Aloe Vera

Je dôležité vedieť, že benzoan sodný má síce rakovovinotvorné účinky, ale v množstve aké nie sme schopný prijat.

Súhlasím s názorom, aj ja a moja dcéra pijeme Aloe vera od Forever a už sme vypili tri fľaše a nič mimoriadne som nepostrehla… súhlasím s lepším a liečivým účinkom šťiav… je to čistá príroda a toto je chémia a marketing samozrejmä…

Dobrý deň. Rád by som aj ja čosi pridal do tejto diskusie. Na trhu je obrovské množstvo Aloe vera od rôznych firiem a ľudia sa v tom už ťažko orientujú. Na obaloch sú rôzne informácie, ktorým je len ťažko uveriť keď nijako nieje preukázaná ich dôverihodnosť. Aloe vera gel od firmy LR je podporený dvomi certifikatmi. Certifikát Institut fresenius (treba si vygoogliť čo to je) , ktorým je aloe vera gel od firmy LR označený, je dostatočnou zárukou toho že všetko čo sa o tomto výrobku píše na jeho obale je pravda. Takže ak si niekto na výrobok napíše 99, 9% a podobné nezmysly nech to je aspoň niečim podložené a nie len nejakým pocitom ľudí ktorým to vraj pomohlo.

Poprosím vás teda o viac informácií o spomínanom AV. Zloženie, cena, sposob ako si ho objednat.
Dakujem Mikstajová

Ano je to pyramida ! pri vstupe do LR hned vstupne 40ečiek, teraz katalogy a vyrobky ! cca 500 ečiek v tahu ! dakujem, , ,

Prave mam cerstve Ale Vera listy z teplych krajin, v chalde vydrzia aj 6-7 tyzdnov pohode. Prave som ich priniesla. Vyska cca 40-50cm, 1 ks po 9 EUR, viac ks. cena dohodou

Moj mail na cerstve aloe listy > venus_ms@hotmail.com

Dobrý deň. To je fajn nápad s vlastnou výrobou, ale nejak mi uniklo, pri toľkých radách som sa ešte nedozvedela, od akého výrobcu je vhodné kupiť ALOE VERA

Odporucam prirodnu lekarensku kozmetiku, velmi kvalitna a ucinna.
Www.aloeverakozmetika.sk

Facebook- aloeverakozmetika. sk

ja beriem dlhodobo aloe vera od tachyon technology a som velmi spokojna http://www.tachyonnatur.sk/sho...

Dávam sem link na litrové balenia Aloe vera, prosím vyberte ktorý znich je kvalitný a dajte sem naň link, ďakujem.
http://www.heureka.sk/?h[fraze]=aloe+vera+1+l&min=7%2C5&max=&o=3

Na co vsetko pouzivate aloe vera?

Aloe vera je n všeličo dobré. Ja ju používam na detoxikáciu, aj pri zápale ďasien a viem, že spomaľuje rast rakovinových buniek…

Mas aj odskusane Aloe vera pri zapale dasien? Lebo sestru od vcera bolia strasne dasna mysli si, ze ma zapal, zeby som jej teda poradila Aloe vera na to.

mne aleoe vera pomohlo pri zapale dasien. odvtedy aloe vera pouzivam kazdy den preventivne

v tom mas pravdu. u nas cela rodina si kupuje aloe vera. pomaha skoro vo vsetkom nie len na zapaly dasien ale aj ine zapaly to lieci. ja ho mam v tekutej forme na pitie. raz som ho starej mame dala k vianociam z lekarne a si ho chvalila a odvtedy reku aj ja ho vyskusam a nebolo dna kedy by som ho neuzivala a citim sa lepsie

je dobre pit aj aloe vera na zvyseny cholesterol? reku ci by mi to pomohlo trosku…rada by som ho vyskusala…v akej forme byva aloe? co viem tak byvaju aj caje s aloe vera ale viac nepoznam lebo doteraz som stym skusenosti nemala…

Ja davam malemu od 6 mesiacov aloe vera od Forever. Pomohlo mu ti pri dychacich tazkostiach, bronchytidach

Od Forever mame detoxikacny caj z kvetov aloe a inych byliniek. Je vynikajuci. Z jedneho sacku sa pripravi az 2 litre caju. Super na pitny rezim.

Ja pouzivam aloe uplne na vsetko. U maleho na rastuce zubky, zapareny zadok, atopicky ekzem, bronchytidy, zlepsenie imunity…:slight_smile: