Aloe Vera

aj to pomaha co sa tyka ekzemov? ja mam taky mensi na tvari a potrebovala by som sa ho zbavit len neviem ako… raz mi kozna navrhla vypichovanie ale to urcite nebudem takouto formou liecit.

Ano. Mojim drobcom pomohol na atopicky ekzem sprej First s aloe vera od Forever a na to propolisovy krem. Napiste mi na zuzka.bellova1@gmail.com a mozem Vam poslat vzorku aby ste vyskusali. :slight_smile:

Mozete mi poradit prosim vas na co vsetko je dobre to aloe vera? Vela som o nom uz pocula a kazdy v okoli si to chvali a kupuje. V akej forme sa to da kupit? Lebo mne napriklad nerobia tabletky dobre, tak sa snazim vitaminy a podobne veci uzivat v tekutej forme…

Pomáha na imunitný systém, aj na žaludočné problémy je dobré užívať aloe vera. Napríklad ja používam aloe vera na detoxikáciu, čiže prečistenie svojho tela. Je účinná aj pri cukrove alebo, keď máš aj problémy s cholesterolom

Žienky ja som začala piť šťavu z Aloe Vera. Pijem ho cca týždeň a musím sa priznať, že to v mojom tele niečo robí :slight_smile: Mávala som problémy s trávením keďže nejem múčne výrobky ani ju nikde nepoužívam. Odkedy však pijem túto šťavu,( podotýkam pijem ju na večer ) mám s týmito problémami pokoj. Inak moja mamina používa gél z aloe na tvár ale čítala som , že je dobrý aj na popáleniny.

Moja mama ju tiež pije a vždy mi hovorila aby som to aj ja začala piť ale ešte som to nezačala. No keď čítam, aké má dobré účinky na organizmus, tak asi s tým aj ja začnem. Čo mám doma z aloe vera je sprej na odreninky a je super

a je to prirodny vyzivovy doplnok, ktori ti vobec neuskodi:slight_smile: je to zazracny liek a naozaj pomaha a ja este pouzivam aj sprej od aloe vera na mensie ranky a tiez je super

Nejaké informácie o aloe sú aj na tejto stránke
http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/zoznam-mlm-v-cr-a-sk/forevel-living-products/

  • info, ako sa dá objedna

Celkom pekne a rozumne vysvetlené, čo je a čo nie je pyramída je na tejto stránke
http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/mlm-vasa-cesta/mlm-vs-pyramida/
Keď sa tak človek zamyslí, tak príde na to, že v podstate všetko je svojím spôsobom pyramída … ale viac je o tom v článku…

aloe vera je skvely pomocnik-- mam najradsej tuto masku, Brazil Keratin Aloe Vera Facial Mask, objednavam na www.notino.sk

a pomáha tá maska? Raz som vyskúšala ten brazíl keratín ale mi dáko nepomohol, len keď som išla ku kaderníčke a ona mi dala keratín do vlasov