednoduchu vec! Miesto dohadovania sa a spoliehania sa na nazor typu, jedna babka povedala, zoberte si literaturu, internet a po odbornej stranke si prestudujte vsetko co len najdete o danej problematike. Urobte si vlastny nazor zalozeny na odbornosti! Rucim za to, ze ak vam niekto klame, urcite vam nebude klamat odborna literatura. A potom blizsie pochopite o com to cele je a spravite si rozumny nazor a tiez sa budete vediet vyhnut zavadzaniu!

Suhlasim so vsetkym, co sa tyka Aloe gelu, ze je velmi liecivy, a aj ze je najlepsi z LR, ale zastavil sa niekto nad tym, ze je konzervovany okrem ineho aj benzoanom sodnym, co je rakovinotvorna latka?

Áno, je to smiešne - predávajú tu kadeakých BIO obchodoch, ale nedávno sa mi dostala fľaša, ktorá bola vyslovene na vnútorné použitie - konzumáciu a konzervanty boli sorban draselný a benzoán sodný - paródia že? Ľudia sú hlúpi, keď takto ľahko uveria organizovaným skupinám vymývačov mozogov.

Co vam vadi na sorbitane draselnom a benzoane sodnom? Su to latky pochadzajuce z kukurice a kory stromov a sluzia, aby to aloe dlhsie vydrzalo, nic zle na tom nie je. To, ze maju taky nazov este neznamena, ze je to nejaka skodliva chemikalia.

Je to Sorban draselný, nie sorbitan. Ten nie je až taký problém, ale nemusel by tam byť. Problémom je hlavne Benzoan sodný. Výrába sa nie z kukurice, ale neutralizáciou kyseliny benzoovej, ktorá sa vyrába oxidáciou toluenu. V kombinácii s rôznymi látkami ako aj napr. vitamínom C (kyselinou askorbovou) sa vytvára benzén, karcinogén. Podozrenie je aj na spôsobovanie detskej hyperaktivity, spôsobuje a zintenzívňuje kožné problémy a v určitých podmienkach narúša štruktúru DNA, môže tak pomôcť vyvolať niektoré dedičné choroby a rakovinu.

Problém dnešnej doby je ten, že ľudia sa boja zmeny. Uz od malička sú im do hlavy tiskáne vzorce správania hlavne, čo sa svojho budúceho povolania týka. Vyštuduj dobrú vysoku školu, máš istotu, že sa uplatníš v budúcom povoláni a tak ďalej V konečnom dôsledku to dopadne tak, že i doktor nadáva na dane, že je stále zadĺžený a keď príde do dôchodku sa dostane na 400 eur. Preto max. súhlasim s martinom. MLM je jedna z najlepších foriem, ako si zmeniť život. Naučí vás to obchodovať a manažovat a hlavne budete so sebou spokojní, keď viete, že predávate kvalitu ako je Aloe vera gel. Trojitý úspech. 1. dosiahnutie finančnej slobody-klesá rozvodovost. 2. pomôžeš iným k zmene života. 3. prospeješ na zdraví ľuďom. V lekárni platia starí ľudia za lieky, za tie iste ceny s miliónmi vedľajšimi účinkami. A pre Csabu Totha: je ľahké niečo odsúdiť, ťahšie je pohnúť so svojou pohodlnosťou a hlavou.

Užívam gel od firmy Forever a to Aloe Berry Nectar. Užívam ho už 6 mesiacov v množstve 70ml ráno a 70ml večer (mám odmerku). Nespozoroval som žiadne zlepšenie zdravotného stavu. Myslím, že je to len marketing a vymývanie mozgov. Zdravotný stav sa mi zlepšil po užívaní čerstvých zeleninových štiav, ktoré som si sám pripravoval. Zlepšenie som pociťoval už po troch mesiacoch. Na šťavy som využíval listy zo zeleniny a rôzne trávy, ktoré som natrhal na lúkach. Ovocie zo záhrady a zo supermarketov.

Najkvalitnejšia AVsa vyrába vnemeckom meste Alene môžem podať aj viac informácií

A Vera gel sa podava od 3 rokov ale po dohode s lekárom sa môže podať aj skôr